Strana 56 z 57 PrváPrvá ... 64654555657 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 551 až 560 z 562

Téma: BOSCH multimedialny system SW verzie/ funkcie / update atd

Lokalita
    Žiar nad Hronom
    Moje Suzuki
    Suzuki SX4 S-Cross 1,4T AT

Predvolené Re: BOSCH multimedialny system SW verzie/ funkcie / update atd

Ty kokso ja sa po dvoch rokoch pouzivania dozviem ze ja vlastne vobec neviem ovladat radio.
    To tlacidlo mode ta ozaj preklika az na sd kartu a bt.
    Inak vyzera ze pesnicky hrali odtial kde naposledy skoncili.
    Naposledy upravil Puccky1; 22-11-2019 o 20:41

2. Predvolené Re: BOSCH multimedialny system SW verzie/ funkcie / update atd

To nič . Moje motto je: Celý život sa učíme a aj ta hlúpy zomrieme .

Uvidiš , ked prides zajtra co to bude pokracovať tam , kde to dnes prestalo. Inač , ked podržis tlacidlo mode počas prehravania prepne ťa to do navigacie a v navigacii zase opačne. Dobra fičúra.

Citácia Pôvodne odoslal Puccky1 Zobraziť príspevok
    Ty kokso ja sa po dvoch rokoch pouzivania dozviem ze ja vlastne vobec neviem ovladat radio.
    To tlacidlo mode ta ozaj preklika az na sd kartu a bt.
    Inak vyzera ze pesnicky hrali odtial kde naposledy skoncili.

3. Predvolené Re: BOSCH multimedialny system SW verzie/ funkcie / update atd

Díki.Vyskúšam to.Tiež po 2 rokoch sa to dozvedám.

Odoslané z MI 8 pomocou Tapatalku

4. Predvolené Re: BOSCH multimedialny system SW verzie/ funkcie / update atd

Rád by som uzavrel moju záhadu BT. Snáď to ešte niekomu pomôže. Chyba nebola v staršej verzii autoradia (nevadí aspoň som ju aktualizoval).

Problém (ono to je skôr vlastnosť) je v androide MT a to v ich manažmente spustených aplikácii na pozadí, ktoré sa z dôvodu šetrenia batérie zatvárajú. Dokonca som si prehrávač hudby nevedomky zatváral aj sám a to nástrojom na optimalizáciu mobilu. V mojom prípade Xiaomi Optimalizácia (MI9SE).
    Riešenie je vcelku jednoduché (uzamknutie apk) , ale bude to stáť nejaké to % batérie.

V zozname spustených aplikácií na hudobnom prehrávači dlhé pridržanie na vyvolania podmenu a klik na zámok. Znak vysiaceho zámku na fotke hovorí o tom , že aplikácia bude bežať permanentne aj na pozadí a nevypne ho žiadna iná aplikácia.

Klikni pre väčší obrázok

Názov:	IMG_20191123_155115.jpg 
Zobrazení:	54 
Veľkosť:	26,7 KB 
ID:	9818

Citácia Pôvodne odoslal easy007 Zobraziť príspevok
    Ahoj,tebe ide hudba cez BT?To sa ti ako podarilo spustiť?Mne ide iba telefonovať cez BT.Dík.

Odoslané z MI 8 pomocou Tapatalku
    Citácia Pôvodne odoslal korto Zobraziť príspevok
    Ahojte.

Ja tam mam 1850 išiel som z 850. Jediná vec ma tam sere. Mobil sa cez BT pripojí. Hudbu nevidí žiadnu. Musím ručne v mobile nalistovať a pustit , potom to už funguje ok až kým nevypnem motor. Vratím sa na druhý deň telefon sa pripojí a očakavam, že hudba začne hrať tam kde včera skončila, ale prd zase je to prázdne. Ak ju chcem pustiť musím isť zase do mobilu a pustiť to z neho . Myslel som si , že je to chyba mobilu, ale už som ich vyskušal asi 5 a je to to isté. Jednoznačne to bude bug v tejto verzii 1850.

Všimli ste si to niekto? Alebo už všetci fičite na v. 1870?

Vdaka za odpovede.

Lokalita
    Revúca
    Moje Suzuki
    VITARA ELEGANCE 1,6 benzín 4WD

PLS, ktorú verziu AA mám nainštalovať do XIAOMI MI9 LITE?

Lokalita
    Revúca
    Moje Suzuki

Rád by som uzavrel moju záhadu BT. Snáď to ešte niekomu pomôže. Chyba nebola v staršej verzii autoradia (nevadí aspoň som ju aktualizoval).

Problém (ono to je skôr vlastnosť) je v androide MT a to v ich manažmente spustených aplikácii na pozadí, ktoré sa z dôvodu šetrenia batérie zatvárajú. Dokonca som si prehrávač hudby nevedomky zatváral aj sám a to nástrojom na optimalizáciu mobilu. V mojom prípade Xiaomi Optimalizácia (MI9SE).
    Riešenie je vcelku jednoduché (uzamknutie apk) , ale bude to stáť nejaké to % batérie.

V zozname spustených aplikácií na hudobnom prehrávači dlhé pridržanie na vyvolania podmenu a klik na zámok. Znak vysiaceho zámku na fotke hovorí o tom , že aplikácia bude bežať permanentne aj na pozadí a nevypne ho žiadna iná aplikácia.

Klikni pre väčší obrázok

Názov:	IMG_20191123_155115.jpg 
Zobrazení:	54 
Veľkosť:	26,7 KB 
ID:	9818
    nemal si problém s párovaním bluethoot? Mám Xiaomi MI9 LITE a nechce sa mi spárovať, ani mi neukáže v MT ani v IT auta druhé zariadenie

7. Predvolené Re: BOSCH multimedialny system SW verzie/ funkcie / update atd

S párovaním som problém nepostrehol, ani u iných modelov. Iný mobil ti spárovať ide? Máš problém len s týmto modelom?

Citácia Pôvodne odoslal odaros Zobraziť príspevok
    nemal si problém s párovaním bluethoot? Mám Xiaomi MI9 LITE a nechce sa mi spárovať, ani mi neukáže v MT ani v IT auta druhé zariadenie

8. Predvolené Re: BOSCH multimedialny system SW verzie/ funkcie / update atd

Na môj MT inštalujem arm64-v8a zo 6.11.2019 predpokladám, že aj pre vás bude to isté.

PLS, ktorú verziu AA mám nainštalovať do XIAOMI MI9 LITE?

Lokalita
    Revúca
    Moje Suzuki

Na môj MT inštalujem arm64-v8a zo 6.11.2019 predpokladám, že aj pre vás bude to isté.
    Už som skúšal najnovšiu aj jednu z júna 2011, podarilo sa mi akurát spárovať MT s autom (VITARA, ver,1860), cez buethoot, teda načítalo mi tel. zoznam, ale nejde mi spustiť AA, keď pripojím kábel, originál od MT, tak vyhodí na telefone červenú plochu s nápisom Chyba 16, skúste to keď to bude bezpečné.

Lokalita
    SA
    Moje Suzuki
    Baleno 1,2vvt

Už som skúšal najnovšiu aj jednu z júna 2011, podarilo sa mi akurát spárovať MT s autom (VITARA, ver,1860), cez buethoot, teda načítalo mi tel. zoznam, ale nejde mi spustiť AA, keď pripojím kábel, originál od MT, tak vyhodí na telefone červenú plochu s nápisom Chyba 16, skúste to keď to bude bezpečné.
    Pri prvom parovani, pripojeni MT cez AA na infotainment musi byt zatiahnuta rucna brzda a pripojeny MT na internete.

Strana 56 z 57 PrváPrvá ... 64654555657 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •