Zobrazenie výsledkov 1 až 9 z 9

Téma: Porovnanie miniáut

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Porovnanie miniáut

SME.sk dnes vydalo celkom zaujímavý článok - Porovnanie miniáut (Toyota Aygo, Hyundai i10, Kia Picanto a Suzuki Splash) - aj keď osobne si myslím, že miešajú hrušky s jablkami, pretože minimálne Aygo je konkurent o triedu nižšiemu Altu a nie Splashu, ktoré ešte len príde na trh a asi rovnako aj Picanto.

Tak či tak, celkom mi pomastil brucho tento článok a dovolím si z neho pár citátov na adresu Splasha:

Priestorovým kráľom je najväčšie Suzuki Splash.
    Vo všeobecnosti najvyváženejší dizajn má najmladšie Suzuki Splash.
    Vnútorný priestor, nastupovanie do interiéru a komfort cestovania je doménou Suzuki.
    Prístrojový panel v Suzuki je minimálne o jednu automobilovú triedu vyššie.

Na dlhšie cesty je zo štvorice vhodné Suzuki, schopné držať vyššiu rýchlosť po diaľnici.
    Suzuki dáva konkurentom najavo svoju rozmerovú nadradenosť, pretože vysoká karoséria dokáže ponúknuť priestor a pohodlie na úrovni automobilov kategórie B.
    Splash má najlepšie jazdné vlastnosti, schopné konkurovať malým autám.

Dominancia Suzuki rastie spolu s cenou. V cenách nad tristo tisíc má Splash zaujímavé prvky vybavenia. Ak sa k tomu priráta kvalitný podvozok, veľký vnútorný priestor a o triedu lepší interiér, víťaz je jasný.

VIDEO

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Predvolené Re: Porovnanie miniáut

Prave dnes som cital clanky na nete o Suzuki. Suzuki je lider vo vyvoji a predaji "kei cars". Male pidi auta ktore su hitom nie len v Japonsku, kde ich jazdi naozaj spusta a tolko variantov co sa nikdy v EU predavat nebude. Take zlate krabicky mne sa to paci do velkych miest to musi byt fajn. Motor 660ccm to musi ist na jednu nadrz aspon pol roka
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal Duch
    ..... Male pidi auta ktore su hitom nie len v Japonsku, kde ich jazdi naozaj spusta a tolko variantov co sa nikdy v EU predavat nebude. Take zlate krabicky mne sa to paci do velkych miest to musi byt fajn. Motor 660ccm to musi ist na jednu nadrz aspon pol roka
    To sú ale poriadne dizajnérske úlety

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

A to si este nevidel toto kei trucks, vans, cars, sport cars Maju vsetko. Tie sportaky su perfektne. Male, lahke, zadny nahon. Samozrejme zase dominovalo Suzuki, konkretne Cappuccino. V Japonsku sa to stalo okamzite hitom neskor sa to zacalo predavat aj v UK. Keby som mal moznost tak si take kupim

Lokalita
    Topoľčany

Citácia Pôvodne odoslal Duch
    A to si este nevidel toto kei trucks, vans, cars, sport cars Maju vsetko. Tie sportaky su perfektne. Male, lahke, zadny nahon. Samozrejme zase dominovalo Suzuki konkretne Cappuccino . V Japonsku sa to stalo okamzite hitom neskor sa to zacalo predavat aj v UK. Keby som mal moznost tak si take kupim
    S tým by sa ti tu ťažko jazdilo, to všetko sú autá vyrábané s RHD... Myslím že také sa u nás nedá ani prihlásiť, ale niesom si celkom istý. Tie minišporty môžu mať fakt zaujímavé jazdné vlastnosti
    Suzuki Splash 1,2 GS Lagoon Turquoise

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Jasne ze vsetky su vyhradne RHD, a ci by sa to dalo prihlasit neviem. Videl som par RHD aut so SR ECV. Pozeral som na nete videa tak to suzuki cappuccino je dost zive auticko na tu vahu a perfektne sa s tym driftuje ako som videl Je na to spusta tuning dielov nemyslim tym len plasty. Zaujimave ze na nemeckych bazaroch ich je celkom dost a su nejak moc predrazene. Za 14 rocne auto od 6 000 po 12 000 eur Vacsina aut ma tak 30 000km tie najviac jazdene tak 80 000km. Ved na takych autach by sa tazko jazdili dialkove trasy. Prezijem to aj bez neho to som nemyslel az tak vazne aj ked ako auto na zabavu (nejake tie drifty, blbosti alebo slalom) to by mohlo byt fajn auto. Ked raz budem mat tolko penazi ze budem chciet auto len tak na vikend tak moze byt

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Som pozeral teraz trochu veci o Cappuccine a to bolo, je, normálne super cara

Váha 725kg, rozloženie hmotnosti 50:50 (pri obsadení i sedadla spolujazdca), výkon 63 koní a z 0 na 100 km/h za 8,0 sekúnd

Aby toho nebolo málo, boli aj modely so samosvorným diferenciálom a to sa písal rok 1991-1997

Preplňovaný motor s intercoolerom mal objem 657 cm3 a 4-ventilovú techniku. Prvé 3-valce EA11R mali rozvodový remeň, v 1995 prišiel nový ľahší EA21R s rozvodovou reťazou.

Vo výbave okrem iného bol posiľňovač riadenia s premenlivým účinkom, elektrické ovládanie okien, klíma, predné brzdy ventilované kotúče, zadné brzdy plný kotúč.

Cena v Británii v 1993 bola 11.995.-libier.

A vraj downsizing a preplňovanie malých objemov prinieslo na svet VW so svojími TSi

Moje Suzuki
    SX4 GS 4x4

Krásne a najviac sa mi páči to SUZUKI Cervo, čiže črevo, to je asi niečo najnovšie a pravdepodobne podľa toho ako to vyzerá by to mohlo byť aj trochu vyššie kvôli nasadaniu.
    Do Suzuki.
    Náhľady príloh Náhľady príloh Klikni pre väčší obrázok

Názov:	800px-5th_Suzuki_Cervo.jpg‎ 
Zobrazení:	135 
Veľkosť:	96,7 KB 
ID:	5386  
    Wartburg 353 -1000, 66-75/ Wartburg353W, 75-79/ Wartburg 353W Combi, 79-98/ Wartburg 353W 98-00/ Fiat 126,00-01/ Škoda Rapid 1,3 01-03/ Suzuki Swift 1,3GLX 85k 03-08/ Suzuki SX4 GS 4x4 + GAZ69 80-,+JEEP Grand Cherokee 2,5TD

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal costelo Zobraziť príspevok
    Krásne a najviac sa mi páči to SUZUKI Cervo, čiže črevo, to je asi niečo najnovšie a pravdepodobne podľa toho ako to vyzerá by to mohlo byť aj trochu vyššie kvôli nasadaniu.
    Do Suzuki.
    Tak tak Suzuki Cervo

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •