Strana 10 z 10 PrváPrvá ... 8910
Zobrazenie výsledkov 91 až 96 z 96

Téma: Nemrznúca zmes

1. Predvolené Re: Nemrznúca zmes

aka chladiaca kvapalina je vhodna na SX4 1,5 82kw ?
    dik
    v zasobnej nadrzke sa mi uz blizi hladina k min. ..tak mi ju treba mierne doplnit

Lokalita
    Košice
    Moje Suzuki
    SX4 Urban Line 1,5 GS

Predvolené Re: Nemrznúca zmes

kvapalina G11/G48
    SX4 Urban Line 1,5 GS

Moje Suzuki
    SX4 1.6 DDiS

Cawte,

stal som sa majitelom zachovaleho (30 000 km) SX4 1.6DDiS 2009. Poslednych 5 rokov takmer nejazdene a bez servisu. Musim vymenit vsetky naplne. Filtre, motorovy a prevodovy olej uz mam. Radnie do dvojky strasne drhne a vymena prevod. oleja nepomohla - to budem riesit neskor.
    Mate niekto skusenost s vymenou chladiacej zmesi s motorom 1.6 DDiS ?

Pri benzine je to jednoduche kedze chladic by mal mat napustaci aj vypustaci otvor, no pri 9HX ide hadica z nadrzky rovno dozadu za motor a tam sa straca. V manuali je uvedeny postup len pre benzinaky s poznamkou, ze pre dieselove verzie je nutny specialny postup a treba navstivit servis Suzuki.

Na spode chladica je taky biely plastovy motylik - vypustaci ventil ktorym (predpokladam) vypustim vodu ale ako chladic naplnim ? Su niekde vzadu skryte nejake ventily ? Je nutne naozaj ist do servisu ?

Ak mate niekto skusenost prosim popiste detailny postup ktore hadice uvolnit aby som vypustil vsetku vodu (6,5L) a ako to potom system naplnit.

Dakujem
    s pozdravom Tomi

Moje Suzuki
    Suzuki SX4 S-CROSS moja radost, 1,6 VVTI, Elegance, modra farba

Zdravim pani, potreboval by som poradit nedavno som kupil Grand vitaru benzin 2,5 V6. 1998 a otazka aku nemrznucu zelenu alebo tu modro zelenu, ked som sa pytal v predajni tak odpoved to je jedno aku mas taku daj, tak som sa aj hned otocil...Kedze auto zial stalo skoro 2 roky iba naozaj male a kratke jazdy...tak potrebujem toto povimienat a olej ma caka tiez...ale ten uz viem odporucily (10w40).....dakujem

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki
    SX4 GL/AC Plus 4x4, 1,6 VVT 88 kW

Tady jsi v sekci jiného auta.

Moje Suzuki
    SX4 1.6 DDiS

nikto nic ?
    Nikto na tomto fore este nemenil chladiacu zmes v SX4 1.6 DDiS 2009 ?
    Tak to potom otazku ohladom postupu pri vymene brzdovej kvapaliny ani nebudem pisat

Strana 10 z 10 PrváPrvá ... 8910

Tagy tejto témy

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •