Strana 4 z 13 PrváPrvá ... 23456 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 31 až 40 z 128

Téma: Mirror Link kompatibilne telefony a tablety

Moje Suzuki
    Vitara 2015, 1.6 benzín, 2WD

Predvolené Re: Mirror Link kompatibilne telefony a tablety

Malo by to tak byt, ze ak ti budu robit upgrade systemu, tak by tam carPlay byt mal

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki
    Vitara 2015 1,6 VVT, AT, Elegance, oranzova/cierna

Angry Re: Mirror Link kompatibilne telefony a tablety

Citácia Pôvodne odoslal majkl Zobraziť príspevok
    Malo by to tak byt, ze ak ti budu robit upgrade systemu, tak by tam carPlay byt mal
    Treba citat temy, pisal som ze to robi zatial Mikona BA zdarma na 830 co je zatial posledny a ten ma aj CarPlay, ale pokial nevies dobre po EN, DE, RU, PL tak je apple car play uplne na hov...
    Zoberme si to po poriadku, okrem toho ze sa vsade j.. siri, tak.
    1. Hudba, ide ti aj cez BT, takze neviem naco by som pouzil carplay, ktory potrebuje USB kabel.
    2. Apple mapy su nap.. pouzivam waze
    3. telefonovanie ide cez BT a podporuje ovladanie na volante, nemusim triafat na display
    4. ostatne hudobne appz idu aj cez BT a vzhladom na podporu 4G je to otazne.. ale ak chodis len v BA, da sa, ale zas ide to cez BT.

Skratka, pokial apple bude paranoidny a konecne nevyda to sk.. api pre tretie strany a nebude pos.. z konkurencie, tak to nebude mat zmysel.

Dobredu sa ospravedlnujem za narazky na vulgarizmy, ale uz ma troska hneva, ze povedzme si suzuki dodalo super infotaiment aj skoda auto, volvo atd..
    Firmy co dodavaju aplikacie a poj.. apple nevedia dodat zmysluplne aplikacie a vlastne vyuzit potencial. Apple carplay je pouzitelny tak max v USA.
    Dal by sa pouzit napr. android mirror link, ale zas android svojim skoro vsetko je kompatibilne ale skoro vsetko nie, sposobil ze diskusia na temu mirror link (hlavne v skoda fore) "standarde" s nazvom mirror link je na 104 stran. (ked to niekto chce skumat, na stranke suzuki je porovnanie, z mojich skusenosti, treba uz pozerat len mirror link 1.1)
    Pekny den Marek

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Vitara premium 2WD (Natural 95)

bol som trochu sklamany, ze na mojom huawei mate7 chyba mirrorlink, priatelkin novy tel. (A5 2016) ma mirrorlink, ked ho pripojim:

1. zatial tam zobrazuje len sygic
    2. ked je tel. pripojeny na USB kabel (mirrorlink), telefon na nic nereaguje (cierna obrazovka, zrejme kvoli bezpecnosti), nastastie subezne s mirrorlink funguje klasicke BT pripojenie (telefonovanie, hudba)
    car mode nebol predinstalovany, mal by tam fungovat: Car mode (for Galaxy), ked bude cas otestujem a zavesim foto.

linky:
    http://forum.xda-developers.com/note...rlink-t3221478
    http://android.wonderhowto.com/inspi...droid-0164433/
    Náhľady príloh Náhľady príloh Klikni pre väčší obrázok

Názov:	1.jpg‎ 
Zobrazení:	217 
Veľkosť:	94,9 KB 
ID:	8731   Klikni pre väčší obrázok

Názov:	2.jpg‎ 
Zobrazení:	194 
Veľkosť:	94,2 KB 
ID:	8730   Klikni pre väčší obrázok

Názov:	3.jpg‎ 
Zobrazení:	188 
Veľkosť:	93,3 KB 
ID:	8732  

4. Predvolené Re: Mirror Link kompatibilne telefony a tablety

Dobry den vsetkym. Snazim sa spojit moj Ihpone5 s Vitarou prostrednictvom MirrorLink, ale po napojeni telefonu do USB portu mi sice dobija telefon, ale ziadne prepojenie sa na obrazovke vozidla nezobrazi. Povodne som si myslel, ze problem je v kabli, kedze nemal som original Apple kabel, ale aj po vyskusani originalneho to dopadlo rovnako neuspesne. Nemate prosim niekto rovnaku skusenost? Vopred dakujem za akukolvek radu a pomoc.

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Vitara 8/2015 Elegance, 1,6 benzin, 4WD, MT

Skontroluj si verziu infotainmentu. Podpora CarPlay (apple obdoba mirrorlinku) bola pridana az od verzie 830...

6. Predvolené Re: Mirror Link kompatibilne telefony a tablety

Citácia Pôvodne odoslal Sanchez Zobraziť príspevok
    Skontroluj si verziu infotainmentu. Podpora CarPlay (apple obdoba mirrorlinku) bola pridana az od verzie 830...
    Diky moc za odpoved. S terminom Mirrorlink som sa sekol, viem, ze tam je CarPlay. V kazdom pripade uz mi to ide. Dnes rano som to este raz vyskusal a zrazu to zacalo fungovat .

Lokalita
    Kosice
    Moje Suzuki
    Vitara, 1,6 Premium, Allgrip

Zdravim,

mam verziu 840 v aute a CarPlay mi nejde

8. Predvolené Re: Mirror Link kompatibilne telefony a tablety

A kde si zobral 840?

Citácia Pôvodne odoslal markusaurelius Zobraziť príspevok
    Zdravim,

mam verziu 840 v aute a CarPlay mi nejde

Lokalita
    Kosice
    Moje Suzuki

Citácia Pôvodne odoslal igorsk Zobraziť príspevok
    A kde si zobral 840?
    Teraz som kupil auto. Bolo vyrobene na konci februara. Chcel som tam mat tu 830 ale technik mi ukazal menu a tam uz bola 840 verzia. Ze je to najnovsia. Inac to menu je ked dlho podrzis setting na dotykovom paneli.

Lokalita
    Kosice
    Moje Suzuki

Citácia Pôvodne odoslal Jeronimo Zobraziť príspevok
    Diky moc za odpoved. S terminom Mirrorlink som sa sekol, viem, ze tam je CarPlay. V kazdom pripade uz mi to ide. Dnes rano som to este raz vyskusal a zrazu to zacalo fungovat .
    Co si urobil ze ti to ide?

Strana 4 z 13 PrváPrvá ... 23456 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •