Zobrazenie výsledkov 1 až 9 z 9

Téma: Zvláštna STK

1. Predvolené Zvláštna STK

Ahoj. Som tu nový a dopredu sa ospravedlňujem ak sa to riešilo. Mám disky 15 o.z. s certifikátom TUV od výrobcu. Chcem ísť na STK ale pneu ešte nemám, pretože ich nechcem kupovať pokiaľ to nebude v TP. Čiže naložim do kufra jeden disk s TUV a šup ho na STK. Dúfam len, že v dnešnej dobe už STK a úradníkom nerobí problém cudzí jazyk. Ak áno stačí to preložiť neúradne a len sekciu, ktorá sa týka mojho auta?
    Ďakujem za odpovede.

Odoslané z SM-T533 pomocou Tapatalku

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki
    SX4 GL/AC Plus 4x4, 1,6 VVT 88 kW

Predvolené Re: Zvláštna STK

Tak nějak nechápu, co chceš na tom STK předvádět. Proč jim tam povezeš jeden disk na ukázku? A pokud nemáš pneumatiky, jak chceš na stk dojet? Bez pneumatik beztak neprojdeš kontrolou.
    Omlouvám se, ale do hlavy ti nevidím, mezi řádky číst neumím a moje křišťálová koule má vybitý baterie.

3. Predvolené Re: Zvláštna STK

Tak si prosim precitaj este raz a pozorne. Pneu nekupim pokial to nebudem mat na papieri a chcem stk na disk. Mam akoze ist na holych diskov na stk ?

Odoslané z SM-A500FU pomocou Tapatalku

4. Predvolené Re: Zvláštna STK

A na stk dojdem na pneu a diskov co mam teraz asi ze.. a zoberem nove disky s tuv certifikatom nech si montuju co chcu na stk a nech daju razitko pre urady ze je to sposobile.

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki
    SX4 GL/AC Plus 4x4, 1,6 VVT 88 kW

Tak to nevím jak je to na Slovensku, ale u nás technik STK potvrzuje montáž na vozidle. Takže jeden disk v kufru asi nebude "montáž na vozidle". A od všeho musí být překlad do češtiny - http://www.mdcr.cz/cs/Silnicni_dopra...zu_vozidla.htm
    Být tebou, tak se neptám na fóru, protože každý bude mít jinou zkušenost s jinou STK. Zajel bych se zeptat přímo na STK.

6. Predvolené Re: Zvláštna STK

Uz som si to pooveroval. Je to tak ze musis prist s konkretnymi diskami a pneu na STK a malo by to ist. Toho prekladu sa bojim najviac. Vela stran a bude to drahe.

7. Predvolené Re: Zvláštna STK

Viete kde v KE robia uradny preklad najvyhodnejsie? 20 eur na stranu je strasne vela.. ved za preklad si kupim dalsie pneumatiky ked ne aj zimne

Moje Suzuki
    GV 2010 2.4VVT

Citácia Pôvodne odoslal misoto Zobraziť príspevok
    Viete kde v KE robia uradny preklad najvyhodnejsie? 20 eur na stranu je strasne vela.. ved za preklad si kupim dalsie pneumatiky ked ne aj zimne

No ja si myslím, že za 20E na normostranu to je dobrá cena. Ja som prekladal za drahšie.

9. Predvolené Re: Zvláštna STK

No 11 stran je 220 eur to mozem kaslat. Za to vsetko si kupim nove o.z. rovno 17tky a daju mi lajstro kde hned zapisu.

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •