Zobrazenie výsledkov 1 až 4 z 4

Téma: Predné prídavné svetlomety

Lokalita
    Hubová (RK)
    Moje Suzuki
    Vitara 1.6 VVT 4WD 5MT Premium Red/Black

Predvolené Predné prídavné svetlomety

jazdím trasu druhej triedy, kde je menej áut a viac zvery a preto by som uvítal viac svetla
    ako prvé a najjednoduchšie riešenie bola kúpa žiaroviek Osram NBU, s ktorými je pred autom viac svetla a som s nimi veľmi spokojný...
    no prijal by som ešte viac svetla s tým, že svetelná rampa na streche sa k tomuto autu moc nehodí...
    našiel som pekné decentné riešenie v podobe dvoch velkých predných svetiel

http://www.qpax.se/dept/VITARA-15-_16822/ENG/EUR

vieme o niečom takom dostupnom už aj u nás na SK, ale mi ostáva si počkať, kým sa u nás trh s takýmto niečím rozrastie?

Vitara 1.6 VVT 4WD 5MT Premium Red/Black

2. Predvolené Re: Predné prídavné svetlomety Grand Vitara 1998 2,0d intercooler

Ahoj, ja mam starsiu Grand Vitaru 1998. Na masku som namontoval prídavne svetla, avšak riesim zapojenie na vypínač ako úplne samostatne zapínanie. Vie niekto poradit kam dat pridavne rele, alebo ako to vyriesit? 2xled svetla + vypínač 2polohovy s podsvietením /teda 3 pripojenia/?

3. Predvolené Re: Predné prídavné svetlomety Grand Vitara 1998 2,0d intercooler

Citácia Pôvodne odoslal Škorpik Zobraziť príspevok
    Ahoj, ja mam starsiu Grand Vitaru 1998. Na masku som namontoval prídavne svetla, avšak riesim zapojenie na vypínač ako úplne samostatne zapínanie. Vie niekto poradit kam dat pridavne rele, alebo ako to vyriesit? 2xled svetla + vypínač 2polohovy s podsvietením /teda 3 pripojenia/?
    Ake svetlomety si pouzil, mozes pridat linku ? a ako si to nakoneic vyriesil ?

4. Predvolené Re: Predné prídavné svetlomety

Namontovali ste si pridavne svetla /? CO ste pouzili? Mate foto ako to vyzera ? Chceme tiez namontovat pridavne osvetlenie

Citácia Pôvodne odoslal STENLY. Zobraziť príspevok
    jazdím trasu druhej triedy, kde je menej áut a viac zvery a preto by som uvítal viac svetla
    ako prvé a najjednoduchšie riešenie bola kúpa žiaroviek Osram NBU, s ktorými je pred autom viac svetla a som s nimi veľmi spokojný...
    no prijal by som ešte viac svetla s tým, že svetelná rampa na streche sa k tomuto autu moc nehodí...
    našiel som pekné decentné riešenie v podobe dvoch velkých predných svetiel

http://www.qpax.se/dept/VITARA-15-_16822/ENG/EUR

vieme o niečom takom dostupnom už aj u nás na SK, ale mi ostáva si počkať, kým sa u nás trh s takýmto niečím rozrastie?

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •