Strana 55 z 55 PrváPrvá ... 545535455
Zobrazenie výsledkov 541 až 547 z 547

Téma: BOSCH multimedialny system SW verzie/ funkcie / update atd

Lokalita
    Kosice, SR
    Moje Suzuki
    Suzuki Swift Sport 2019 1.4 BoosterJet

Predvolené Re: BOSCH multimedialny system SW verzie/ funkcie / update atd

Vdaka za odpoved.

Andorid Auto zatial nepodporuje apliakcie tretich stran a ktovie ci niekedy vobec bude, Sygic pisal do Googlu uz opakovane a bez uspechu.

Mimochodom, koho by to zaujimalo, tak Sygic neukazuje aktualnu rychlost vozidla pri zobrazeni navigacie cez MirrorLink. Pisal som priamo na podporu Sygic preco to tak je a odpoved bola: "Podmienkou pre ziskanie certifikacie pouzivat Sygic cez MirrorLink je, ze navigacia nesmie ukazovat aktualnu rychlost vozidla." Skoda.

Naopak, pri pouzivani navigacie Sygic cez AppleCar play, ukazuje aktualnu rychlost cez GPS.

J.

2. Predvolené Re: BOSCH multimedialny system SW verzie/ funkcie / update atd

Ahojte.

Aká je momentálne ofiko posledná verzia?

Vdaka za odpovede.
    Naposledy upravil korto; 15-11-2019 o 21:26

3. Predvolené Re: BOSCH multimedialny system SW verzie/ funkcie / update atd

Ahojte.

Ja tam mam 1850 išiel som z 850. Jediná vec ma tam sere. Mobil sa cez BT pripojí. Hudbu nevidí žiadnu. Musím ručne v mobile nalistovať a pustit , potom to už funguje ok až kým nevypnem motor. Vratím sa na druhý deň telefon sa pripojí a očakavam, že hudba začne hrať tam kde včera skončila, ale prd zase je to prázdne. Ak ju chcem pustiť musím isť zase do mobilu a pustiť to z neho . Myslel som si , že je to chyba mobilu, ale už som ich vyskušal asi 5 a je to to isté. Jednoznačne to bude bug v tejto verzii 1850.

Všimli ste si to niekto? Alebo už všetci fičite na v. 1870?

Vdaka za odpovede.

Lokalita
    SA
    Moje Suzuki
    Baleno 1,2vvt

Tak toto ti potvrdit neviem kedze hudbu cez BT nepustam. Ale idem von vyskusam.
    Inak mam verziu 1870. 1850 som prehral na 1860 pretoze mi niekedy ostala zapnuta cuvacia kamera. 1860 mi robila to, ze ked som prisiel z cesty domov nevedel som stiahnut hlasitost na infotainmente na volante to islo.
    A zatial s 1870 nemam ziaden problem.

Lokalita
    SA
    Moje Suzuki
    Baleno 1,2vvt

Takze vyskusane a funguje to ako ma. Cize nastartujem prvy krat pripojim cez BT a spustim hudbu. Po vypnuti motora a 30 minut znova nastartovanie a hudba pokracuje tam kde skoncila cez BT.

Cize skus si nahrat novy sw 1870 a mal9 by yo fungovat. Odskusane so samsung a40 a samsung a3

6. Predvolené Re: BOSCH multimedialny system SW verzie/ funkcie / update atd

Dakujem za odpoved.

Tak ten problem s kamerou , ktorý popisujes sa u mna neprejavil ani raz. Co mi sem tam pri kamere urobilo, že tam bol len čístý obraz bez navádzacích pruhov.
    Včera som aktualizoval na 1870. Počas celeho dňa (asi 4 starty / prerušenia) to držalo. Uvidíme ako sa to bude správať dnes.
    Android auto používam najnovsiu verziu zo 6.11. Na navigáciu to postačuje, dokonca to aj slušne vyhladáva v slovečine. Napr. : čerpacia stanice shell . Ponukne 3 najblizsie shell pumpy.
    Super vec je aj ponuka rýchlejšej trasy.
    Zaujimavé je, ako náhle prepneš jazyk mobilu do AJ (potrebujem to kvoli Google HOME) vyhladavanie nefunguje.
    Mam aj original navigaciu, ale ta je z roku 2015. Zháňať Samsung kartu z roku 2016, to asi nebudem.

Lokalita
    SA
    Moje Suzuki
    Baleno 1,2vvt

Tiez som bojoval s jazykom a nakoniec som si nechal ANJ pretoze pri pouzivani spotify nejde vyhladavanie na SJ jazyku. A na google mapach ci waze pouzijem klavesnicu.
    Tiez mam najnovsie AA z 6.11.2019
    A co sa tyka tej karty ja ju mam a pouzivam a navi bosch sa mi velmi paci jednoducha prehladna.
    Inak na ebay sa da kupit 64gb karta s prepisovatelnym cid za 35e cca.

https://www.ebay.com/itm/Samsung-EVO...sAAOSwyJNdWvPR

Strana 55 z 55 PrváPrvá ... 545535455

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •