Strana 7 z 7 PrváPrvá ... 567
Zobrazenie výsledkov 61 až 66 z 66

Téma: strešný nosič z orig.príslušenstva

Lokalita
    Poprad
    Moje Suzuki
    Vitara

Predvolené Re: strešný nosič z orig.príslušenstva

Aku tam mas antenu?

Citácia Pôvodne odoslal RiddickSVK Zobraziť príspevok
    Mám THULE WingBar Edge a som nad mieru spokojný.

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk Pro

Lokalita
    Prievidza
    Moje Suzuki
    Suzuki Vitara S 1,4 SpaceGray

Predvolené strešný nosič z orig.príslušenstva

Anténa je plutva od Aliho za 7€

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk Pro

Lokalita
    Senec
    Moje Suzuki
    Vitara 1,6 VVT 2WD Premium

Citácia Pôvodne odoslal batman Zobraziť príspevok
    Daju sa nastavit, ale minimum je vacsie ako sirka medzi lyzinami vzadu. Vyriesim tak, te tam navrtam dalsi otvor, aby som ich vedel este zuzit. Vpredu to pasuje- tam je vacsia sirka

Odoslané z Lenovo K33a42 pomocou Tapatalku
    Trosku neskory post, ale predsa. Ako je mozne, ze ti ponukli Aguri Runner R2 na Vitaru, ked prave na Vitaru pasuje R1 - 120cm. Ja som kupil tie s malou dusickou, ci na ne pripevnim predchadzajucu verziu nosica bicykov - Thule Free Ride 530. Vychadza to uplne presne, takze som spokojny.

Klikni pre väčší obrázok

Názov:	DSC_0701.jpg 
Zobrazení:	90 
Veľkosť:	65,5 KB 
ID:	9647

Moje Suzuki
    Vitara 1.4 Booster jet

Dnes som zakúpil najnovšie Wingbary edge evo lišta čierne. Vyzerajú super. Zatiaľ žiadny hluk. Rozhodoval som sa medzi Whispbar a novými Wingbar edge. Cenový rozdiel minimálny (10€). Rozhodol osobný pocit, novší model (na ktorý snáď vydrží dlhšie podpora - doplnky) a to že mám zatiaľ starší box Thule Pacific 600 ktorý sa lepšie montuje na užšie wingbary. Autohaus Košice - veľmi ochotný personál, namontovali a všetko vysvetlili ( aj keď by som to zvládol aj sám ale bolo to v cene tak prečo nie - 100% doporučujem. Na ich stránke ich nemajú iba tie staršie ale skladom už áno. Nové vyzerajú takto https://www.thule.com/en-sk/roof-rac...5dr-suv-_-HLXM . Ak bude vonku lepší čas odfotím ich na Vitare.

Lokalita
    Banska Bystrica
    Moje Suzuki
    Suzuki Vitara S AllGrip (6st manual)

Ja som mal Whispbary pred rokmi na Octavii II Combi a boli z hladiska hluku skvele, ani som ich nedaval dole. Trosku bol, ako Ty spominas, problem s montazou niektorych stresnych boxov, ci uz s U uchytmi alebo celustami (Thule) kedy sa nedali roztiahnut na celu sirku tej listy priecnika (par mm boli uzsie) ale dalo sa to vyriesit roztiahnutim celusti do opacnych stran (diagonalne).

Na Vitare mam Thule Wingbar Edge (tie starsie), celkova spokojnost, avsak su hlucnejsie ako boli tie Whispbar o ktorych som ani nevedel. Kedze mi pasovali z predchadzajucej Kie Ceed SW, tak som si ich nechal, inak by som siel asi do Whispbarov z hladiska hlucnosti.

Moje Suzuki
    Vitara 1.4 Booster jet

Sľúbené fotky Vitara + nové Thule WingBar Edge (nové pätky Thule Edge Flush Rail a nová nosná lišta s delenou tesniacou gumou).

Odoslané z SM-N950F pomocou Tapatalku

Strana 7 z 7 PrváPrvá ... 567

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •