Strana 3 z 13 PrváPrvá 12345 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 21 až 30 z 128

Téma: Mirror Link kompatibilne telefony a tablety

Moje Suzuki
    Suzuki Vitara 2WD, 2015, ELEGANCE, 1,6 l VVT, 6AT

Predvolené Re: Mirror Link kompatibilne telefony a tablety

Citácia Pôvodne odoslal Adrian Zobraziť príspevok
    Uz sme tu niekde o tom pisali.
    Tu je link na stranky vyrobcu a je tam zoznam kompatibilnych zariadeni, skus pozriet, ci Ti to pomoze.

http://www.suzuki-slda.com/SitePages...rchResult.aspx
    Ahoj. To je zoznam kompatibilnych telefonov s autom cez bluetooth, nie Mirror Link.

Telefonovanie cez bluetooth som skusal a ide bez problemov so Sony Ericsson k800i, Samsung Galaxy S3 Neo, Sony Xperia SP, Sony Xperia Aqua M4. Ale Mirror Link som zatial nedokazal rozchodit (Sony Ericcson k800i som ani neskusal ).

Samsung Galaxy S3 Neo ani Sony Xperia Aqua M4 sa mi cez Mirror Link nepodarilo pripojit vobec, Sony Xperia SP sa pripoji, vidno moznosti: "mapy, nastavenie, hudba ..." ale uz mi nedovoli nic zvolit aj ked auto nie je nastartovane (vid prilozene foto).

Robim nieco zle?
    Náhľady príloh Náhľady príloh Klikni pre väčší obrázok

Názov:	DSC_0022.jpg‎ 
Zobrazení:	233 
Veľkosť:	88,6 KB 
ID:	8605   Klikni pre väčší obrázok

Názov:	DSC_0024.jpg‎ 
Zobrazení:	200 
Veľkosť:	82,6 KB 
ID:	8604  

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki
    Vitara 2015 1,6 VVT, AT, Elegance, oranzova/cierna

Ahoj, klikni si na tento link - https://cert.mirrorlink.com/ProductListing/ zaskrtni smart phones a idealne mirrorlink 1.1 a vyhodi ti zoznam mobilov, ktore podporuju mirrorlink.
    Ked mas mirrorlink kompatibilny telefon, idealne s 1.1 tak nemusis nic instalovat, len pripojis a ide to hned.
    Pri niektorych je napisane, ze treba doinstalovat software.

Ja bohuzial nemam android telefon, inak by som zistil ci ide waze, co je asi jedine co ma z toho zaujima
    Tu je forum, kde sa riesi mirrolink a fabia, je to na xxx stran, takze kto ma zaujem citat
    http://forum.skodahome.cz/topic/130247-mirrorlink/
    Pekny den.
    Marek

Citácia Pôvodne odoslal JoeVitara Zobraziť príspevok
    Ahoj. To je zoznam kompatibilnych telefonov s autom cez bluetooth, nie Mirror Link.

Telefonovanie cez bluetooth som skusal a ide bez problemov so Sony Ericsson k800i, Samsung Galaxy S3 Neo, Sony Xperia SP, Sony Xperia Aqua M4. Ale Mirror Link som zatial nedokazal rozchodit (Sony Ericcson k800i som ani neskusal ).

Samsung Galaxy S3 Neo ani Sony Xperia Aqua M4 sa mi cez Mirror Link nepodarilo pripojit vobec, Sony Xperia SP sa pripoji, vidno moznosti: "mapy, nastavenie, hudba ..." ale uz mi nedovoli nic zvolit aj ked auto nie je nastartovane (vid prilozene foto).

Robim nieco zle?

Moje Suzuki
    Suzuki Vitara 2WD, 2015, ELEGANCE, 1,6 l VVT, 6AT

Dakujem za odpoved.
    Sony Xperia SP sa pripoji, vidno moznosti: "mapy, nastavenie, hudba ..." ale uz mi nedovoli nic zvolit aj ked auto nie je nastartovane vypisuje po kliknuti na ktorukolvek moznost na displeji hlasku:"For your safety, this appcannot be opened while the vehicle is moving."
    Preco si auto mysli ze sa hybe aj ked nie je ani len nastartovane? Pri nastartovanom to pise to iste.

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki

Ahoj, v tom CZ fore pre mirrorlink s fabkou je to vysvetlene, tvoj smartphone nie je kompatibilny (skus ci je vobec na zozname aspon mirror 1.0) a hlavne nema certifikaty, je to tam lepsie vysvetlene.
    Najlepsie vysledky boli dosiahnute s aktualnymi vlajkovymi telefonmi HTC, Samsung a LG.. idealne vyskusat mirrorlink 1.1 kompatibilny telefon, ktory ma napisane ze funguje bez doinstalacie dodatocneho software. (vid link nizsie).
    Poprosim ta pre dalsie otazky si hlavne precitaj to forum, myslim ze tam najdes vsetky odpovede. (konkretne toto - http://forum.skodahome.cz/topic/130247-mirrorlink/ )
    Dakujem
    Marek

Dakujem za odpoved.
    Sony Xperia SP sa pripoji, vidno moznosti: "mapy, nastavenie, hudba ..." ale uz mi nedovoli nic zvolit aj ked auto nie je nastartovane vypisuje po kliknuti na ktorukolvek moznost na displeji hlasku:"For your safety, this appcannot be opened while the vehicle is moving."
    Preco si auto mysli ze sa hybe aj ked nie je ani len nastartovane? Pri nastartovanom to pise to iste.

Moje Suzuki
    Vitara 2015, 1.6 benzín, 2WD

Dakujem za odpoved.
    Pravdepodobne to reaguje na zatiahnutu rucnu brzdu. Kolegovi kvoli tomu v servise odcvakli kabel, ktory indikoval v infotainment systeme zatiahnutu rucnu brzdu. Neviem ci je to tvoj pripad, ale skus

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Vitara 8/2015 Elegance, 1,6 benzin, 4WD, MT

Tak Apple zverejnil modely aut, ktore su kompatibilne s CarPlay. Od tohoto roku je tam aj Vitara:

• 2016 Baleno
    • 2016 Vitara
    • 2016 SX4 S-CROSS
    • 2016 Ciaz

apple stranky

Tak uz len dufam, ze sa v Suzuki konecne rozhybu a budeme si moct aktualizovat multimedialny SW aj v modeloch, ktore boli vyrobene pred verziou 0830_150803...

S.

Moje Suzuki
    Vitara 2015, 1.6 benzín, 2WD

No ved vitara S ma carplay support. Len klasicka vitara nema... Som zvedavy kedy konecne sa rozhybu a iba prekopiruju jeden system z Vitary S do Vitary.

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Vitara 8/2015 Elegance, 1,6 benzin, 4WD, MT

Podporu maju vsetky modely, ktore maju verziu 0830_150803, alebo vyssiu.
    Bohuzial nase autorizovane servisy zatial nemaju/nevedia urobit update infotainment systemu
    Ja som posielal mail do servisu, kde servisujem moju Vitaru, uviedol som aj stranku, kde sa maju nalogovat aj postup update. Odpovedali mi, ze to preveria, ale zatial nic.

Posledne info od vyrobcu vtedy mali, ze dokonca aj v pripade poruchy maju posielat infotainment na opravu priamo do Bosh do Nemecka.

S.

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki

No ja apple car play mam a je to p.. na vsetko chce siri a kedze siri nevie SK ani CZ, tak aj sms cita naprd.. ked chcem odpovedat chce siri, ked chcem mapy chce siri, ja pouzivam waze, ktore tam nejde len original apple appz a par hudobnych, takze celkom na nic, ja
    len aby ste necakali a neboli sklamani.
    Ja to mam osobne tak, ze mam naparovany cez BT iPhone pre hands free a music aj ked na 99% mi ide radio, prisavku na drziak som umiestnil do analogovych hodin, kedze analog som aj tak nepouzival a tam mam spustene ma iPHONE waze.
    Marek

10. Predvolené Re: Mirror Link kompatibilne telefony a tablety

Citácia Pôvodne odoslal majkl Zobraziť príspevok
    No ved vitara S ma carplay support. Len klasicka vitara nema... Som zvedavy kedy konecne sa rozhybu a iba prekopiruju jeden system z Vitary S do Vitary.
    Neviete ci uz sa to niekde pohlo? Urobia mi upgrade SW v servise, aby tam bol aj CarPlay?
    Dik

Strana 3 z 13 PrváPrvá 12345 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •