Strana 4 z 6 PrváPrvá ... 23456 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 31 až 40 z 59

Téma: Xenóny - prestavba z H4

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 2.4

Predvolené Re: Xenóny - prestavba z H4

...+ dorobit ostrekovace, gyroskopicke nastavenie sklonu reflektorov a bude to dokonale

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

..že bych raděj koupil jiné auto?
    Dělá Suzuki něco s xenony?

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Jasne, Grandku

Citácia Pôvodne odoslal ROSI45 Zobraziť príspevok
    ..že bych raděj koupil jiné auto?
    Dělá Suzuki něco s xenony?
    Aaaano, konecne dobre zmyslanie. Nema vyznam to kupovat, prerabat, potom trpnut ked uvidim dopravakov, dostat zopar pokut a nakoniec to odmontovat. Ja jazdim s mojim druhym autom s xenonami, so sx4kou s philips blue vision a vobec nemam potrebu na suzuki pchat xenon.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal radoslav Zobraziť príspevok
    ...so sx4kou s philips blue vision a vobec nemam potrebu na suzuki pchat xenon.
    Mne len čo skapú Osram-ky, tak idem skúsiť tie Blue Vision, lebo podľa tých fotiek čo si zavesil, to svieti ešte o poriadny kus lepšie ako Osram.... no trošku som to tu offtopicol

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

Mne osobne sa pozdavaju tie projektorove xenony hlavne preto, ze svietia ako maju...aj si myslim, ze policajti by sa dali s takymi svetlami lahsie ukecat, hlavne ked tomu vobec nerozumeju (keby ano, tak by na ceste nemalo kazde druhe auto xenony )...pre mna je horsie to rozoberanie svetla. ALE nasiel som este jednu alternativu. Philips Diamond Vision....svieta na nerozoznanie od xenonov...s teplotou svetla 5000K. Mam aj obrazok porovnania s Blue Vision. Jediny "problem" je v tom, ze su neni homologovane pre EU . Ale kto vam bude rozoberat svetlo na ceste a kontrolovat, ci je na svetle E. Horsie je to s dostupnostou. Co som ja pozeral, tak nikde v e-shopoch som ich nevidel, ale viem, ze na autach su pomontovane aj na slovensku, takze ak by ich vedel niekto zohnat, nech sa mi ozve .
    Náhľady príloh Náhľady príloh Klikni pre väčší obrázok

Názov:	philips_diamond.jpg‎ 
Zobrazení:	438 
Veľkosť:	97,2 KB 
ID:	838  
    Naposledy upravil scorpio13; 27-07-2009 o 10:44

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

Přečti si testy a zkušenosti v mém příspěvku v tématu:
    Osvetlenie a elektrika

OSRAM CB vs NB.
    Mám ty Tungsramy a spokojenost.

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

Ja som to cital uz predtym...sam mam Osram Nightbreaker a svietia vyborne...akurat ze stale na zlto Preto chcem najst nejaku alternativu ku xenonom, ktora by ma uspokojila

Este mam jedno foto s tymi Diamond Vision. Na obrazku to sice vyzera uz prestrelene ale pocitam ze v skustocnosti to svieti tak akurat, lebo fotak to odfoti vzdy o cosi viac modre/biele ako to je a potom aj tie obrazky Osramov vyzeraju ze su biele/modre ale v skutocnosti su zlte
    Náhľady príloh Náhľady príloh Klikni pre väčší obrázok

Názov:	philips_diamond21.jpg‎ 
Zobrazení:	466 
Veľkosť:	54,4 KB 
ID:	839  

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal scorpio13 Zobraziť príspevok
    ...aj si myslim, ze policajti by sa dali s takymi svetlami lahsie ukecat, hlavne ked tomu vobec nerozumeju (keby ano, tak by na ceste nemalo kazde druhe auto xenony )...
    ....Ale kto vam bude rozoberat svetlo na ceste a kontrolovat, ci je na svetle E....
    Si dosť na omyle.
    To že behá veľa takých aut, to je proste Slovakia, no comment.
    To že sa tvária ACABi, že to nevidia je detto, radšej budú dávať pokuty za nezmyselnosti.

Ale keď sa ACAB rozhodne, že ťa za to pokefuje, tak ti nemusí nič dokazovať. Stačí mu podozrenie, že vozidlo nespĺňa po technickej stránke zákon a zadrží ti techničák a budeš musieť ísť na STK. Na STK je jasné, že prejdeš, lebo buď si tam dáš späť origo žiarovky, alebo.... však vieme. Tak či tak je to strata času a peňazí.
    Nehovoriac o rakúskych alebo maďarských, tam sa s tebou dohadovať nebude už vôbec. Vezme ti značky a čau

A tá homologizačná E značka je vyrazená buď na krycom skle spredu, alebo na boku reflektoru, ktorý je viditeľný keď dvihneš kapotu. Takže tak

Svojho casu som tiez uvazoval nad xenonmi, ale upustil som od toho aj z uvedenych dovodov.
    Pozdavaju sa mi Philips Blue Vision a asi si ich aj objednam.
    Verim, ze oproti seriovym budu lepsie svietit a asi aj farebne budu skor k bielej ako zltej, ci dokonca modrej.

Inak skoda, ze ziadna vybava SX4 nema ani len moznost xenonov za priplatok.
    2003-2007 Citroen C2 VTR; 2007 - SX4 4x4 GS benzin

Strana 4 z 6 PrváPrvá ... 23456 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •