Strana 4 z 55 PrváPrvá ... 234561454 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 31 až 40 z 541

Téma: BOSCH multimedialny system SW verzie/ funkcie / update atd

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Vitara 8/2015 Elegance, 1,6 benzin, 4WD, MT

Predvolené Re: BOSCH multimedialny system SW verzie/ funkcie / update atd

Potesujuce info ohladom CZ jazyka v updatnutom infotainmente v1840.

Otestoval som to dnes.

Pokial prepnete jazyk infotainmentu na CZ, tak je cele menu a ovladanie vratane Bosch navigacie v cestine.
    Aj hlasove povely ako "odbocte vpravo/vlavo atd". Tie ja pri navigovani sice nepouzivam, ale otestoval som to a funguje to OK v cestine.

Este mi napadlo otestovat aj hlasove ovladanie.
    To aktivujete bud na infotainmente, alebo tlacitkom na volante. Aj to je v CZ jazyku, takze mozete pouzivat povely ako "zavolat meno", "prehrat skladbu" atd v cestine

S.

Hej hej sledujem, ze uz aj na cz fore sa to rozbehlo. Ja sa na to vrhnem zajtra.
    Uvidim ako pojde android auto a car mode.

3. Predvolené Re: BOSCH multimedialny system SW verzie/ funkcie / update atd

Dnes som aktualizoval na 1840 ,android auto som nerozbehal ,skúšal som 3 telefony ani jeden sa nepripojil.Ak sa to niekomu podarí dajte prosím vedieť.

Citácia Pôvodne odoslal palo0610 Zobraziť príspevok
    Dnes som aktualizoval na 1840 ,android auto som nerozbehal ,skúšal som 3 telefony ani jeden sa nepripojil.Ak sa to niekomu podarí dajte prosím vedieť.
    Ake si skusal telefony a s akym androidom?

Lokalita
    PK
    Moje Suzuki
    Vitara S 1,4 6MT 4WD GALACTIC GREY/COSMIC BLACK PEARL METALLIC 01/16

Thumbs up Re: BOSCH multimedialny system SW verzie/ funkcie / update atd

Sanchez, dakujem za prispevok a popis k upgrade, vsetko prebehlo v pohode a zatial plne funkcne
    android auto slape bez problemov, mam sony Z3 compact

Ahojte

Takze update prebehol uspesne aj so spomenutým problemom
    Ako Sanchez popisoval samozrejme mam take stastie, ze pri 97/100 mi cas zamrzol a po 8minutach cakania sa system nerestartol. Takze som USB vytiahol pockal pokial sa restartne system a sup ho spat. Potom mi update prebehol uspesne
    Android auto funguje Samsung A3 2016 android 7.

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Vitara 8/2015 Elegance, 1,6 benzin, 4WD, MT

Rovnako sa update spraval aj u mna, preto som tam ten postup napisal. Pri minulom update z verzie 830 na verziu 850 sa mi to restartovalo same bez potreby vytiahnutia USB...

Gratulujem, takze uz ste dvaja ktorym po update funguje Android Auto.
    Na XDA a aj ruskom vitara.ru fore maju s tym problemy, nie a nie to rozbehat.
    V tomto je Apple CarPlay lepsi. Bud ide, alebo nie. A ak ide, tak ide na vsetkych iPhonoch, ktore ho podporuju.

Ked budete Android Auto chvilu pouzivat mozete sa podelit s nami o skusenosti. Co vsetko to dokaze, ake aplikacie (napr waze a ine 3rd navigacie by mohli byt zaujimave) je mozne spustit na obrazovke auta,
    ako sa s tym telefonuje atd...

S.
    Naposledy upravil Sanchez; 11-08-2017 o 22:54

8. Predvolené Re: BOSCH multimedialny system SW verzie/ funkcie / update atd

Citácia Pôvodne odoslal icoivi Zobraziť príspevok
    Ake si skusal telefony a s akym androidom?
    Huawei Mate 9 Pro android 7,Sony Xperia XA android 6,Samsung A3 android 6 ani jeden sa nepripojil

Citácia Pôvodne odoslal palo0610 Zobraziť príspevok
    Huawei Mate 9 Pro android 7,Sony Xperia XA android 6,Samsung A3 android 6 ani jeden sa nepripojil
    Takze mame aspon nove informacie.
    Len jeden telefon ma zaraza Samsung A3 potrebujem vediet rok kedze na trhu su 3 2015,2016,2017.
    O co mi ide Huawei Mate 9 Pro ani Sony Xperia XA nema podporu mirrorlink.
    A ked mi napises, ze skusany telefon Samsung A3 nebol 2016 tak to len potvrdzuje pretoze ostatne rocniky podporu mirrorlinku nemaju.
    Takze z toho vypliva, ze android auto pojde iba s telefonom podpori mirrorlinku.

Citácia Pôvodne odoslal Sanchez Zobraziť príspevok
    Rovnako sa update spraval aj u mna, preto som tam ten postup napisal. Pri minulom update z verzie 830 na verziu 850 sa mi to restartovalo same bez potreby vytiahnutia USB...

Gratulujem, takze uz ste dvaja ktorym po update funguje Android Auto.
    Na XDA a aj ruskom vitara.ru fore maju s tym problemy, nie a nie to rozbehat.
    V tomto je Apple CarPlay lepsi. Bud ide, alebo nie. A ak ide, tak ide na vsetkych iPhonoch, ktore ho podporuju.

Ked budete Android Auto chvilu pouzivat mozete sa podelit s nami o skusenosti. Co vsetko to dokaze, ake aplikacie (napr waze a ine 3rd navigacie by mohli byt zaujimave) je mozne spustit na obrazovke auta,
    ako sa s tym telefonuje atd...

S.
    Tak to suhlasim, ze Apple CarPlay je lepsi, len ide o to ze android smartfony vyraba 100 vyrobcov a kazdy si robi vlastny system androidu. Preto to niekomu ide a niekomu nie. Zatial Sony a Samsung ide. Pokial som cital CZ forum nikomu zatial po update na 1840 to nejde aj s mirrorlink smartfonom.

Strana 4 z 55 PrváPrvá ... 234561454 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •