Strana 2 z 10 PrváPrvá 1234 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 11 až 20 z 96

Téma: Nemrznúca zmes

Predvolené Re: Nemrznúca zmes

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii
    Čo má nemrznúca zmes v chladiči spoločné s predajcami
    Auto ide so všetkými náplňami z fabriky. Predajca len skontroluje, či je všetko ako má byť.
    JAJ TAAAAAK :P ja len preto ze do niektorych octavii to nedavaju vraj, teda cital som na nete forum skoda tak preto obavy.

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Sa cudujes? Ved je to Skoda
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

3. Predvolené Re: Nemrznúca zmes

No mne akuratne zmrzla chladiaca zmes v expanznej nádobke lebo som tam dolial destilovanej vody mal som malo kvapaliny bolo pod riskou a ked som to meral tak ukazovalo do -40°C, no a krátke jazdenie na aute tak sa mi to nepremiešalo
    SUZUKI SX4 1,5 GLX ABS AC Bodykit Urban Line

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

Když už jsem do některýho auta, které jsem vlastnil, doléval chladíci kapalinu, vždycky jsem doléval namíchanou destilku s nemrzkou - od doby kdy jsem zamrznul. Hodně
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

Ja si myslim ze Shell ked aj olej je shell. Najblizsie zistim v Suzuki kde som kupoval

6. Predvolené Re: Nemrznúca zmes

Dnes som zistil, ze ani kvalitna nemrznuca zmes nie je vsetko. Mam do -30 a rano ani kvapka. Tak kukam co sa deje a boli zamrznute tie dierky v ostrekovacoch, taky lad na nich bol. Ani 20 min cesty do prace to neodstranilo.
    Suzuki SX4 1.5 GLX AC- rýchlo predaná

Lokalita
    Bratislava - DNV
    Moje Suzuki
    SX4 1.5 freeze

Citácia Pôvodne odoslal berdo
    Dnes som zistil, ze ani kvalitna nemrznuca zmes nie je vsetko. Mam do -30 a rano ani kvapka. Tak kukam co sa deje a boli zamrznute tie dierky v ostrekovacoch, taky lad na nich bol. Ani 20 min cesty do prace to neodstranilo.

to je normalne to staci aj ked je -5 a streknes to na okno a stierace ti to iba rozmazu po okne, tak to hned zamrza ono to je nemrznuca zmes do -30 iba ked je jej viac (v nadobke, v bandaske )

inak ako rozoznat kvalitnu nemrznucu od nekvalitnej? podla mna je to totiz jedno

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Berdo, Peco - len my sme tu preberali nemrznúcu zmes v chladiči, nie v ostrekovačoch ale nevadí, v poho. Len nelejte to isté čo do ostrekovačov aj do chladiča a opačne

Lokalita
    Bratislava - DNV
    Moje Suzuki
    SX4 1.5 freeze

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii
    Berdo, Peco - len my sme tu preberali nemrznúcu zmes v chladiči, nie v ostrekovačoch ale nevadí, v poho. Len nelejte to isté čo do ostrekovačov aj do chladiča a opačne

10. Predvolené Re: Nemrznúca zmes

Mam Ignis 1.3 2004 benzin. Chcem sa spytat aky konkretny typ nemrznucej zmesi tam ide a ci ju staci len doliat alebo ju musim vymenit celu.

Strana 2 z 10 PrváPrvá 1234 ... PoslednáPosledná

Tagy tejto témy

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •