Zobrazenie výsledkov 1 až 7 z 7

Téma: kupa ojazdeneho Ignisu

Question kupa ojazdeneho Ignisu

Dobry den,
    potrebovala by som poradit ohladne kupy ojazdeneho Ignisu, nasla som na bazare. Auto potrebuje mama na kratke trasy na chatu. vopred dakujem za pomoc..

http://suzuki-ignis.autobazar.eu/15-...id7453779.html

Predvolené Re: kupa ojazdeneho Ignisu

Ahoj,
    co potrebujes poradit? Mam uz treti Ignis tak hadam Ti budem vediet odpovedat na otazky.
    Ignis (1 x 2WD + 2 x 4WD) = Ignis FANATIK

Citácia Pôvodne odoslal Maňo Zobraziť príspevok
    Ahoj,
    co potrebujes poradit? Mam uz treti Ignis tak hadam Ti budem vediet odpovedat na otazky.
    Ahoj,

chcela by som poradit s kupou tohto Ignisu na bazare? Aku to ma zivotnost, čo naskôr odchadza a na čo si davat pozor pri kupe. Je lepsie benzin ci diesel?
    tu je link vozidla, ktore zvazujeme pre mamu na kratke trasy na chatu: http://suzuki-ignis.autobazar.eu/15-...id7684953.html

vopred dakujem
    sia

Ignis je vseobecne nenarocne a spolahlive auto. Urcite nadpriemerne aj co sa tyka znacky Suzuki. Jedine benzin, nad dizlom ani neuvazuj.

Co sa tyka toho kusu z inzeratu, je to 1,5ka, tych je menej cize v pripade potreby moze byt trosku problem s motorarskymi dielmi. Ale ta pravdepodobnost ze budes potrebovat nieco na motor je naozaj velmi mala.

Co sa tyka veci, ktore na Ignisoch treba pozriet pri kupe, tak podla mojich skusenosti ide o tieto casti:
    -loziska zadnych kolies /ci nehucia alebo nepocut taky kovovy skripavy zvuk/
    -prevodovka /ci radi hladko, nesmies citit drenie akoby cez zuby/
    -konektory prednych svetiel
    -brzdove kotuce na prednej naprave /ci nie su zvlnene/.
    Toto su take speciality Ignisov. Najma daj pozor na tu prevodovku a zadne loziska. Ak este daco tak sa kludne spytaj.
    Ignis (1 x 2WD + 2 x 4WD) = Ignis FANATIK

Lokalita
    Rožňava
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1,3 2WD

Ignis do 100000 km sa predáva za cca 4000 eur, čo je dosť málo, keď nový stál 12000 €. ako pri každom aute si treba všimnúť stav karosérie, brźd, ošúchanosť atď

Lokalita
    Rožňava
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1,3 2WD

http://auto.idnes.cz/test-ojeteho-vo...to_ojetiny_hig
    podla clanku sa prejavuje opotrebenie iba v hornom uchyteni prednych tlmičov McPherson, hačanie ložísk zadných koliesa a presakovanim oleja do spojky cez gufero klukoveho hriadela. a teplomer vonkajší, ten teda občas ukazuje...

Super , dakujem pekne za presne info a popis!! SKusim na to dohliadnut respektive upozornim mechanika nech vsetko skontroluje..

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •