Zobrazenie výsledkov 1 až 3 z 3

Téma: Návod na rozobratie multimediálneho systému BOSCH

Moje Suzuki
    SX4 S-Cross, 2017

Question Návod na rozobratie multimediálneho systému BOSCH

Ahojte,

nemá niekto skúsenosť s demontážou pôvodného (originálne) rádia BOSCH? Našiel som postup na tomto videu https://www.youtube.com/watch?v=a7VGG2n_4r4 no po vybratí skrutiek sa mi nepodarilo rádio vysunúť (nemal som odvahu použiť úplne hrubú silu . Pre Vitaru som našiel veľmi dobrý postup od Jara Kurcika (http://www.suzukiclub.sk/showthread.php?t=31130), no v postupe sa začína demotážou palubnej dosky ... tak neviem, či tento krok je potrebný aj v novom S-Crosse.
    Vďaka.

Predvolené Re: Návod na rozobratie multimediálneho systému BOSCH

Neviem ti velmi poradit, ale na tom videu pokial viem je to krasne vidiet po odmotovani tych 2 skrutiek pouzil dost velku sila na to, aby to radio vyluskol von. Nebal by som sa pouzit vacsiu silu.

Moje Suzuki
    SX4 S-Cross, 2017

Predvolené Re: Návod na rozobratie multimediálneho systému BOSCH

Citácia Pôvodne odoslal icoivi Zobraziť príspevok
    Neviem ti velmi poradit, ale na tom videu pokial viem je to krasne vidiet po odmotovani tych 2 skrutiek pouzil dost velku sila na to, aby to radio vyluskol von. Nebal by som sa pouzit vacsiu silu.
    No prave, ze ked som sa to pokusil potiahnut razatnejsie, zacala sa mi odpajat palubna doska (cely ten predny diel, ktory siaha az k spolujazdcovi), radio sa z toho ramceka ani nepohlo ... tak nahodou, ci tam borci niekde nepridali este nejaku skrutku navyse (predsa len to video nie je presne o demontazi toho multimedialneho systemu). Kazdopadne vdaka za povzbudenie, asi skusim len nabrat odvahu a vyskusam to este raz

Tagy tejto témy

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •