Strana 3 z 4 PrváPrvá 1234 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 21 až 30 z 31

Téma: radar Brake

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki
    SX4 GL/AC Plus 4x4, 1,6 VVT 88 kW

Predvolené Re: radar Brake

Citácia Pôvodne odoslal fotograf Zobraziť príspevok
    Aj dobrú strojárinu vie pokaziť blbnúca elektronika.
    A já bych dodal "Ne každé vylepšení a nová technologie znamenají pokrok".
    Ať si tyhle fičuriny testují v automatech a ne v autech, které řídí ŘIDIČ. Jenom ho rozptylují a otravují život.

Lokalita
    Poprad
    Moje Suzuki
    Vitara S 2017, 1.4 Boosterjet A/T, 4WD, Red + Black (roof)

Ja som mal len raz taký problém (za 6 mesiacov), že mi zblbol radar... Bolo to vtdey ,keď som isiel asi 20 min. blízko za autom, ktore na znak frkalo vodu a necistoty z cesty... po vypnuti motoru to zmizlo...

Iba pár krát pod roznymi mostami, to začne pipat... Ale na to ma upozornili...

Tento radar mi ale už zachránil (párkrát) auto a (raz) s dosť veľkou pravdepodobnosťou aj život chodca... ...no museli ho nakalibrovat

Moje Suzuki
    SX4 Scross 4WD MT 1,4T

male pozorovanie, mam to nastavene na NEAR. uz sa mi stalo, ze to registrovalo aj stlpy semafora a aj zoplo brzdy. situacia bola nasledovna > rychlost cca 40 kmh, mozno o daco menej, odbocoval som doprava, tiahla zakruta. v komplikovanej krizovatke su nasekane semafory {Mileticka Tckova pri vchode} a kedze sa odbaca na poslednu chvilu, tak auto si myslelo ze pojdem rovno do stlpov, ale ja som siel doprava. je to teda pomerne citlive, obcas aj v kolonach sa to boji viac ako ja. podjazdy som este neregistroval.

4. Predvolené Re: radar Brake

Citácia Pôvodne odoslal koky76 Zobraziť príspevok
    Ja mam tiez problem z radarom pri kazdej jazde mi ho vypne.Cakam na vymenu radaru uz 3 tyzdne.Ze niesu na sklade ani u vyrobcu.Tak neviem co si oo tom mysliet.Zaplatil som nieco co pre chybu vyrobcu nemozem pouzivat.Ak sa spytam ako to budu odskodnovat tak ze nijak.Tak cakam a zistujem ake su moznosti.Vie niekto poradit ci je sanca dostat niejake odskode ci uz zlavu pri servise alebo nieco take.? dik
    Ahoj, ako si dopadol stym radarom? Ja mam vitaru v servise po mensej nehode, radar bol zniceny no predtym 3 roky isiel super bez problemov dokonca aj v zime a dazdi. Len pri poriadnom snezeni a riadne hustom lejaku sa my stalo, ze vyhlasil chybu. No po itichnuti dazda chyba automatycky zhasla, pri snezeni som musel zotriet sneh zo znaku. Lenze v tom servise je uz 6. tyzden-vraj stale cakaju na radar ktory ojiednali a stale neprisiel. Dufam ze sa my nevyskytnu problemy s nim ako popisuju ostatní

Moje Suzuki
    Suzuki Vitara 1,6 VVT 4WD AT ELEGANCE+

Podla infa na cesko fore, problemy s radarom maju Vitary vyrobene ku koncu vyroby, bud nieco domrvene vo vyrobe, alebo blba varka od Boschu. Ja mám tiez Vitaru z konca obdobia.

Lokalita
    okr. Bytča
    Moje Suzuki
    Suzuki Vitara 1,6 DDiS 4WD, 2015

Citácia Pôvodne odoslal mišo Zobraziť príspevok
    ...Iba pár krát pod roznymi mostami, to začne pipat... Ale na to ma upozornili...

Tento radar mi ale už zachránil (párkrát) auto ...
    Mám podobnú skúsenost minimalne 3x ma zachranil pred buračkou a tiež ma rád jednu značku v ľavotočivej zákrute a zopar podchodov mu tiež vadi viem že si sam blikne do brzd ale ked ty nešlapneš na brzdu tak to vyhodnotí ako že sa nič nedeje aspoň ja si to tak vysvetlujem.

Citácia Pôvodne odoslal pohodak Zobraziť príspevok
    Podla infa na cesko fore, problemy s radarom maju Vitary vyrobene ku koncu vyroby...
    Tomuto nechápen z akeho konca výroby to už sa akože nevyrábaju?

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki

Citácia Pôvodne odoslal FeMi Zobraziť príspevok
    Tomuto nechápen z akeho konca výroby to už sa akože nevyrábaju?
    Konec výroby Vitar, které měly radar pod znakem "S" na horní mřížce chladiče.

Lokalita
    okr. Bytča
    Moje Suzuki
    Suzuki Vitara 1,6 DDiS 4WD, 2015

Citácia Pôvodne odoslal Mite Zobraziť príspevok
    Konec výroby Vitar, které měly radar pod znakem "S" na horní mřížce chladiče.
    A kde ho ty magori dali ved asi lepšieho miesta ani nebolo.

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki

Dali ho do spodní mřížky těsně nad silnici.

Klikni pre väčší obrázok

Názov:	suzuki-vitara-298058-640.jpg 
Zobrazení:	57 
Veľkosť:	46,2 KB 
ID:	9742

10. Predvolené Re: radar Brake

tak nizko nad vozovkou sa asi menej spinit nebude, ale aspon si clovek precvici chrbat pri utierani aby ho zo sedacky nebolel

Strana 3 z 4 PrváPrvá 1234 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •