Strana 7 z 31 PrváPrvá ... 5678917 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 61 až 70 z 304

Téma: Svetlá pre denné svietenie

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: Svetlá pre denné svietenie

Citácia Pôvodne odoslal Shrek
    Nic v zlom, ale je tu niekto, kto nema rad linky smerujuce na swift forum?
    Moj posledny prispevok totiz obsahoval link na prispevok, ktory je v nom teraz citovany. Suuzuukii, to si zmenil ty?

Nie je mojim zamerom robit tu reklamu inemu foru, ale pride mi divne pisat 2x to iste na dvoch podobnych forach...
    Áno zmenil som to ja, nakoľko sa mi zdá, že je prehľadnejšie, praktickejšie keď si užívateľ môže prečítať info priamo bez preklikávania.

Netreba písať 2x. Stačí použiť CTRL+C a CTRL+V (prípadne uviesť z akého zdroja sa cituje ak nie som autor)

Pokiaľ ide o ten link priamo na príspevok tak tu je: Príspevok na Swiftclub.sk. Nemám s tým žiadny problém.

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 2.4

Viem ze existuje aj CTRL+C a CTRL+V, neboj
    Ale viem tiez, ze su ludia, co chodia na oboje fora a citat presne to iste na dvoch podobnych forach by aspon mne prislo minimalne zvlastne. Link som povazoval za lepsie riesenie. Ale nechajme to tak, je to off topic, mozme to prebrat aj v SS.

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 2.4

No co, ako sa vam pozdavaju tie DRL na swifte? Nejako sa k tomu nevyjadrujete...

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

No co, ako sa vam pozdavaju tie DRL na swifte? Nejako sa k tomu nevyjadrujete...
    v reálu to bude možná lepší. Zatím nechám Igora tak, jak je.
    Důležité je, že TY jsi spokojený.
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Ako určite funkčné a účelné, ale ja som sa nejak ešte nezmieril s tým, že by som prišiel o hmlovky, aj keď ich použijem asi tak iba 6x za rok.... psycho

Prepáč, ale pýtaš sa ako by sa jednalo o nejakú tuningovú záležitosť
    Mne sa teda nepáčia, ale namontujem si ich, lebo sú účelné
    SUZUKI SX4 S-CROSS 1,6 Comfort 2WD, SUZUKI SX4 1,5 GLX ABS AC Urban Line,

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii
    Ako určite funkčné a účelné, ale ja som sa nejak ešte nezmieril s tým, že by som prišiel o hmlovky, aj keď ich použijem asi tak iba 6x za rok.... psycho
    Mal som hmlovky na každom aute a ani jedny za nič nestáli a že sú zapnuté som vedel len podla kontrolky na prísrojovke. Mne teda hmloviek lúto nebude.

Tak už mi doručili DRL tie isté čo tu spomínal Shrek: FOTO
    Už som ich odskúšal, ale po tom čo tu písal Shrek, som ich radšej nenamontoval, ale som ich mal položené vedla seba na sedadle a samozrejme zapojené na baterku.
    Tu sú moje skúsenosti:

1. Svetlá samotné sú pekné, svietia dostatočne silno a jasno. Nepáči sa mi len to, že sú nerozoberatelné a pri akejkolvek
    poruche ich treba vymeniť celé.
    2. Riadiaca jednotka je hotová katastrofa Správa sa nevyspytatelne, svetlá sa zapínajú a vypínajú pri akomkolvek
    zakolísaní napätia v palubnej sieti /zapnutie alebo vypnutie klimatizácie, stieračov, ohrev zadného skla a niekedy dokonca aj pri zapracovaní servoriadenia - pri otočení volantu/ Podotýkam, že paralelne k riadiacej jednotke som mal pripojený digitálny voltmeter.
    3. Elektronika riadiacej jednotky je zaliata v akomsi epoxide, takže je tiež neopravitelná.
    4. Podobné skúsenosti má vela ludí, ktorí si tieto, alebo podobné DRL kúpili. /čítal som príspevky aj na iných fórach/
    5. Reklamovať asi nemá zmysel, lebo reklamáciu buď neuznajú, alebo pošlú druhý kus s tymi istými chybami.
    /to sú skúsenosti tých, čo to už reklamovali/

Ja to budem riešiť tak, že si navrhnem a vyrobím k DRL riadiacu jednotku ktorá bude fungovať tak ako má
    aj keď to sú ďalšie peniaze a robota navyše.

Dúfam že tento príspevok bude dostatočným varovaním pre vás, čo ste uvažovali o kúpe týchto DRL.
    A takisto dúfam, že ak sa stretneme, zaplatíte mi pivo za to že som vám ušetril 84€

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

No nazdar Hlavne že máme homologizáciu

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii
    No nazdar Hlavne že máme homologizáciu
    Toto nie je o homologizácii, ale o neserióznosti výrobcov a predajcov.
    K DRL som mal pribalenú aj kópiu homologizačného listu s hlavičkou: The United Kingdom Vehicle Approvval Authority,
    kde je ako výrobca DRL uvedený Chang Hwa Hsiang - Taiwan a to hovorí za všetko.
    A čo sa týka homologizácie - tam boli určite predložené kvalitné a 100% funkčné výrobky a nie to čo nám predávajú.

Strana 7 z 31 PrváPrvá ... 5678917 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •