Strana 22 z 22 PrváPrvá ... 12202122
Zobrazenie výsledkov 211 až 217 z 217

Téma: TPMS senzory

Lokalita
    Zvolen
    Moje Suzuki
    Vitara 2016

Predvolené Re: TPMS senzory

To je v pohode pár euro horedole. Rozdiel je v tom že u nás čo stoja a tam. neskutočne predražované všetko. Hnus.

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Vitara I. premium 2WD, Natural 95, teraz vitara II. copper edition elegance 2WD, natural 95

Tak vies ako, za znacku sa plati ...
    V cine funguju dotacie na postu atd., cinania radi kopiruju, ak to nieje chranene patentom a kedysi im bolo jedno, ci je nieco chranene alebo nie.
    Takze continential namiesto continental ...
    Ale nam to staci za tie prachy? nekup to ...

Niekde som cital, ze baterky tam vydrzia cca 5rokov, mozno viac. Nabuduce to budeme mat uz so clom. Od juna? clo z ciny na vsetko.

Citácia Pôvodne odoslal Ivco Zobraziť príspevok
    To je v pohode pár euro horedole. Rozdiel je v tom že u nás čo stoja a tam. neskutočne predražované všetko. Hnus.

3. Predvolené Re: TPMS senzory

Neviete náhodou, či vedia všetky 4 senzory odskúšať v pneuservise pred nahodením na disky?
    Niekto píše v recenzii, že jeden nefungoval.

Už som ich objednal aj keď som najskôr myslel, že dám vybrať originály zo zimnej sady a kúpim miesto letných celoročné a zimné disky predám.

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki
    SX4 GL/AC Plus 4x4, 1,6 VVT 88 kW

Citácia Pôvodne odoslal Mixy Zobraziť príspevok
    Neviete náhodou, či vedia všetky 4 senzory odskúšať v pneuservise pred nahodením na disky?
    Nevíme ani náhodou.
    Ale víš kde to vědí jistě? V tom pneuservisu. V některém to umí, v jiném ne.
    Je problém se tam zeptat?

5. Predvolené Re: TPMS senzory

Máš nejaký komplex alebo frustráciu z niečoho?

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki
    SX4 GL/AC Plus 4x4, 1,6 VVT 88 kW

Citácia Pôvodne odoslal Mixy Zobraziť príspevok
    Máš nejaký komplex alebo frustráciu z niečoho?
    Pokud je to reakce na mě, tak jsem jí nepochopil.
    Moje odpověď byla upřímná a myšlena dobře. Na anonymním fóru ti s tímhle nikdo neporadí, nejlépe je se zeptat opravdu v tom pneuservisu. Já bych to udělal taky tak a všem to doporučuji.
    U nás v Čechách se tomu říká "Proč chodit ke kovaříčkovi, když můžete jít přímo ke kováři".

Pokud tě ale moje odpověď neuspokojila nebo dokonce urazila, tak se omlouvám.

7. Predvolené Re: TPMS senzory

Skôr som myslel, či niekto už žiadal v pneuservise, aby mu skontrolovali snímače, či vôbec fungujú originál/čína.
    Na nejakom 10 článku som videl, že niektoré by mali ukázať aj zostatok batérie.
    Lebo ak niekam prídem s požiadavkou nad rámec úkonu, pozerajú na mňa ako na zjavenie.
    A zrovna snímače tlaku sú asi na Slovensku novinka v servisoch už tak 10 rokov

Strana 22 z 22 PrváPrvá ... 12202122

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •