Zobrazenie výsledkov 1 až 3 z 3

Téma: Teplota

1. Predvolené Teplota

Zdravim vas. Mam ignis diesel a zacal mi blbnut budik teploty. Ak je motor zohriaty a zastavim niekde s nastartovanym motorom alebo pojdem pomaly napr. v lese tak mi padne teplota na nulu. Pri jazde po ceste sa teplota drzi v normale.Termostat je novy. Mam namontovane webasto. Mal uz niekto takyto problem ? Dakujem

Lokalita
    Sereď
    Moje Suzuki
    Vitara premium 2VD benzín

Predvolené Re: Teplota

Citácia Pôvodne odoslal maco1590 Zobraziť príspevok
    Zdravim vas. Mam ignis diesel a zacal mi blbnut budik teploty. Ak je motor zohriaty a zastavim niekde s nastartovanym motorom alebo pojdem pomaly napr. v lese tak mi padne teplota na nulu. Pri jazde po ceste sa teplota drzi v normale.Termostat je novy. Mam namontovane webasto. Mal uz niekto takyto problem ? Dakujem
    Skús vymeniť číslo teploty motora..
    ​Jazdi tak Aby Tvoj strážny Anjel nemusel pri tebe prekročiť rýchlosť
    Lepšie je poldecák s Parkinsonom rozliať , ako s Alzheimerom zabudnúť vypiť.

Lokalita
    Sereď
    Moje Suzuki
    Vitara premium 2VD benzín

Predvolené Re: Teplota

Citácia Pôvodne odoslal maco1590 Zobraziť príspevok
    Skús vymeniť číslo teploty motora..
    ​Jazdi tak Aby Tvoj strážny Anjel nemusel pri tebe prekročiť rýchlosť
    Lepšie je poldecák s Parkinsonom rozliať , ako s Alzheimerom zabudnúť vypiť.

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •