Strana 2 z 4 PrváPrvá 1234 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 11 až 20 z 31

Téma: radar Brake

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki
    SX4 GL/AC Plus 4x4, 1,6 VVT 88 kW

Predvolené Re: radar Brake

Nekupuju si produkty které nechci, nepotřebuji nebo nefungují.
    Takže jsem spokojený.

Moje Suzuki
    Vitara 2017, DDiS 4WD AT Elegance

Čaute všetci.

Narazil som na tento článok. Stavil by som sa, že ide o tento náš problém https://vtm.zive.cz/clanky/vadny-rad...1/default.aspx

Som zvedavý či s tým vyjde von aj SUZUKI.

Tiež mám sem tam tento problém. Radar a take aj núdzové brzdenie sa deaktivuje. Za rok a pol čo mám auto sa to stalo asi len 3 krát, no určite som nemal žiaden sneh na maske. Po vypnutí motora a naštartovaní je to vždy znova ok. Ale ak by sa to stávalo častejšie, asi by som mal nervy.

Lokalita
    Košice
    Moje Suzuki
    Vitara S, 4x4

Nam sa to stava takisto

Moje Suzuki
    Suzuki Vitara 1,6 VVT 4WD AT ELEGANCE+

V poslednych dnoch zacala aj nam Vitara casto hlasit chybu radaru (cca. kazdy treti den). Pocas jazdy to aj samo zmizne. Skusim niekedy otvorit dvere, ci to zaberie. Ak je to chyba Bosch (?) radaru, mali by to riesit zvolavackou a odstranenim zavady. Inac zaujimve, ze chyba nam vyskocila 3 dni po sebe na jednej krizovatke v tom istom mieste (krizovatka mimo obec, siroko-daleko nic a nikoho, len priame slnko nizsie nad obzorom)

Moje Suzuki
    Vitara 1,6 GLX 2WD

Ja mam tiez problem z radarom pri kazdej jazde mi ho vypne.Cakam na vymenu radaru uz 3 tyzdne.Ze niesu na sklade ani u vyrobcu.Tak neviem co si oo tom mysliet.Zaplatil som nieco co pre chybu vyrobcu nemozem pouzivat.Ak sa spytam ako to budu odskodnovat tak ze nijak.Tak cakam a zistujem ake su moznosti.Vie niekto poradit ci je sanca dostat niejake odskode ci uz zlavu pri servise alebo nieco take.? dik

Lokalita
    okr. Bytča
    Moje Suzuki
    Suzuki Vitara 1,6 DDiS 4WD, 2015

Zatial mi to urobilo asi cca 3-4x vždy ked mi predne senzory zasnežilo akonahle som ich utrel všetko zasa fungovalo mimo snehu sa mi to nestalo tuším asi ani raz. Blíži sa zima tak som zvedavy či to bude nejko vyšilovať. Inak hento s tymi dverami vyskušam aj ked bude zasneženy senzor sam som zvedavy čo sa stane.

Moje Suzuki

Tak som dnes siel cez moju "oblubenu" krizovatku na uzemi nikoho a co sa nestalo? Vyskocila chybova hlaska radaru Inac slnko bolo slabe... Tak som to hned vyuzil a otestoval. Za jazdy som 3x otvoril a zavrel dvere, nic sa nestalo. Zastal som na krajnici, otvoril-zatvoril, nic sa nestalo. Stal som cca. 1min., hlaska nezmizla. Tak som nakoniec vypol motor-nastartoval a hlaska uz nebola. Beriem to ako reset radaru. S Vitarou som velmi spokojny, ale toto beriem ako tazky fail Nejaky dalsi napad na testovanie? Dajte, vyskusam, kedze si viem tu chyb.hlasku polahky privolat

Moje Suzuki
    SX4 Scross 4WD MT 1,4T

Citácia Pôvodne odoslal pohodak Zobraziť príspevok
    Tak som dnes siel cez moju "oblubenu" krizovatku na uzemi nikoho a co sa nestalo? Vyskocila chybova hlaska radaru Inac slnko bolo slabe... Tak som to hned vyuzil a otestoval. Za jazdy som 3x otvoril a zavrel dvere, nic sa nestalo. Zastal som na krajnici, otvoril-zatvoril, nic sa nestalo. Stal som cca. 1min., hlaska nezmizla. Tak som nakoniec vypol motor-nastartoval a hlaska uz nebola. Beriem to ako reset radaru. S Vitarou som velmi spokojny, ale toto beriem ako tazky fail Nejaky dalsi napad na testovanie? Dajte, vyskusam, kedze si viem tu chyb.hlasku polahky privolat
    jazdis cez tu krizovatku stale identickym smerom a stale po najazde rovnakych km? ak ano potom sa da povedat ze sa to moze odvijat od km, teploty atd...
    skus mozno prist po inych km a z inej strany a inac zatocit na krizovatke.....
    skus pripadne zamknut a odomknut dvere zvnutra {pri beziacom motore}, alebo prilozit kluc k Start stop {ak mas} gombiku...a este pomale nadychy a vydychy pomahaju .....ale to iba soferovi.

Moje Suzuki

Tak na tej krizovatke mi to naposledy nevyplo radar, super. Zato vcera pocas 1hod na dialnici mi radar zblbol 4x. Vidim to na reklamaciu. Znak som ocistil, aj tak mi chybu vyhodilo este aj pocas jazdy v meste. Proste vcera radar exceloval cca. 9x za 2hod. Zaujímavé,ze auto prve 3mesiace od novoty islo bezchybne, potom sem-tam zblbol radar, ale posledné dni to viac nefunguje ako funguje. Vitaru mam necelych 6 mesiacov. Reklamacia.

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

Aj dobrú strojárinu vie pokaziť blbnúca elektronika.

Vlastne som si pomohol inšpiráciou podpisom jedného člena tohto fóra (s nickom "durell"):
    Dobrú strojarinu môže pokaziť len elektrika.
    Naposledy upravil fotograf; 13-11-2018 o 09:33 Dôvod: doplnenie textu
    Suzuki Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

Strana 2 z 4 PrváPrvá 1234 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •