Strana 2 z 2 PrváPrvá 12
Zobrazenie výsledkov 11 až 17 z 17

Téma: Nedržia otáčky na motore

Lokalita
    Košice
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 2,0 TD AUTOMAT

Predvolené Re: Nedržia otáčky na motore

Akurát som Ti chcel napísať, aby si sa skúsila spýtať aj na CZ fóre, ale všimol som si, že už si tam napísala, tak držím palce

2. Predvolené Re: Nedržia otáčky na motore

Citácia Pôvodne odoslal shark79 Zobraziť príspevok
    Akurát som Ti chcel napísať, aby si sa skúsila spýtať aj na CZ fóre, ale všimol som si, že už si tam napísala, tak držím palce
    Díky aj za podporu .

3. Predvolené Re: Nedržia otáčky na motore

Citácia Pôvodne odoslal Maňo Zobraziť príspevok
    Ahoj Reginka, odkial si? Ak by si mala cestu okolo Banskej Bystrice, tak pozrieme a mozno pomozeme.
    Do BB máme 80 km a s týmto auto sa naozaj ťažko jazdí a dokonca nám skončila STK a EK, takže to by som neriskovala, ale aj tak ďakujem...

Lokalita
    SC + PT
    Moje Suzuki
    SX4 1.6 2WD 2012

Ahoj, ja som mal podobné trampoty s predchádzajúcim autom z francúzskej dielne, síce nebolo na plyn, ale príznaky také ako píšeš. V jeden krásny deň motor zrazu nedržal otáčky, na voľnobeh lietali otáčky hore-dole, nakoniec vždy zdochol, za jazdy trhanie, akoby na 3 valce, výkon žiaden. Diagnostika úplne bez chyby. Vymenil som sviečky, cievky a nič. Nakoniec som po preštudovaní fóra vymenil snímač tlaku v sacom potrubí a auto jazdilo ako predtým. Netvrdím, že to bude aj tvoj prípad, len sa mi to po prečítaní tvojho príspevku pripomenulo... Držím palec.

5. Predvolené Re: Nedržia otáčky na motore

Citácia Pôvodne odoslal Maňano Zobraziť príspevok
    Ahoj, ja som mal podobné trampoty s predchádzajúcim autom z francúzskej dielne, síce nebolo na plyn, ale príznaky také ako píšeš. V jeden krásny deň motor zrazu nedržal otáčky, na voľnobeh lietali otáčky hore-dole, nakoniec vždy zdochol, za jazdy trhanie, akoby na 3 valce, výkon žiaden. Diagnostika úplne bez chyby. Vymenil som sviečky, cievky a nič. Nakoniec som po preštudovaní fóra vymenil snímač tlaku v sacom potrubí a auto jazdilo ako predtým. Netvrdím, že to bude aj tvoj prípad, len sa mi to po prečítaní tvojho príspevku pripomenulo... Držím palec.

Dík, ale chcem sa ešte spýtať, ako je možné zistiť, či je ten snímač špatný ? Jedine výmenou ? A ešte k tomu snímaču, je k nemu ľahky prístup ?
    Naposledy upravil Reginka14; 28-08-2015 o 11:47

Lokalita
    SC + PT
    Moje Suzuki
    SX4 1.6 2WD 2012

Citácia Pôvodne odoslal Reginka14 Zobraziť príspevok
    Dík, ale chcem sa ešte spýtať, ako je možné zistiť, či je ten snímač špatný ? Jedine výmenou ? A ešte k tomu snímaču, je k nemu ľahky prístup ?
    U mňa bola diagnostika OK a predsa bola chyba v tejto malej krabičke, asi nebola úplne KO, ale dávala RJ chybné údaje o tlaku v saní Nový snímač koštuje cca 30-40 €, takže na hľadanie chyby formou pokus-omyl je to dosť. Možno by stačilo vyskúšať snímač z iného Splash-u, príp. ten tvoj do iného Splash-u. Snímač by mal byť namontovaný na saní z ľavej strany (pri pohľade po otvorení kapoty). Ak sa mýlim, pls splashisti/swifťáci opravte ma

7. Predvolené Re: Nedržia otáčky na motore

Touto cestou chcem všetkým poďakovať, ktorý sa mi snažili pômôcť. Autíčko sme predali. Nového majiteľa sme o všetkom informovali.
    Prajem všetkým prekný víkend.

Strana 2 z 2 PrváPrvá 12

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •