Strana 6 z 6 PrváPrvá ... 456
Zobrazenie výsledkov 51 až 59 z 59

Téma: Xenóny - prestavba z H4

1. Predvolené Re: Xenóny - prestavba z H4

Zdravíčko, po mojom uvažovaní že si nahodím xenony ma onedlho prešlo (no zelení v zahraničí by robili problémy a prestavbu seckeho sa mi nechce..) a tak som hladal na nete a našiel som tieto svetlá.
    čo si o nich myslíte? nie su drahé a to čo píšu o ních je podla mna celkom super.. myslite že zelení nebudú robiť problémy predsa len su to obyč. žiarovky ktoré docielia svetlosť xenonu.. čo sa mi osobne páči..

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: Xenóny - prestavba z H4

Nikde tam nie je ani zmienka o tom, či sú homologované na použitie v premávke na pozemných komunikáciach. Ak nie sú, tak je to úplne za jedno s xenónovými HID sadami.

3. Predvolené Re: Xenóny - prestavba z H4

No jasne to tam nieje, ale tak nemusim prestavbovu sadu kupovat... a takto ich len nahodim..

Lokalita
    BA - RAčA
    Moje Suzuki
    sx4 1.5 r2008

Citácia Pôvodne odoslal polda Zobraziť príspevok
    Zdravíčko, po mojom uvažovaní že si nahodím xenony ma onedlho prešlo (no zelení v zahraničí by robili problémy a prestavbu seckeho sa mi nechce..) a tak som hladal na nete a našiel som tieto svetlá.
    čo si o nich myslíte? nie su drahé a to čo píšu o ních je podla mna celkom super.. myslite že zelení nebudú robiť problémy predsa len su to obyč. žiarovky ktoré docielia svetlosť xenonu.. čo sa mi osobne páči..

budeš ich kupovať? ak hej tak potom pridaj fotky ako to vyzera a svieti v noci z interieru a aj zvonka ak budeš taky dobry
    rozmyšlam že ich zakupim tie 8000K
    sx4 1.5 r2008
    strieborna metaliza

5. Predvolené Re: Xenóny - prestavba z H4

Jj jasne hodim potom foto.. ked ich budem mať..

Moje Suzuki
    Swift 2009 1,3 5dv.

Polda: tak ako, ziarovky mas namontovane? mozes sa prosim podelit o skusenost/foto ?

7. Predvolené Re: Xenóny - prestavba z H4

sry, nemam, kašlal som na ne lebo som sa pýtal a že zelení môžu robiť problémy :/

Lokalita
    BLAVA ne?
    Moje Suzuki
    aktualne BMW 320i cabrio, Octavia 1.6, manzelkin Ignis 1.3

Citácia Pôvodne odoslal polda Zobraziť príspevok
    sry, nemam, kašlal som na ne lebo som sa pýtal a že zelení môžu robiť problémy :/
    Mudro si urobil, totiz nielen to, rozhodne neprejdes ani STK, pokial to nemas certifikovane, oficialne zapisane a hlavne funkcne s naklonovymi cidlami fungujucimi od zatazenia napravy.
    Dalsia vec je, ze kadejake cinske Xenony a lacne dodatocne sady radi aj topia paraboly az do poziaru.
    Videl som na vlst. oci uz vselico...
    Treba kupit poriadne ziarovky plnene dobrym plynom so zvysenou svietivostou a je po spekulaciach a problemoch s blbostami.

Lokalita
    Prievidza
    Moje Suzuki
    SX4 NAVI, 4x4, 1.6, 88KW, LPG

Ahojte,

ma tu niekto namontovane na SX4 xenony? Lebo co som cital, tak je tu pisane 6 stranok iba "uvah".

Vdaka

Strana 6 z 6 PrváPrvá ... 456

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •