Strana 1 z 24 12311 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 232

Téma: GPS / elegance - premium?

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Vitara premium 2WD (Natural 95)

Post GPS / elegance - premium?

Neviete nahodou niekto ako je to s navigaciou v novej vitare, ak by som ju chcel v modeli premium?
    - je to rovnaka palubna dotykova obrazovka ako v modeli elegance / s gps modulom, akurat bez softwaru?
    alebo je vo vitare premium slabsi model bez gps...

ak palubna dotykovka obsahuje gps:
    - da sa dat na sd karte navigon (z modelu elegance) aj do modelu premium? (bosch, navigon)
    - da sa nejaky navigacny software instalovat do palubnej dotykovky? (kludne by som kupil sygic, ak by dotykovka sla na androide, zrejme nie)

mam starsi telefon samsung s2, zatial neplanujem kupovat S3, S5, S6 len kvoli mirrorlink, aby som mohol zrkadlit navigaciu z telefonu na palubnu dotykovku. vopred dakujem za zmysluplne odpovede

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki

Predvolené Re: GPS / elegance - premium?

Dnes som volal s clovekom so suzuki, dotykovy panel je totozny ako v elegance, dodanie navigacie na SD karte od firmy bosch cca 380€,
    to si mozem kupit rovno samsung S5, sygic a dat cez mirror link... sialena cena

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Vitara 8/2015 Elegance, 1,6 benzin, 4WD, MT

Casom urcite bude na stiahnutie nejaka verzia z netu

4. Predvolené Re: GPS / elegance - premium?

Citácia Pôvodne odoslal dodo3d Zobraziť príspevok
    Dnes som volal s clovekom so suzuki, dotykovy panel je totozny ako v elegance, dodanie navigacie na SD karte od firmy bosch cca 380€,
    Len si pred kúpou mobilu dobre over, či ti ML bude fungovať. A nejde len o značky a typ telefónu, ale aj o konkrétny model. Už to tu bolo niekde preberané.

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Vitara, 1.6 Benzin

Slusna cena za jednu SD kartu
    Neviem ako vas, ale mna uz vstavana navigacia prehnala cez les a pole. Zobral som to ako vyzvu

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki

Citácia Pôvodne odoslal ]Rebro[ Zobraziť príspevok
    Slusna cena za jednu SD kartu
    Neviem ako vas, ale mna uz vstavana navigacia prehnala cez les a pole. Zobral som to ako vyzvu

Nevies prosim ta presne oznacenie, aky je tam model - audio, palubna dotykovka?
    dakujem
    dod

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki

nasiel som tento link, vitara tam este nie je...
    http://www.navmapstore.com/product/1...Compact_System

d

Lokalita
    Hlohovec
    Moje Suzuki
    Suzuki Vitara, 1.6 Benzín, all grip, Premium, silky silver

Mne osobne ponúkol predajca SD kartu pri predaji auta za cca 200 E, ale ju ešte nemali na predajni. Skúsim zistiť teraz, či ju teda majú a či za tú cenu. Tá cena nižšie je skoro raz tak drahá.

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki

O polovicu lepsia informacia aku mi poskytol zamestnanec suzuki skus prosim zistit presnu cenu s dph, dakujem
    ktora je to pobocka? ake mesto...

Citácia Pôvodne odoslal Dancul Zobraziť príspevok
    Mne osobne ponúkol predajca SD kartu pri predaji auta za cca 200 E, ale ju ešte nemali na predajni. Skúsim zistiť teraz, či ju teda majú a či za tú cenu. Tá cena nižšie je skoro raz tak drahá.

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Vitara 2015-1,6 VVT 2WD Dual color

Thumbs down Re: GPS / elegance - premium?

V tom telefóne máš aspoň slovenský jazyk,ale v prípade zabudovanej navigácie nemáš ani SJ ani Český,to znamená nemáš sa kam ponáhlať,zisťoval som nejaké informácie od importéra,momentálne výrobca vykonáva prieskum nákladov pre český a slovenský trh.

Strana 1 z 24 12311 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •