Strana 4 z 31 PrváPrvá ... 2345614 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 31 až 40 z 304

Téma: Svetlá pre denné svietenie

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 2.4

Predvolené Re: Svetlá pre denné svietenie

Ide o univerzalny diel - tak ako napr. univerzalne hmlovky od Hella. K tym tiez nepotrebujes doklad z autorizovaneho servisu ze boli schvalene prave na tvoje auto, nie?
    Ved to by mali problem vsetci co maju na aute nejake univerzalne homologizovane diely...

2. Predvolené Re: Svetlá pre denné svietenie

Hodil som LED svetlá miesto hmloviek, ovládanie som "dočasne" umiestnil k ručnej brzde, kým nie je jasné
    či cez deň musia svietiť aj zadné koncové svetlá a splnil som podmienku čo chcel chlap na STK,
    ručný prepínač s kontrolkou. Ale zatiať ich asi budem používať ako hmlovky (nemám na pokuty kvôli finančnej kríze)

Náhľady príloh Náhľady príloh Klikni pre väčší obrázok

Názov:	Fotografie-0009.jpg‎ 
Zobrazení:	690 
Veľkosť:	62,8 KB 
ID:	416   Klikni pre väčší obrázok

Názov:	Fotografie-0010.jpg‎ 
Zobrazení:	664 
Veľkosť:	32,5 KB 
ID:	417  
    ignis 1328 2WD rv 2005

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 2.4

Na fore suzukiswift.sk pribudol nasledovny link na clanok.
    Myslim, ze su tym ukoncene vsetky polemiky a debaty na temu podmienok legalnej instalacie DRL. Je to tam uplne jasne napisane.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Lokalita
    Šaštín - Stráže
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1,3VVT

Denne stretávam m....v ktorí to majú a ešte k tomu aj so zapnutými stretávacími svetlami. Sem tam aj niektorých ktorí majú naviac ešte aj hmlovky zapnuté. Mne to už pripadá všetko ako u kolotočiarov.
    JAPAN POWER ------ Gallery ------ YouTube video

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 2.4

Lee, je rozdiel, ked si niekto nalepi pasik amaterskych modrych led diod a povazuje to za DRL alebo ked si niekto namontuje homologizovanu sadu DRL.
    Tie homologizovane DRL svietia ako normalne svetla a nie ako kolotocarska vybava. Prave preto som zvolil ten typ ktory som zvolil.
    Pokial zvolis DRL aj s riadiacou elektronikou a spravne to zapojis, nenastane situacia aku si popisal (svietenie s hmlovkami ci stretavackami).

Lokalita
    Šaštín - Stráže
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1,3VVT

shrek: a niektoré tie sady aj pekne na chuja svetia rovno do očí (asi tie amatérske). Lezú mi s tým na nervy. Verím že tie s RJ sú lepšie.

napriek tomu sa mi to nepáči.

Páči sa mi to čo máš ty tie bixeón čočky ale to je už iná téma tu na fóre

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 2.4

Lee, ani mne sa "kolotocarske" upravy nepacia. Tieto DRL beriem z praktickeho hladiska - vyssia svietivost, nizsia spotreba, dlhsia zivotnost oproti ziarovkovym DRL. Videl som ich uz nazivo na inom aute a vyzerali z dialky ako normalne halogenove reflektory.
    Navyse, ziarovkove DRL od Bosch sa robia iba ako "sealed beam" - teda sa v telesach svetiel neda vymenit ziarovka a musis menit cely reflektor.

Mimochodom, sosovkove bixenony nemam ja ale Imax. Ja mam normalne reflektory so ziarovkami Bosch Plus 60 Extralife.

Lokalita
    Šaštín - Stráže
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1,3VVT

shrek sorry tak som sa sekol. písal som to ako z rýchliku. ja neviem ale nemusím tie denné. pokiaľ sa ti to páči a spravíš to poriadne tak ok beriem ale tí magori... . Inak sa mi to nepáči ani na audinách. Skôr sa mi páčia Angel-Eyes od BMW. To je fajn

Citácia Pôvodne odoslal lee
    shrek sorry tak som sa sekol. písal som to ako z rýchliku. ja neviem ale nemusím tie denné. pokiaľ sa ti to páči a spravíš to poriadne tak ok beriem ale tí magori... . Inak sa mi to nepáči ani na audinách. Skôr sa mi páčia Angel-Eyes od BMW. To je fajn
    Ale "Angel-Eyes" u BMW slúžia ako parkovačky a my tu hovoríme o dennom svietení
    SUZUKI SX4 S-CROSS 1,6 Comfort 2WD, SUZUKI SX4 1,5 GLX ABS AC Urban Line,

Strana 4 z 31 PrváPrvá ... 2345614 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •