Strana 5 z 55 PrváPrvá ... 3456715 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 41 až 50 z 541

Téma: BOSCH multimedialny system SW verzie/ funkcie / update atd

1. Predvolené Re: BOSCH multimedialny system SW verzie/ funkcie / update atd

Citácia Pôvodne odoslal icoivi Zobraziť príspevok
    Takze mame aspon nove informacie.
    Len jeden telefon ma zaraza Samsung A3 potrebujem vediet rok kedze na trhu su 3 2015,2016,2017.
    O co mi ide Huawei Mate 9 Pro ani Sony Xperia XA nema podporu mirrorlink.
    A ked mi napises, ze skusany telefon Samsung A3 nebol 2016 tak to len potvrdzuje pretoze ostatne rocniky podporu mirrorlinku nemaju.
    Takze z toho vypliva, ze android auto pojde iba s telefonom podpori mirrorlinku.
    Samsung je myslím 2016.
    Dcéra má Sony Xperia Z3,vyskúšam to s tým.

Predvolené Re: BOSCH multimedialny system SW verzie/ funkcie / update atd

Citácia Pôvodne odoslal palo0610 Zobraziť príspevok
    Samsung je myslím 2016.
    Dcéra má Sony Xperia Z3,vyskúšam to s tým.
    Tak vyskusaj ten Samsung updatnut na android 7. Ja mam 7 a ide mi to. To je asi posledne co ma napada.

Lokalita
    Presov
    Moje Suzuki
    Suzuki Vitara 1,6 I VVT 2WD Premium

Update funguje. Na 1. pokus iba po 97 percent. na 2. uz v pohode. Android auto a Samsung S6 bez problemov plne funkcne. Dalej pribudla Cestina, aj hlasova navigacia v cestine.

Cize nove info. Na to aby Android auto fungovalo neni treba telefon s mirror linkom. Teraz som skusal Asus Zenfone 4 android 5 a vsetko islo bez problemov.

5. Predvolené Re: BOSCH multimedialny system SW verzie/ funkcie / update atd

Cize nove info. Na to aby Android auto fungovalo neni treba telefon s mirror linkom. Teraz som skusal Asus Zenfone 4 android 5 a vsetko islo bez problemov.

Dobrý deň, chcem sa Vás spýtať, ako zdieľate telefón s autom bez mirror linku. Mám telefón značky Huawei P9 Lite ako to zosynchronizujem? Ďakujem Vám

Citácia Pôvodne odoslal Michall Zobraziť príspevok
    Dobrý deň, chcem sa Vás spýtať, ako zdieľate telefón s autom bez mirror linku. Mám telefón značky Huawei P9 Lite ako to zosynchronizujem? Ďakujem Vám
    Takze stiahnut a nainstalovat spravnu verziu Android auto pre Vas telefon (pokial je nespravna na telefon sa nenainstaluje).

https://www.apkmirror.com/apk/google...-7286-release/

Po ukonceni instalacie zapnut android auto v telefone a potvrdit mu vsetko co ziada inak nepojde. Sam si stiahne najnovsie aktualizacie vsetkeho co potrebuje cize mapy, google, hudba. Po zapnuti a spravnom fungovani sa zobrazi modra obrazovka. Vypnut aplikaciu android auto. Zapnut bluetooth sparovat z autom, zapnut gps a pripojit telefon k autu. Sam by mal zapnut aplikaciu v telefone a za sekundu by sa mala zobrazit na infotainmente. Tuk na obrazovku este sa opyta ci chcete pouzivat Androud auto ano chcem a malo by to ist.

7. Predvolené Re: BOSCH multimedialny system SW verzie/ funkcie / update atd

Ahojte

Takze update prebehol uspesne aj so spomenutým problemom
    Ako Sanchez popisoval samozrejme mam take stastie, ze pri 97/100 mi cas zamrzol a po 8minutach cakania sa system nerestartol. Takze som USB vytiahol pockal pokial sa restartne system a sup ho spat. Potom mi update prebehol uspesne
    Android auto funguje Samsung A3 2016 android 7.
    Ahoj, takze update na verziu 1840 funguje aj na novom balene? dik

Citácia Pôvodne odoslal majo Zobraziť príspevok
    Ahoj, takze update na verziu 1840 funguje aj na novom balene? dik
    Ano ano jasne funguje.

Tak este sa vratim k android auto. Komu nejde ma problem v telefone. Ked som skusal iny telefon co nieje z mojej domacnosti nesiel. No a ukazalo sa, ze aplikacie ktore podporuje android auto maju pravo zasohovat do systemu a preto nejde. Cize v nastaveniach, aplikacie najst hudba google play vypnut (obr.1) a tak isto skontrolovat aj google.
    Dufam, ze to pomohlo lebo mne ano Klikni pre väčší obrázok

Názov:	20170812_151022.jpg 
Zobrazení:	238 
Veľkosť:	7,6 KB 
ID:	9337

A este som zabudol. Kto chce vyuzivat nadalej mirrorlink moze a funguje len v nastaveniach si treba prepnut prioritu (obr1).
    Cize pripojit telefon tuk na displej radia, nastavenia a tadaaa....Klikni pre väčší obrázok

Názov:	20170812_144650.jpg 
Zobrazení:	234 
Veľkosť:	89,3 KB 
ID:	9338

Strana 5 z 55 PrváPrvá ... 3456715 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •