Strana 58 z 58 PrváPrvá ... 848565758
Zobrazenie výsledkov 571 až 573 z 573

Téma: BOSCH multimedialny system SW verzie/ funkcie / update atd

Lokalita
    SA
    Moje Suzuki
    Baleno 1,2vvt

Predvolené Re: BOSCH multimedialny system SW verzie/ funkcie / update atd

Osobne som skusal avi a mp4.
    Co sa pise na nete je:
    wma, wav, 3gp, avi H.264 a xvid
    Ale to nemam overene.
    Naposledy upravil icoivi; 24-03-2020 o 22:49

Lokalita
    SA
    Moje Suzuki
    Baleno 1,2vvt

Predvolené Re: BOSCH multimedialny system SW verzie/ funkcie / update atd

Citácia Pôvodne odoslal icoivi Zobraziť príspevok
    Príloha 9823

Aktualizacia zbehla bez problemov cas od zasunutia usb 17 min.
    Zatial som ziadne zmeny nebadal uvidime casom.
    System pracuje plynule ako pri 1870.

Ahojte,
    20.2 som robil aktualizaciu infotainmentu z 1870 na 1880 zbehlo vsetko OK, zmeny som nezaznamenal ziadne, ALE po case som si vsimol ze sa mi odpaja a pripaja telefon cez BT iba tak sam od seba a neda sa volat pripadne hlasovo vytacat, po pripojeni sa to tvari ze je OK ale infotainment nevie nacit kontakty. Restartovanie telefonu nepomohlo, iba restart infotainmentu vzdy zabral, dal som do tovarenskych nastaveni infotainment aj tak sa mi chyba zopakovala. Teda urobil som downgrade infotainmentu z 1880 na 1870 a od vtedy vsetko slape ako ma.
    Cize ak ma niekto podobny problem pomoze iba prehratie infotainmentu spat na predoslu verziu.

Majte sa.

3. Predvolené Re: BOSCH multimedialny system SW verzie/ funkcie / update atd

Citácia Pôvodne odoslal icoivi Zobraziť príspevok
    Ahojte,
    20.2 som robil aktualizaciu infotainmentu z 1870 na 1880 zbehlo vsetko OK, zmeny som nezaznamenal ziadne, ALE po case som si vsimol ze sa mi odpaja a pripaja telefon cez BT iba tak sam od seba a neda sa volat pripadne hlasovo vytacat, po pripojeni sa to tvari ze je OK ale infotainment nevie nacit kontakty. Restartovanie telefonu nepomohlo, iba restart infotainmentu vzdy zabral, dal som do tovarenskych nastaveni infotainment aj tak sa mi chyba zopakovala. Teda urobil som downgrade infotainmentu z 1880 na 1870 a od vtedy vsetko slape ako ma.
    Cize ak ma niekto podobny problem pomoze iba prehratie infotainmentu spat na predoslu verziu.

Majte sa.
    Diky za info, mal som v úmysle tiež tam hodiť 1880 ale, akosi ma to uz prešlo..

Strana 58 z 58 PrváPrvá ... 848565758

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •