Strana 6 z 13 PrváPrvá ... 45678 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 51 až 60 z 128

Téma: Mirror Link kompatibilne telefony a tablety

Predvolené Re: Mirror Link kompatibilne telefony a tablety

ja len napr neviem, preco mi tel dava moznost aj carplay cez bt ale tak to nejde, len cez usb. ja by som ale ocenil aj ine app v carplay, resp vsetko co je v tel prezrkadlit

Odoslané z iPhone pomocou Tapatalk

2. Predvolené Re: Mirror Link kompatibilne telefony a tablety

Dobrý Deň, chcem sa spýtat. Mám telefon značky Huawei P8 Lite ALE-L21. Pridávam aj fotku, ktorú verziu softvéru mám vo Vitare Klikni pre väčší obrázok

Názov:	13334543_1189501484404295_625429631_o.jpg 
Zobrazení:	181 
Veľkosť:	96,3 KB 
ID:	8743. Moja otázka znie, ako zobrazím na paneli vo Vitare navigáciu značky SYGIC, ktorú mám nainštalovanú v mobile a samozrejme aj kúpenú. Telefonovanie, hlasove vytačanie, prehravanie pesničiek cez Bluethoot mi ide, potrebujem už len navigaciu rozbehnut. Ďakujem všetkým za odpovede. Prípadne foto-návody potešia

Lokalita
    TV
    Moje Suzuki
    Vitara 1.6 benzín 2WD Premium

Citácia Pôvodne odoslal Michall Zobraziť príspevok
    Dobrý Deň, chcem sa spýtat. Mám telefon značky Huawei P8 Lite ALE-L21. Pridávam aj fotku, ktorú verziu softvéru mám vo Vitare Klikni pre väčší obrázok

ID:	8743. Moja otázka znie, ako zobrazím na paneli vo Vitare navigáciu značky SYGIC, ktorú mám nainštalovanú v mobile a samozrejme aj kúpenú. Telefonovanie, hlasove vytačanie, prehravanie pesničiek cez Bluethoot mi ide, potrebujem už len navigaciu rozbehnut. Ďakujem všetkým za odpovede. Prípadne foto-návody potešia
    zobraziť sa dá zatiaľ len navigácia SYGIC CAR a ako nato je popísané v niektorom príspevku v tomto vlákne

4. Predvolené Re: Mirror Link kompatibilne telefony a tablety

Citácia Pôvodne odoslal Seruty Zobraziť príspevok
    zobraziť sa dá zatiaľ len navigácia SYGIC CAR a ako nato je popísané v niektorom príspevku v tomto vlákne
    Dobry den, a smiem sa spytat ze ktory je to konkretne? Nikde som nenasiel ako na to mam ist, postupovat. Dakujem Vam

5. Predvolené Re: Mirror Link kompatibilne telefony a tablety

Dobry den, a smiem sa spytat ze ktory je to konkretne? Nikde som nenasiel ako na to mam ist, postupovat. Dakujem Vam
    Sygic sa zatial ani nechystá podporovať Carplay, čo je veľká škoda.

6. Predvolené Re: Mirror Link kompatibilne telefony a tablety

Citácia Pôvodne odoslal igorsk Zobraziť príspevok
    Sygic sa zatial ani nechystá podporovať Carplay, čo je veľká škoda.
    Dobrý deň, tak to znamená že mi nepôjde zrkadliť na monitore vo Vitare ani sigic car? Alebo poznáte nejaké typi ako to rozbehnúť?

Lokalita
    TV
    Moje Suzuki
    Vitara 1.6 benzín 2WD Premium

Dobrý deň, tak to znamená že mi nepôjde zrkadliť na monitore vo Vitare ani sigic car? Alebo poznáte nejaké typi ako to rozbehnúť?
    Váš mobil musí podporovať funkciu mirrorlink vo verzii 1.1. Na tejto stránke https://cert.mirrorlink.com/ProductListing si to overte. Ak tam bude potom vám pôjde sygic car. Ja som mal len 7 dnovu free verziu a šla. V nastaveniach mobilu najdite polozku mirrorlink, zaškrtnite položku pripojiť cez USB. Pri prvom pripojeni som zapol aj internet v mobile , cez kabel pripojil k usb portu a a na obrazovke v aute sa v pravom dolnomrohu nacital mirrorlink, klikol som nan, otvorila sa polozka sygic car, klikol som na ňu a na obrazovke sa zobrazila navigácia. Display na mobile bol cierny , neovladatelny ale telefonovanie fungovalo cez BT . Nie je to všeobecný návod, je to moja skúsenosť, ja mam samsung note4.

Lokalita
    Poprad
    Moje Suzuki
    Vitara

Huawei nema podporu MirrorLink.

Lokalita
    Snina
    Moje Suzuki
    Vitara 1,6 DDiS Elegance Tyrkys

Chalani viete mi povedať či buď Iphone SE, alebo lenovo moto z play bude kompatibilny na Mirror Link?

10. Predvolené Re: Mirror Link kompatibilne telefony a tablety

Citácia Pôvodne odoslal Vladis Zobraziť príspevok
    Chalani viete mi povedať či buď Iphone SE, alebo lenovo moto z play bude kompatibilny na Mirror Link?
    iPhone SE by mal byť s Apple CarPlay kompatibilný bez problémov. V zozname podporovaných zariadení sa nachádza (http://www.apple.com/ios/carplay/). Môžem len odporučiť – s iPhone 6S funguje super.

Strana 6 z 13 PrváPrvá ... 45678 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •