Strana 1 z 6 123 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 59

Téma: Xenóny - prestavba z H4

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Xenóny - prestavba z H4

Máte niekto relevantné informácie, ako to je s prestavbou osvetlenia z klasických halogéniek na xenóny?

Ceny prestavbových kitov sa už dostávaju na celkom zaujímave ceny a tak by ma zaujímalo ako to vlastne je v súvislosti s STK a policajnými kontrolami.

Tiež, ktoré xenóny su vhodnejšie - 4500K, 6000K, 8000K???

Pre zaujímavosť prestavbový kit z H4 na Bi-Xenóny 8000K za 3.990.-Kč.

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Predvolené Re: Xenóny - prestavba z H4

Ak nechces aby ti vyhorelo auto tak by som si take kity do auta nedaval. Uz som videl tusim aj za 3500SK, ponuka to uz uplne kazdy.
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Vyhorelo auto?
    Ten kit čo som dal hore naň odkaz, píšu že má elektroniku Philips, tak snáď to nebude časovaná bomba?

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Nemyslim tento konkretny model ale ja prerabkovym kitom neverim.

Konkretne tento typ co si dal link. Je lacny, v elegantom ALU kufriku a elektronika Philips este lepsie ako hlinikovy kufrik Podla mna su to len komercne tahy ale nemam s tym skusenosti mozno su dobre ale to ti nikto nepovie. Jedna strana ze su dobre druha ze su zle
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii
    Pre zaujímavosť prestavbový kit z H4 na Bi-Xenóny 8000K za 3.990.-Kč.
    Zeptej se v kadeakom lepšom servise kolik třeba stojí jedno trafo ke xenonu. Hned budeš v obraze. Třeba do Superba a pod.
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal ROSI45
    Zeptej se v kadeakom lepšom servise kolik třeba stojí jedno trafo ke xenonu. Hned budeš v obraze. Třeba do Superba a pod.
    Súhlasím s tým, že su na trhu isto aj šmejdové kity, ale zas všetky šmejd hádam nie su?

Porovnávať kvalitu podľa ceny kitu a napr. ceny trafa do Superbu od Škodovky nie je šťastná voľba, pretože všetci vieme ako sa tvorí cena. Škodovka si tie trafa nevyrába sama a kým sa k nej dostanú prejdú cez distribučnú sieť a každy sa nabaľuje a rozdiel medzi cenou od primárneho výrobcu a cenou u koncového predajcu býva niekedy aj 100-vky percent, u autodielov zvlášť.

Preto by ma zaujímali praktické skúsenosti a tiež legislatíva, ako to vlastne je.

7. Predvolené Re: Xenóny - prestavba z H4

čau pani ja mam na swifte sadu za 12000sk bixenon a zatial velka spokojnost.
    Grand Vitara 1,9DDIS

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki

Citácia Pôvodne odoslal redbull919
    čau pani ja mam na swifte sadu za 12000sk bixenon a zatial velka spokojnost.
    Super! Za ty peníze už jo, ale za 3900sk? Hmmm, hmmm
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii
    Porovnávať kvalitu podľa ceny kitu a napr. ceny trafa do Superbu od Škodovky nie je šťastná voľba...
    Preto by ma zaujímali praktické skúsenosti a tiež legislatíva, ako to vlastne je.
    Neměl jsem na mysli cenu v autor.servise, ale v obchodech s náhradními díly.
    Ty kity se také skládají z kupovaných dílů a nejsou komplet výrobkem. A co se týká rozdílné kvality? Halogenová žárovka je jenom obyčejná žárovka a jaké jsou mezi něma rozdíly po tolika letech výroby! A takhle můžeme pokračovat dál.
    Osobně nemám moc xenony rád, protože pokud nejsou skvěle nastaveny, nebo majitel nepoužívá naklápění podle zatížení vozu, pokud se nenastavuje automaticky, ohromě oslňují. To známe všichni.

Áno a podobne oslňujú aj tí ktorí tam maju neoriginálne /homologizované?/ žiarovky a ani netušia že majú v aute niečo ako naklápanie svetiel..
    Ale to asi patrí na fórum lampárne,a nie sem.

Ja cez deň mám svetla zásadne celkom sklopené, v noci po meste na dvojku, no a mimo mesta podľa zaťaženia.
    Som taký pako že si na to dávam pozor, lebo mi to vadí na druhých - nerob iným čo nechceš aby robili tebe - škoda že prepínač naklápania nie je podsvietený.
    Tiež mi vadí že nie je na palubovke kontrolka predných hmloviek, len na vypínači taká, ktorú vôbec nevidieť - to som písal inde, a stalo sa mi že som šiel z hmlovkami aj tam kde už netrebalo

Časom sa asi aj ja popozerám po nejakých výkonnejších homologizovaných žiarovčičkách, a Led do parkovačiek a zadných svetiel, tie lacné kity na Xenon sa mi tiež nezdajú dôvery hodné.
    Suzuki Splash 1.2 GS

Strana 1 z 6 123 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •