Strana 3 z 3 PrváPrvá 123
Zobrazenie výsledkov 21 až 24 z 24

Téma: Výmena brzdovych doštičiek.

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki
    Vitara 1.6VVT Elegance 6AT AllGrip

Predvolené Re: Výmena brzdovych doštičiek.

Pokud jsi zručný, tak určitě ano. Nebo si nech v servisu jen poradit, příp. nacenit a pak uvidíš, zda se ti to vyplatí.

2. Predvolené Re: Výmena brzdovych doštičiek.

Citácia Pôvodne odoslal Clown Pennywise Zobraziť príspevok
    Pokud jsi zručný, tak určitě ano. Nebo si nech v servisu jen poradit, příp. nacenit a pak uvidíš, zda se ti to vyplatí.
    Pozriem sa na to lebo ako som to dnes videl tak ten strmen drzia dva sroby takze to nebude problem. Hadam mi zaruka nepadne ked si to sam precistim. Dakujem za rady.

3. Predvolené Re: Výmena brzdovych doštičiek.

Zdarec,

cez víkend sa chystám na výmenu predných brzdových doštičiek. V akom poradí nacvakať na doštičku tie “pliešky”? V manuáli to nie je.

Dík za všetky rady.

Klikni pre väčší obrázok

Názov:	2625EE1A-A52A-42AC-BDD3-07E3BCE811E8.jpg 
Zobrazení:	74 
Veľkosť:	19,5 KB 
ID:	9817

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki
    Suzuki Vitara 2017

Predvolené Re: Výmena brzdovych doštičiek.

Citácia Pôvodne odoslal Michall Zobraziť príspevok
    Prave som prisiel zo servisu, bolo to nakoniec spina ktora sa naberala pri jazde po meste kde casto clovek brzdi, robieva to ale je to jedna Vitara zo 100 000, platnicky ma vydrzia este do nejakych 55 000 zalezi od jazdy. Takze je uz vsetko poriadku

Nerobi to jedna Vitara zo 100.000 .....dobre ohlupuju. Ja mam po tretej garancke a trubi mi to odusu.
    Na garancke mi povedali,ze to brzdy na Vitarach zialbohu robia....presne ako hovoris,spina v nejakych zliabkoch. Ze ked budem menit,aby som nekupoval originalne od Suzuki . To mi povedali v originalnom
    servise Suzuki.

Strana 3 z 3 PrváPrvá 123

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •