Strana 6 z 24 PrváPrvá ... 4567816 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 51 až 60 z 232

Téma: GPS / elegance - premium?

1. Predvolené Re: GPS / elegance - premium?

Potvrzené prodejcem. K premium lze dokoupit sd kartu s navigací a je vše plně funkční. I to zkoušeli.

Moje Suzuki
    Vitara 2015, 1.6 benzín, 2WD

Predvolené Re: GPS / elegance - premium?

Citácia Pôvodne odoslal Adrian Zobraziť príspevok
    Tak som sa na to pozrel. Mam verziu 0820.5_150426 , odhadujem podla cisel, ze je to verzia software z 26 aprila 2015.

Vie niekto, co znamenaju tie ostatne informacie vypisane na obrazovke?

Konkretne ma zaujima:
    GPS Phantom OK
    Satellite: 11

Mam verziu vozidla Premium, cize bez navigacie a podla toho vypisu mi to pride ako keby GPS modul OK ( v poriadku) a pocet najdenych druzic 11. Uvazujem spravne, alebo sa mylim? Moze mat verzia bez navigacie zabudovany GPS modul? Je potom navigacia iba vecou software?
    Satellite: 11 podla mna znamena, ze na kolko satelitov je napojene GPS, teda kolko ich registruje

Lokalita
    Roznava
    Moje Suzuki
    Vitara 1,6 VVT, 4WD, Premium, Rugged

Ano, tiez som to tak pochopil.
    Pockame na upgrade systemu, mozno to casom upgradnem aj na navigaciu. Podla moznosti aktualizacii mapovych podkladov. Zatial si pockam.
    Suzuki Vitara 1,6 VVT , 4 WD, Premium, Rugged

Moje Suzuki

V principe ak by bol niekto kamos (napr ako ja) a podarilo sa prekopcit SDkartu s navigaciou a ty by si si taku vytvoril tak mas aj ty navigaciu a zadara

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Vitara 8/2015 Elegance, 1,6 benzin, 4WD, MT

Bohuzial taketo kopirovanie zrejme nebude mozne. Vyzera to, ze navigacia ma ulozene konkretne SN (serial number) SD karty. Toto nie je mozne menit. Preto bohuzial nepomoze ziadna metoda kopirovania na inu SD kartu. (aspon ja taku nepoznam ). Navigacia by ale mohla fungovat s origo kartou v inej Vitare, pretoze SW pravdepodobne pouziva aktualne SN karty na decryptovanie map atd...

Takze pre beznych uzivatelov plati, ze si mozu urobit v PC zalohu existujucej karty. Ta pomoze v pripade, ze sa poskodi niektory subor na originalnej karte. Ten sa bude potom dat obnovit zo zalohy. Ak sa ale nieco stane s kartou ako takou, bohuzial zaloha nepomoze.

Jedina moznost do buducna je, ze sa niekto "povenuje" tomu navigacnemu sw ako celku a hackne ho. Vypne kontrolu SN, alebo najde metodu ako navigacii "podstrcit" nove SN...

Moje Suzuki

Podla mna sa to bude dat trosku inak. Ale to zistim az ked sa konecne dokopem k preskumaniu tej SDkarty. Nemyslim si, totiz, ze by suzuki natvrdo nakodovala ochranu na konkretne CID karty. Preto to podla mna bude nejak sparovane, ze na tej karte budu subory v nejakom formate, ktory bude zahrnat aj to CID. Alebo tam bude nejaky konfigurak s tym CIDom. Ale, hovorim, musim to najprv pozriet. Ale moze kludne aj byt, ze je to natvrdo kontrolovane, co by bol ten horsi pripad...

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Vitara 8/2015 Elegance, 1,6 benzin, 4WD, MT

Suzuki to nekodovalo, to podla mna nakodoval BOSH
    Ano, aj ja predpokladam, ze pomocou CID budu dekodovane mapy a dalsi obsah karty. Podobne to robia aj ine navigacne sw. Preto som pisal, ze origo karta bude pravdepodobne fungovat v inej Vitare, ale skopirovana nie.
    Ale aj tak bude potrebne hacknut sposob kodovania aby sa to dalo "obabrat". Pripadne zistit ake mapove podklady SW prijme aj bez kodovania a podstrcit mu ich nekodovane...

Pokial by naozaj len jednoducho bolo CID v nejakom subore a ten by sa pouzival, tak by to bola dost velka diera v security. Takze o tom dost pochybujem. Ale na druhej strane to nevylucujem

Ak zistis nieco viac daj vediet.

Lokalita
    Roznava
    Moje Suzuki

Vdaka za ochotu Majkl. Budeme cakat kym si najdes cas a zistis co a ako.
    Ale verime, veriiime.

Lokalita
    Sliac
    Moje Suzuki
    Vitara 2015 4x4 1.6 benzin

kupoval som vitaru v polovici septembra. isla skoro hned z vyroby ku mne a stale je tam verzia 0820.5_150426. po updte ani tuk. pytal som sa tety predavacky na update map v navigacii a vravela ze to vide na 70€. tak neviem. dost ma mrzi ze ten mirrorlink nefunguje na nexus 5. mam v nom sygic co je uuuplny rozdiel proti tej zabudovanej navigacii. ta mi pride ako z roku 2010..

Lokalita
    Roznava
    Moje Suzuki

Mam tu istu verziu software. A ten mirrorlink stve aj mna. Mam mobil LG G2 a bohuzial som to nerozchodil. Musim si zadovazit mobil novsej generacie, kde by to mohlo fungovat. Tiez cakam ako sa vyvinie situacia okolo upgrade systemu vo Vitare a potom sa rozhodnem co a ako. Ci budem vyuzivat navigaciu v aute, alebo z mobilu.

Strana 6 z 24 PrváPrvá ... 4567816 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •