Zobrazenie výsledkov 1 až 7 z 7

Téma: Žiarovky

Lokalita
    Mošovce
    Moje Suzuki
    SX4 S-cross, 4x4, nafta

Predvolené Žiarovky

1. H4-xenony. Tak ma napadlo, môžem si ich vymeniť bez toho, aby ma žabky zelené za to buzerovali?
    2. Má niekto skúsenosti s ostatnými žiarovkami - diódovými do auta? (ide mi o obrysové, denné, smerovky. hmlovky predné aj zadné)

Diky
    Pauko

2. Predvolené Re: Žiarovky

Citácia Pôvodne odoslal p.kapusnak Zobraziť príspevok
    1. H4-xenony. Tak ma napadlo, môžem si ich vymeniť bez toho, aby ma žabky zelené za to buzerovali?
    2. Má niekto skúsenosti s ostatnými žiarovkami - diódovými do auta? (ide mi o obrysové, denné, smerovky. hmlovky predné aj zadné)

Diky
    1. nemôžeš!!!
    2. lacné čínske LED-ky sú nanič, blikocú, nevydrzia dlho, ako by mali a aj keď sú deklarovane ako Canbus-ove, tak aj tak palubny pocitac vyhadzuje chybu osvetlenie a zas kupit Ledky Osram, ci Philips si myslim nema kvoli vysokej cene zmysel

Lokalita
    Nove Mesto nad Vahom
    Moje Suzuki
    SX4 S-Cross ELEGANCE+ 1.6 AT

Predvolené Re: Žiarovky

Odpoviem iba ku otazke c.2, nakolko vybojkove svetla mam original.

Ak chces naozaj kvalitne led-ziarovky, priprav si rozpocet minimalne 200€. Osobne som vsade (interier+exterier) nahodil Philips X-treme LED a zatial som spokojny.

Smerove svetla potom vyzeraju rovnako ako na tomto videu.

Lokalita
    Mošovce
    Moje Suzuki
    SX4 S-cross, 4x4, nafta

Ma niekto skusenosti s vymenou ziaroviek v zadnych svetlach? Odkrutim 2 skrutky, ale svetlo nejde von. Je tam este nejake zaistenie?
    Ako sa dostanem k cuvacim svetlam na zadnych dverach? Nakoniec aj ked treba vymenit ziarovky v hmlovych svetlometoch, ako sa k nim dostanem? Zatial som nemusel, ale ked som menil v predu tak ma to zaujalo.
    Dikicko
    Pauko

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki
    Vitara 1,6 I VVT 2WD Premium

Na časť otazky ti zodpoviem.
    Zadné cuvačky a iné žiarovky v piatych dverách vymeníš tak, že strhneš plastový kryt zadných dverí. Upozorňujem, že pri demontaži plastoveho krytu neťahať nezmyselne silou, treba vycvaknúť prvý štupel aj za pomoci trebárs príborového nožíka tak, že ho po vopcháš tesne k štuplu a trochu potočíš. Dôvodom su velmi tenké plasty. Pri blbom ťahu vidno na dekly, kde je štupel, hrozí vylomenie z plastového krytu. Takto to vyzerá, keď je plast dole.
    Svetlá v karoserii idú dole ,ak vytočíš dve skrutky, ale svetlo nie je ešte uvolnené, myslím, že držia ešte na dvoch zacvakávačkách. Treba len potiahnuť.
    Náhľady príloh Náhľady príloh Klikni pre väčší obrázok

Názov:	IMG_20160910_110249.jpg‎ 
Zobrazení:	132 
Veľkosť:	88,9 KB 
ID:	8956  
    Vitara 1,6 I VVT 2WD Premium
    alarm.ba@gmail.com

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki
    SX4 GL/AC Plus 4x4, 1,6 VVT 88 kW

Ano, to zadní světlo je ještě zacvaknuto do dvou příchytek. Tahem za světlo směrem dozadu to uvolníš.
    Žárovky ve světlech ve dveřích vyměníš po odstranění obložení dveří.
    Vše najdeš podrobně popsáno v uživatelském manuálu od strany 7-44.
    Pokud ten manuál nemáš, najdeš ho v českém suzukiclubu.
    Ať se ti dílo podaří.

EDIT: Než jsem dopsal, tak byl alarm rychlejší. Nevím ale, jak dalece to bude stejné u Vitary a S-Crossu. Ale asi ano.
    Naposledy upravil Mite; 21-11-2016 o 21:43

Lokalita
    Praha CZ

Citácia Pôvodne odoslal alarm Zobraziť príspevok
    Na časť otazky ti zodpoviem.
    Zadné cuvačky a iné žiarovky v piatych dverách vymeníš tak, že strhneš plastový kryt ...
    Doufám, že ten plastový kryt nechceš strhávat i při výměně "iných" žiarovek osvětlení zadní registrační značky.. ?
    "horský sokol"

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •