Strana 53 z 55 PrváPrvá ... 3435152535455 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 521 až 530 z 541

Téma: BOSCH multimedialny system SW verzie/ funkcie / update atd

Predvolené Re: BOSCH multimedialny system SW verzie/ funkcie / update atd

Citácia Pôvodne odoslal Standa278 Zobraziť príspevok
    Ahoj, vieš mi poslať odkaz na tu správnu kartu alebo kde ju zoženiem? Ďakujem

Odoslané z ANE-LX1 pomocou Tapatalku
    No to uz je troska problem.
    Jedna sa o kartu samsung evo plus 64gb a stala cca 28eur lenze od roku 2016 vyrobca zmenil cip a ten uz sa prepisat neda. Stara karta mala rychlosti R80/W20 a nova ma R100/W60
    Ale aj to bolo o nahode cize ak je na slovensku objednat cez eshop a ked nepojde prepisat vratit do 7dni. Alebo ju maju aliexpress, ebay ale ci pojde prepisat nezarucujem.

Lokalita
    Martin
    Moje Suzuki
    suzuki vitara 1,6 2wd premium

Cez AA mi nefunguje navigácia Waze(zamrzne),Google maps funguje bez problémov.poprosim o radu.

Citácia Pôvodne odoslal formel Zobraziť príspevok
    Cez AA mi nefunguje navigácia Waze(zamrzne),Google maps funguje bez problémov.poprosim o radu.
    Nemam problem so zamrzanim jedine co ti viem poradit je moja zostava cize infotainment 1860, 1870 a telefony co som skusal asus zenfone5 android 5, zenfone4 android5, samsung galaxy A3 2016 android5,6,7, A3 2017 android6,7,8, J52017 android6,7,8, A40 android9 na tomto vsetkom mi islo AA bez problemov a nic nemrzlo proste islo ako malo.
    Skus pouzivat waze na telefone bez pripojenia na auto ci nezamrzne. Ak ano tak by som hladal problem v telefone a pripojeni na internet. Google mapy niesu az tak haklive na pripojenie na internet.

Lokalita
    Martin
    Moje Suzuki
    suzuki vitara 1,6 2wd premium

Citácia Pôvodne odoslal icoivi Zobraziť príspevok
    Nemam problem so zamrzanim jedine co ti viem poradit je moja zostava cize infotainment 1860, 1870 a telefony co som skusal asus zenfone5 android 5, zenfone4 android5, samsung galaxy A3 2016 android5,6,7, A3 2017 android6,7,8, J52017 android6,7,8, A40 android9 na tomto vsetkom mi islo AA bez problemov a nic nemrzlo proste islo ako malo.
    Skus pouzivat waze na telefone bez pripojenia na auto ci nezamrzne. Ak ano tak by som hladal problem v telefone a pripojeni na internet. Google mapy niesu az tak haklive na pripojenie na internet.
    Navigacia mi v telefone funguje,skusal som aj meniť káble,mam vseky aktualizacie ale stale mi to zamrzne.

5. Predvolené Re: BOSCH multimedialny system SW verzie/ funkcie / update atd

Skušal niekto Youtube music v Android Auto?

Citácia Pôvodne odoslal rabeto Zobraziť príspevok
    Skušal niekto Youtube music v Android Auto?
    Ano skusal som ju. Na slovensku samozrejme este nejde, ale v AU ci IT ide. Prvy a najvacsi problem je ked ju chces pouzivat musis zaplatit inak ti cez AA nepojde stale bude vypisovat tusim obnovte si svoju aplikaciu ci nieco take uz sa presne nepamatam. Ale na telefone pojde a velmi sa podoba na spotify.
    Treba pockat kym ju spristupnia na Slovensku a potom sa uvidi. Tolko moje skusenosti.

7. Predvolené Re: BOSCH multimedialny system SW verzie/ funkcie / update atd

Ano skusal som ju. Na slovensku samozrejme este nejde, ale v AU ci IT ide. Prvy a najvacsi problem je ked ju chces pouzivat musis zaplatit inak ti cez AA nepojde stale bude vypisovat tusim obnovte si svoju aplikaciu ci nieco take uz sa presne nepamatam. Ale na telefone pojde a velmi sa podoba na spotify.
    Treba pockat kym ju spristupnia na Slovensku a potom sa uvidi. Tolko moje skusenosti.
    Hmm..diky. Na mobile ide aj skúšobná verzia, myslím, že na jeden mesiac. Mňa zaujíma hlavne AA.

Bol som to vyskusat nedalomi to.
    Asi pred mesiacom to nebolo ani v obchod play a stahoval som apk z netu. Cize som to stiahol z obchod play a ano uz ide aj na Slovensku , ale ked som to pripojil cez AA tak to vyhodilo hlasku vid foto. Cize na free verzii to nejde. Treba vyskusat tu premium skusobnu na mesiac. Ja som to neskusal nemienim za to v buducnosti platit to radsej zapnem spotify s reklamami.Klikni pre väčší obrázok

Názov:	20190721_181624.jpg 
Zobrazení:	150 
Veľkosť:	81,6 KB 
ID:	9816

9. Predvolené Re: BOSCH multimedialny system SW verzie/ funkcie / update atd

Bol som to vyskusat nedalomi to.
    Asi pred mesiacom to nebolo ani v obchod play a stahoval som apk z netu. Cize som to stiahol z obchod play a ano uz ide aj na Slovensku , ale ked som to pripojil cez AA tak to vyhodilo hlasku vid foto. Cize na free verzii to nejde. Treba vyskusat tu premium skusobnu na mesiac. Ja som to neskusal nemienim za to v buducnosti platit to radsej zapnem spotify s reklamami.Klikni pre väčší obrázok

Názov:	20190721_181624.jpg 
Zobrazení:	150 
Veľkosť:	81,6 KB 
ID:	9816
    Presne to vypisuje aj mne.

Lokalita
    TT
    Moje Suzuki
    S-Cross 2017 Premium, 2WD 1.4T

Citácia Pôvodne odoslal formel Zobraziť príspevok
    Ahoj, v nastaveniach systemu vypni pre waze setrenie baterie a povol beh na pozadi.

Strana 53 z 55 PrváPrvá ... 3435152535455 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •