Strana 4 z 9 PrváPrvá ... 23456 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 31 až 40 z 82

Téma: Servis

Moje Suzuki
    Vitara 2017, DDiS 4WD AT Elegance

Predvolené Re: Servis

Dnes som ta bol. Celkovo max. spokojnosť. Či môžem ísť dnu som sa ani nepýtal. Brali to ako samozrejmú vec, pretože som sa mal s technikom baviť o oleji. Vyzerá to tak, že tam s tým problém nerobia. Majú tam na to sedenie Technici super, všetky otázky mi zodpovedali.

Spravili všetky tie normálne kontroly podvozka, motora ... vyčistili filtre a aktualizovali SW (ten s CZ lokalizáciou). Olej zatiaľ netrebalo meniť.
    Cena super, ale nebudem sem písať koľko. Poviem len toľko, že SUZUKI v Prešove a Košiciach majú fest prestrelené ceny

Lokalita
    Topoľčany
    Moje Suzuki
    Suzuki Vitara 1,6 VT

Citácia Pôvodne odoslal marcm Zobraziť príspevok
    Dnes som ta bol. Celkovo max. spokojnosť. Či môžem ísť dnu som sa ani nepýtal. Brali to ako samozrejmú vec, pretože som sa mal s technikom baviť o oleji. Vyzerá to tak, že tam s tým problém nerobia. Majú tam na to sedenie Technici super, všetky otázky mi zodpovedali.

Spravili všetky tie normálne kontroly podvozka, motora ... vyčistili filtre a aktualizovali SW (ten s CZ lokalizáciou). Olej zatiaľ netrebalo meniť.
    Cena super, ale nebudem sem písať koľko. Poviem len toľko, že SUZUKI v Prešove a Košiciach majú fest prestrelené ceny
    Cenu by si mal zverejniť, o tom je fórum, poradiť...

Moje Suzuki
    Vitara 2017, DDiS 4WD AT Elegance

Citácia Pôvodne odoslal topvideo Zobraziť príspevok
    Cenu by si mal zverejniť, o tom je fórum, poradiť...
    ok 21 eur

Lokalita
    Topoľčany
    Moje Suzuki
    Suzuki Vitara 1,6 VT

Citácia Pôvodne odoslal marcm Zobraziť príspevok
    ok 21 eur
    až ked zverejníš foto faktúry...možno uverím.

5. Predvolené Re: Servis

Ahojte páni.

Moja Vitara ma momentalne nabehanych nieco cez 41 000km. Chystam sa s nou na garancnu prehliadku po 40 000km.

Bohuzial na garancke po 20 000km som s nou nebol,kedze som ju v tom obdobi nemal v opatere. Ze nebola zrealizovana garancka po 20 000km som zistil bohuzial az teraz,ked sa chystam na dalsiu garancku.

Chcem sa spytat,ci nahodu nemate skusenost ,ako to je v takomto pripade so zarukou? Zaruka na auto je v takomto pripade stale platna?

Auto je po technickej stranke max. v poriadku.

Dakujem za reakcie.

Lokalita
    Trnava
    Moje Suzuki
    SUZUKI VITARA 1,6 AT ELEGANCE

Citácia Pôvodne odoslal Balboa Zobraziť príspevok
    Ahojte páni.

Moja Vitara ma momentalne nabehanych nieco cez 41 000km. Chystam sa s nou na garancnu prehliadku po 40 000km.

Bohuzial na garancke po 20 000km som s nou nebol,kedze som ju v tom obdobi nemal v opatere. Ze nebola zrealizovana garancka po 20 000km som zistil bohuzial az teraz,ked sa chystam na dalsiu garancku.

Chcem sa spytat,ci nahodu nemate skusenost ,ako to je v takomto pripade so zarukou? Zaruka na auto je v takomto pripade stale platna?

Auto je po technickej stranke max. v poriadku.

Dakujem za reakcie.
    Jednou s podmienok záruky sú povinné servisné prehliadky stanovené výrobcom vozidla , ktoré musia byť riadne zaznačené v servisnej knižke . V prípade , že nie je táto podmienka dodržaná (v Tvojom prípade záručný servis po 20 000 km), bude asi uplatnenie záruky veľmi ťažký oriešok .

7. Predvolené Re: Servis

No nic,budem ich tam musiet dajako ukecat. Inak to nevidim.
    Ak sa mi potvrdi ,ze zaruka sa neda uplatnit ,koli tomuto problemu, tak neviem ci ma potom vobec vyznam davat auto nadalej do autorizovaneho servisu. V takom pripade by bolo asi rozumnejsie ho dat sukromnikoi za mensi peniaz.

Lokalita
    Trnava
    Moje Suzuki

Ak sa mi potvrdi ,ze zaruka sa neda uplatnit ,koli tomuto problemu, tak neviem ci ma potom vobec vyznam davat auto nadalej do autorizovaneho servisu. V takom pripade by bolo asi rozumnejsie ho dat sukromnikoi za mensi peniaz.
    Asi tak . Ale skús ich ukecať na to , že budeš teraz chodiť k ním na servis . Možno sa Ti podarí niečo vyjednať . V každom prípade držím palce , nech to dopadne dobre .

Lokalita
    Svit
    Moje Suzuki
    Vitara 2016 2WD 1,6 Premium

olej a filtre v 20k si menil?

Lokalita
    Trnava
    Moje Suzuki

Citácia Pôvodne odoslal In Nomine Noctis Zobraziť príspevok
    olej a filtre v 20k si menil?
    Ja mám najazdených 1200 km , auto som preberal 31.10.

Strana 4 z 9 PrváPrvá ... 23456 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •