Strana 6 z 55 PrváPrvá ... 4567816 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 51 až 60 z 547

Téma: BOSCH multimedialny system SW verzie/ funkcie / update atd

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Vitara premium 2WD (Natural 95)

Predvolené Re: BOSCH multimedialny system SW verzie/ funkcie / update atd

funguje v pohode update z 830 aj 850? (mam 830), vsetci co ste robili update, ste mali 850?
    mam pocit, ze je to jedno z akej verzie... ale kludne ma opravte ak sa mylim, zajtra by som rad urobil update.

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Vitara 8/2015 Elegance, 1,6 benzin, 4WD, MT

Predvolené BOSCH multimedialny system SW verzie/ funkcie / update atd

Ano funguje aj z verzie 830. Je mozne, ze sa to bude pocas updatovania spravat trochu inak (viac krat sa same restartne), ale update zbehne OK.
    Len treba byt trpezlivy
    Naposledy upravil Sanchez; 12-08-2017 o 18:06

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki

super, tesim pouzivam hlasove vytacanie, znie to vtipne, ale obcas ma nebavi spelovat slovenske mena anglicky jan (džen) atd. ...

Citácia Pôvodne odoslal Sanchez Zobraziť príspevok
    Ano funguje aj z verzie 830. Je mozne, ze sa to bude pocas updatovania spravat trochu inak (viac krat sa same restartne), ale update zbehne OK.
    Len treba byt trpezlivy

Lokalita
    SA
    Moje Suzuki
    Baleno 1,2vvt

Takze pre android auto ide aj waze vid priloha.Klikni pre väčší obrázok

Názov:	20170812_165614.jpg 
Zobrazení:	201 
Veľkosť:	75,6 KB 
ID:	9339

Lokalita
    Myjava
    Moje Suzuki
    Suzuki SX4 S-CROSS 1,4

Prosím o radu. Ako stiahnuť updat infotainmentu ver.1840. Po kliknutí na SLDA_SUZUKI_v1840 mi ponúkne Free Download a PremiumDownload a na kliknutie PlayNow a Download. Ked dám, ktoré koľvek, pýta mobilné číslo a mobilného operátora .Keď ho aj zadám príde mi SMS. Vaša SMS je chybná. Nedá sa rozpoznať súťaž/služba. Ako mám postupovať, čo robím zle? (po anglicky neviem) Ďakujem za radu.

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki

sanchez daval 2 linky, stiahni si to z google drive.

Citácia Pôvodne odoslal džony Zobraziť príspevok
    Prosím o radu. Ako stiahnuť updat infotainmentu ver.1840. Po kliknutí na SLDA_SUZUKI_v1840 mi ponúkne Free Download a PremiumDownload a na kliknutie PlayNow a Download. Ked dám, ktoré koľvek, pýta mobilné číslo a mobilného operátora .Keď ho aj zadám príde mi SMS. Vaša SMS je chybná. Nedá sa rozpoznať súťaž/služba. Ako mám postupovať, čo robím zle? (po anglicky neviem) Ďakujem za radu.

Lokalita
    Senec
    Moje Suzuki
    Vitara 1,6 VVT 2WD Premium

Hlasim, ze multimedialny system som uspesne updatoval na najnovsiu verziu. Ako pisal Sanchez, podarilo sa mi to az na druhykrat, pri 97 zo 100 to spadlo, druhy pokjus uz bol uspesny. Som rad, ze nastavenie zvuku zostalo zachovane, telefon som rpe istotu zmazal a znovu sparoval. Jedine, co ma stve, ze Android Auto na Xperia Z1 Compact nefunguje. Je uplne jedno, aku mam prioritu konektivity nastavenu, stale to spaja len cez MirrorLink, co bohuzial nechcem. Nainstaloval som aj Android Auto appku do smartfonu, nepomaha. Takze do zoznamu nepodporovanych telefonov mozeme pridat aj moj. Kym si nekupim nejaky novsi, tato cast konektivity je pre mna stale zbytocna.

Lokalita
    SA
    Moje Suzuki
    Baleno 1,2vvt

Citácia Pôvodne odoslal Flymaster Zobraziť príspevok
    Hlasim, ze multimedialny system som uspesne updatoval na najnovsiu verziu. Ako pisal Sanchez, podarilo sa mi to az na druhykrat, pri 97 zo 100 to spadlo, druhy pokjus uz bol uspesny. Som rad, ze nastavenie zvuku zostalo zachovane, telefon som rpe istotu zmazal a znovu sparoval. Jedine, co ma stve, ze Android Auto na Xperia Z1 Compact nefunguje. Je uplne jedno, aku mam prioritu konektivity nastavenu, stale to spaja len cez MirrorLink, co bohuzial nechcem. Nainstaloval som aj Android Auto appku do smartfonu, nepomaha. Takze do zoznamu nepodporovanych telefonov mozeme pridat aj moj. Kym si nekupim nejaky novsi, tato cast konektivity je pre mna stale zbytocna.
    Stale tomu neverim, ze to nejde. Dnes som robil Samsung a3,j5 asus zenfone 4 telefony stare 1 az 3 roky a vsetky na supu isli. Ano stalo sa aj mne, ze to neslo bol to problem aplikacii s ktorymi priamo spolupracuje android auto. Cize skusat skusat skusat.....

Lokalita
    Senec
    Moje Suzuki
    Vitara 1,6 VVT 2WD Premium

Skusal som vselico, asi hodinu som tam sedel. Problem je, ze ani Anndroid Auto obrazovka sa mi neukazala, hned to hodilo MirrorLink a bolo. Keby sa dala funkcia ML nejako uplne zakazat, aby sa pokusal pripojit inak, bolo by fajn. Este skusim zajtra, no nedavam tomu velku sancu.. mozno pomoze "OK Google" uvidime

10. Predvolené Re: BOSCH multimedialny system SW verzie/ funkcie / update atd

Citácia Pôvodne odoslal icoivi Zobraziť príspevok
    Ano ano jasne funguje.
    icoivi: dik za info, ze aj v novom BALENE v1840 funfuje. Niekde som sa tu docital ze nase baleno ma nejaku indicku verziu infotainmentu, cize spokojne mozem pustit tento update systemu?
    Za 2 tyzdne totiz este idem na 1 garancku, opytam sa ako su na tom s update a ak nič neurobia,
    tak to hned potom skusim...

Strana 6 z 55 PrváPrvá ... 4567816 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •