Strana 5 z 24 PrváPrvá ... 3456715 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 41 až 50 z 232

Téma: GPS / elegance - premium?

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Vitara, 1.6 Benzin

Predvolené Re: GPS / elegance - premium?

Stale riesite ako upgradnut mapy a ako si ich prekopirovat pre pripad "poskodenia" karty? Idem na servis bud. tyzden tak sa popytam, ake info maju predajcovia.

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Vitara 8/2015 Elegance, 1,6 benzin, 4WD, MT

Nie, o mapach teraz nebola rec. Teraz sme komentovali upgrade celeho multimedialneho systemu. Podla toho manualu sa bude dat urobit jednoducho pomocou USB kluca.
    Ten SLDA portal sa postupne rozsiruje, takze dufajme, ze coskoro bude dostupny update, ktory prida napr podporu apple carplay a pod...
    Ale ked tam budes popytaj sa a daj vediet, ci nevedia viac info

Lokalita
    Praha, ČR
    Moje Suzuki
    Suzuki Vitara 2015, 1.6 VVTI AT All Grip, Suzuki Grand Vitara 2l 103kW, 2005

Citácia Pôvodne odoslal Sanchez Zobraziť príspevok
    Nie, o mapach teraz nebola rec. Teraz sme komentovali upgrade celeho multimedialneho systemu. Podla toho manualu sa bude dat urobit jednoducho pomocou USB kluca.
    Ten SLDA portal sa postupne rozsiruje, takze dufajme, ze coskoro bude dostupny update, ktory prida napr podporu apple carplay a pod...
    Ale ked tam budes popytaj sa a daj vediet, ci nevedia viac info
    Podle toho co jsem četl o funkcionalitách mediasystému u Baleno, tak probíhá hodně změn.. Dnes je kupříkladu podporován jen MirrorLink, v nové verzi má být podporován i protokol pro iPhone. Řekl bych že systém pustili do světa tak o rok dřív, než zprovoznili všechny plánované funkcionality.

Zkoušel jste někdo vstoupit do servisního menu (dle níže citovaného manuálu je to dlouhým stiskem symbolu nastavní - 10s stisk). Jakou máte verzi?

Moje Suzuki
    Vitara 2015, 1.6 benzín, 2WD

Mne sa podarilo spustis servisne menu a bola tam verzia myslim ta co je na stranke http://oss.bosch-cm.com/suzuki.html uvedeny ako verzia 811. To co je v Balenu je podla mna ta novopridana verzia 820.5.

@Rebro: Ako povedal Sanchez, update celeho infotainment systemu a od importera mame info, ze novy system bude kompatibilny a bude mozne ho dat aj do nasich sucasnych vitar 2015. Tak preto to, prosim ta, prezisti. Ze by to malo byt do cca mesiaca. A preco ides do servisu? Na garancku, alebo sa nieco pokaslalo na aute?

Moje Suzuki
    Suzuki SX 4 1,5 GLX (2008), Suzuki VITARA 1,6 4WD Elegance (2015)

[QUOTE=majkl;33087]Mne sa podarilo spustis servisne menu a bola tam verzia myslim ta co je na stranke http://oss.bosch-cm.com/suzuki.html uvedeny ako verzia 811. To co je v Balenu je podla mna ta novopridana verzia 820.5.

Ja som spustil servisné menu a je tam verzia software-u "0820.5-150426", takže najaktuálnejšia 820.5. (Vitara kupovaná 7/2015)
    Asi musíme počkať na niečo novšie.

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki

Ja mam tiez verziu 820.5 problemy som nezaznamenal. Ale podporu apple carplay urcite uvitam

Moje Suzuki
    Vitara 2015, 1.6 benzín, 2WD

ja som sa sekol.. u mna tiez 820.5 verzia.. tak potom ale neviem... o par tyzdnov budem opat otravovat importera. Popripade rebro nam mozno nieco k tomu povie po servise

Lokalita
    Roznava
    Moje Suzuki
    Vitara 1,6 VVT, 4WD, Premium, Rugged

Kupoval som Vitaru v polovici augusta. Musim pozriet aku mam verziu softwaru ja.
    Uvitam moznost upgrade, do buducna to urcite prida nove funkcie. Skusal som aj mirrorlink, ale moja LG G2 nie je podporovana. Uvidíme po vymene telefonu.

Lokalita
    Roznava
    Moje Suzuki
    Vitara 1,6 VVT, 4WD, Premium, Rugged

Tak som sa na to pozrel. Mam verziu 0820.5_150426 , odhadujem podla cisel, ze je to verzia software z 26 aprila 2015.

Vie niekto, co znamenaju tie ostatne informacie vypisane na obrazovke?

Konkretne ma zaujima:
    GPS Phantom OK
    Satellite: 11

Mam verziu vozidla Premium, cize bez navigacie a podla toho vypisu mi to pride ako keby GPS modul OK ( v poriadku) a pocet najdenych druzic 11. Uvazujem spravne, alebo sa mylim? Moze mat verzia bez navigacie zabudovany GPS modul? Je potom navigacia iba vecou software?
    Suzuki Vitara 1,6 VVT , 4 WD, Premium, Rugged

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki

Ano, podla mna ma aj premium rovnaky hardware ako elegance. Navigacny sw staci dokupit na SD karte a po zasunuti sa dounstaluje...

Strana 5 z 24 PrváPrvá ... 3456715 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •