Strana 7 z 24 PrváPrvá ... 5678917 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 61 až 70 z 232

Téma: GPS / elegance - premium?

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Vitara, 1.6 Benzin

Predvolené Re: GPS / elegance - premium?

Tak som zaznamenal problem s restartovanim entertainment systemu. Ked som v hlavnej ponuke a mam spustene navigovanie, tak sa po case system za jazdy resetne. Takto sa mi to stalo asi 7x za 500km. Doteraz som totiz pouzival len celoobrazovkovy rezim, a tam to nerobi. Nakoniec ostane to v takom stave ze GPS prestane fungovat. Radio ide dalej.
    Pozeral som verziu a ja mam asi najstarsiu co tam mali To su tie prve modeli. Preto nemam ani nalepku auticka a zamku na bocnom okne. verzia FW je 810_141228 takze i odlisne oznacene. Uz som komunikoval s predajcom a tak som zvedavy, kedy ma zavolaju na upgrade. Dam vediet

Moje Suzuki
    GV 2010 2.4VVT

Kde sú tie časy keď Japonci boli nedostihnuteľne na špici elektronického vývoja a udávali krok a trend vývoja všetkého čo malo v sebe jeden a viac mikročipov. Ty časy jsou už dávno v prdeli - slovami klasika.
    Inak podobné problémy ako máte vy s tými entertainment systémami mám aj ja v manželkinej Grand Vitare. U mňa sa jedná o obdobné multi(kulti)funkčné rádio (dodatočne namontované), ktoré ma zvládať navigáciu, bluetooth pripojenie mobilu, prehrávanie hudby atď. Toto rádio je ale lacný čínsky šunt u ktorého by som nefunkčnosť a potreby reštartovania pochopil, ale nie u niečoho čo je AKOŽE z Japonska a je v aute od výroby a tvorí to v tom aute určitý stupeň výbavy dokonca za príplatok. Nasrať vývojarom toho softu u suzuki do počítačov a týždeň ich k tečúcej vode nepustiť.

Moje Suzuki
    Vitara 2015, 1.6 benzín, 2WD

Citácia Pôvodne odoslal ]Rebro[ Zobraziť príspevok
    Tak som zaznamenal problem s restartovanim entertainment systemu. Ked som v hlavnej ponuke a mam spustene navigovanie, tak sa po case system za jazdy resetne. Takto sa mi to stalo asi 7x za 500km. Doteraz som totiz pouzival len celoobrazovkovy rezim, a tam to nerobi. Nakoniec ostane to v takom stave ze GPS prestane fungovat. Radio ide dalej.
    Pozeral som verziu a ja mam asi najstarsiu co tam mali To su tie prve modeli. Preto nemam ani nalepku auticka a zamku na bocnom okne. verzia FW je 810_141228 takze i odlisne oznacene. Uz som komunikoval s predajcom a tak som zvedavy, kedy ma zavolaju na upgrade. Dam vediet
    Som zvedavy, ci a ako ta vyriesia. A ked uz tam budes, popytaj sa ako budu riesit tento upgrade aj do buducna lebo uz viaceri cakame, kedy by mala prist este novsia verzia

Lokalita
    Praha CZ

Tak som zaznamenal problem s restartovanim entertainment systemu...

..a k čemu je vlastně dobrý, ten "entertainment system"... ??

Odpovím si sám !
    Auto již není prostředek pro milovníky požitku z řízení a vůně benzínu a olejů.
    Auto se stává jednou velkou herní konzolí pro "hračičky"...
    "horský sokol"

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Vitara 2015-1,6 VVT 2WD Dual color

Keď Ti to zamŕzalo,išlo Ti len rádio a navigácia,v režime ako uvádzaš,alebo si využíval aj iné funkcie,lebo mne keď nedávno entertaiment celý zblbol,mal som v zásuvke USB,bola zapnutá navigácia a telefón bol prepojený cez bluetooth,počúval som rádio,začalo sa to vypínať,funkciu navigácie som musel nanovo aktivovať,na rádiu mi vypadol zvuk a keď som parkoval,nefungovala cúvacia kamera.

Moje Suzuki
    Vitara 2015, 1.6 benzín, 2WD

Citácia Pôvodne odoslal Beaumont Zobraziť príspevok
    ..a k čemu je vlastně dobrý, ten "entertainment system"... ??

Odpovím si sám !
    Auto již není prostředek pro milovníky požitku z řízení a vůně benzínu a olejů.
    Auto se stává jednou velkou herní konzolí pro "hračičky"...
    Tak niekto k tomu pozitku z jazdy si rad prida napr. peknu hudbu a ine funkcie, kedze to ma k dispozicii. Preco nie? To vsetko pridava na pozitku z jazdy

Lokalita
    Praha CZ

Citácia Pôvodne odoslal majkl Zobraziť príspevok
    Tak niekto k tomu pozitku z jazdy si rad prida napr. peknu hudbu a ine funkcie, kedze to ma k dispozicii. Preco nie? To vsetko pridava na pozitku z jazdy
    Požitku z jízdy ano, ale ten může mít i (hravý) spolujezdec.

Požitek z řízení (!) má ale jen opravdový Řidič s velkým "Ř" a tomu stačí ta vůně benzínu a ševelení motoru.
    "horský sokol"

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki
    SX4 GL/AC Plus 4x4, 1,6 VVT 88 kW

Citácia Pôvodne odoslal Beaumont Zobraziť príspevok
    ... ševelení motoru.
    A není nad to, když si řidič pod kopcem SÁM podřadí a slyší ten nádherný zvuk atmosférické 1,6 při 5 tisících otáčkách. To přestává údivem mňoukat i kočka v přepravce na zadních sedačkách a manželka se chytne madla na střeše.

Lokalita
    Praha CZ

Citácia Pôvodne odoslal Mite Zobraziť príspevok
    A není nad to, když si řidič pod kopcem SÁM podřadí a slyší ten nádherný zvuk atmosférické 1,6 při 5 tisících otáčkách. To přestává údivem mňoukat i kočka v přepravce na zadních sedačkách a manželka se chytne madla na střeše.

Když i kočka zírá v němém údivu, jak se potom může restartovat nějaký ten uvozhřený entertainment systém
    "horský sokol"

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Vitara, 1.6 Benzin

Citácia Pôvodne odoslal Vitara-1,6 VVT 2015 Zobraziť príspevok
    Keď Ti to zamŕzalo,išlo Ti len rádio a navigácia,v režime ako uvádzaš,alebo si využíval aj iné funkcie,lebo mne keď nedávno entertaiment celý zblbol,mal som v zásuvke USB,bola zapnutá navigácia a telefón bol prepojený cez bluetooth,počúval som rádio,začalo sa to vypínať,funkciu navigácie som musel nanovo aktivovať,na rádiu mi vypadol zvuk a keď som parkoval,nefungovala cúvacia kamera.

Ano, mal som pustene MP3 + Navi + pripojeny mobil. Ale potom som to spravanie mal i bez pripojeneho mobila. Vidim problem prave pri tej navigacii. Lebo ked som potom zastavil a vosiel do servisneho menu, tak ukazovalo nula satelitov a nejake funkcie neaktivne. Samozrejme ze navigacia ukazovala moju polohu niekde 200km dozadu. Kamera cuvacia tiez nefungovala.

Tomu entertaiment systemu by som vytkol jednu vec: mechanicke ovladanie hlasitosti. Ano, je na volante, ale castokrat sa pritihnem ze saham rukou smerom na radio.
    No a pre tych, co take vymozenosti nemaju a myslia si, ze su zbytocne, tak by som to chcel vidiet, ako by ich vobec nepouzivali. MP3- nemusim mal mraky CD a menit ich za jazdy, NAVI - nemusim mat telefon/navigaciu nalepenu na skle a nezabudnem ju vybrat pred odchodom z auta, handsFree- bezpecnost, Kamera - je super vidiet betonovy kvetinac za autom, alebo kopu zmrznuteho snehu pri narazniku.
    Nedalo mi Mier.

Strana 7 z 24 PrváPrvá ... 5678917 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •