Strana 6 z 6 PrváPrvá ... 456
Zobrazenie výsledkov 51 až 54 z 54

Téma: Nový SX4 S-CROSS.

Lokalita
    Senec
    Moje Suzuki
    Swift ZA21

Predvolené Re: Nový SX4 S-CROSS.

Citácia Pôvodne odoslal Patriot Zobraziť príspevok
    Ahojte. Počuli ste niečo o facelifte S-Crossu? Bol som na geometriu a vyvážení kolies pred zimou a servisak mi niečo spomínal že sa chystá. Tak že či viete o niečom.
    Asi sa nieco chysta. Teraz sme kupovali a su akcie na financovanie.

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki
    Swift 1.2 K12B ´16

Ahojte,
    Na jar by som rád vymenil auto za s-cross 1.4 bj 6mt 4x4 a rád by som ešte od vás vedel pár užívatelských skúseností.
    -Či zvládne tiahle dialničné stúpania (napr Viedeň-Amstetten alebo okolie Innsbruck so 4 osobami každý 80kg a batožina), prejazd Alpami. Ak máte rovnakú/podobnú skúsenosť. Či je to schopné podržať na 5/4 stupni 130 bez spomalenia. Budem tak chodit pomerne často.
    -aké otáčky točí pri 130-140km/h a ako je to s hlukom v kabíne a či vám nevadí nejaký hluk v tých otáčkach pri dlhšej jazde.
    Díky

Lokalita
    Žiar nad Hronom
    Moje Suzuki
    Suzuki SX4 S-Cross 1,4T AT

Nikto sa nehlasi tak skusim troska aspon ja ale mam automat.
    Dialnicna 130 toci na 2400 otacok.
    Manualna prevodovka moze mat viac otacok to netusim musi sa vyjadrit niekto kto ma taku.
    Cestu ktoru spominas nepoznam tak netusim ake su tam stupania.
    Ja osobne som zatial nemal problem ze by auto nestihalo ale slovenske dialnice a cesta do HR nema nejak zvlastne stupania tak neviem posudit mne to staci.
    Co sa tyka hluku su iste aj tichsie auta ale tiez to nie je nic hrozne na vysku toho auta.

Odoslané z SNE-LX1 pomocou Tapatalku

Moje Suzuki
    SX4 Scross 4WD MT 1,4T

Citácia Pôvodne odoslal Mixy Zobraziť príspevok
    Ahojte,
    Na jar by som rád vymenil auto za s-cross 1.4 bj 6mt 4x4 a rád by som ešte od vás vedel pár užívatelských skúseností.
    -Či zvládne tiahle dialničné stúpania (napr Viedeň-Amstetten alebo okolie Innsbruck so 4 osobami každý 80kg a batožina), prejazd Alpami. Ak máte rovnakú/podobnú skúsenosť. Či je to schopné podržať na 5/4 stupni 130 bez spomalenia. Budem tak chodit pomerne často.
    -aké otáčky točí pri 130-140km/h a ako je to s hlukom v kabíne a či vám nevadí nejaký hluk v tých otáčkach pri dlhšej jazde.
    Díky

130kmh=3000rpm. hluk primerany, odtlmenie motora velmi dobre, odtlmenie kolies a aerodynamickeho hluku takisto velmi slusne.
    na 4ke to urcite nebude mat problem so 400kg zataze. na 5tke mozno bude kusok citit, ze si nalozeny. ale to este stale mozes prepnut do rezimu Sport . inak bez obav, motor ma sily dost. na R1 z BA do NR to tymi kopcekmi strikuje ako myska aj so skiboxom v 150tke, hore Donovalmi na lyzovacku takisto, clovek sa aj boji ist rychlo, motor to dava, ale gumy a cesta su limit.

Strana 6 z 6 PrváPrvá ... 456

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •