Strana 4 z 24 PrváPrvá ... 2345614 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 31 až 40 z 232

Téma: GPS / elegance - premium?

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Vitara premium 2WD (Natural 95)

Predvolené Re: GPS / elegance - premium?

Drzim palce..., serial number nieje na sd karte? Prip. nema karta nejaky skryty oddiel v ramci sd? Ak ma s tym niekto skusenosti (prip. Vie aka je tam ochrana) mohol by sa ozvat....

Citácia Pôvodne odoslal Sanchez Zobraziť príspevok
    No konecne som mal cas skusit tu navigaciu vo Vitare. Dost dolezita vec, co ma zarazila je, ze pocas navigacie nezobrazuje aktualnu rychlost. Neda sa do favoritov ulozit aktualna GPS pozicia (da sa len pre Home).
    Ako som pozeral, tak mapy su tam zrejme z konca roku 2014. Pokial Suzuki nedoriesi update map, nebude sa dat na nu v buducnosti spolahnut Takze je vysoko pravdepodobne, ze budem pouzivat navigaciu v mobile namiesto vstavanej.
    Mirrorlink v spolupraci s iPhone zatial nefunguje, BT handsfree bez problemov.

Skusal som namiesto SD karty s navigaciou vlozit inu. Vyzera to, ze podporuje len SDHC karty (do 32GB), ked som tam vlozil 64GB SDXC kartu, tak ju nespoznalo. Skusal som skopirovat navigaciu na vacsiu kartu, zatial sa mi to nepodarilo (ani pomocou image). Ked budem mat cas este skusim skopirovat SD kartu na rovnaku velkost (origo je 16GB) mozno si navigacia kontroluje aj velkost SD karty, tazko povedat. Ale urcite budem experimentovat dalej

Moje Suzuki
    Vitara 2015, 1.6 benzín, 2WD

Tiez planujem zalohovat, tak potom sa ozvem

Inak ak by mal niekto podobny problem s navigaciou ako ja, ze teta, ktora hlasom naviguje je prilis nahlas, tak sa to da riesit tak, ze v momente ked ona hovori stisite (napr na volante) hlasitost. Ostatne ostane hlasitostne na povodnej urovni ale hlasitost navigacie sa upravi.

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Vitara 8/2015 Elegance, 1,6 benzin, 4WD, MT

Momentalne sa tomu nestiham venovat, ale urcite dam vediet, ak sa mi ju podari naklonovat. Ide mi hlavne o to, aby som mal backup ak sa tato karta poskodi... Aj ked bez aktualizacie map to nebude mat uz o rok-dva zmysel. Treba otravovat predajcov, nech oni otravuju suzuki, ze co je s aktualizaciami... Bez nich navigacia v aute nema vyznam ...

Moje Suzuki

Písal som importérovi Suzuki ohľadne updatu infotainment systému a odpísali toto:

Je plánovaná aktualizácia aj pre zákaznícke autá modelu Vitara, ktoré už boli dodané zákazníkom.
    Aktualizácia by mala byť dostupná zhruba o mesiac, pokiaľ sa naše informácie nezmenia.

V akom rozsahu bude aktualizácia k dispozícii zatiaľ nevieme detailne potvrdiť.

Lokalita
    Praha, ČR
    Moje Suzuki
    Suzuki Vitara 2015, 1.6 VVTI AT All Grip, Suzuki Grand Vitara 2l 103kW, 2005

Citácia Pôvodne odoslal majkl Zobraziť príspevok
    Písal som importérovi Suzuki ohľadne updatu infotainment systému a odpísali toto:

Je plánovaná aktualizácia aj pre zákaznícke autá modelu Vitara, ktoré už boli dodané zákazníkom.
    Aktualizácia by mala byť dostupná zhruba o mesiac, pokiaľ sa naše informácie nezmenia.

V akom rozsahu bude aktualizácia k dispozícii zatiaľ nevieme detailne potvrdiť.
    Ono co jsem se dočetl v tiskových zprávách k verzi Vitara S a novému Baleno, tak dojde k dalšímu rozvoji mediasystému (první kdo ho dostal byla Vitara). Funkcionalita se má rozšířit o připojení k Apple zařízením. Straší vozy dostanou update, všechny auta by pak měla dostávat pravidlený update (otázkou je zda i mapových podkladů, nebo jen systému).

Moje Suzuki

Ked pozriem na stranku http://oss.bosch-cm.com/suzuki.html tak tam je uz verzia 820.5 co je celkom isto uplne novy infotainment system...
    Len ako ho tam napchat?

Moje Suzuki

Nasiel som tento dokument ako urobit upgrade: http://www.suzuki-slda.com/Download%...pdate_V1.2.pdf
    Len neviem najst hotove subory, ktore nahrat na kartu tak, aby ich system rozoznal ako update. V tom navode sa hovori, ze sa treba prihlasit na http://www.suzuki-slda.com/ a odtial stiahnut update, ale nikde to tam nevidim :/

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki

Toto vyzera ako pripraveny, ale este nezverejneny navod na update
    Je to dobra sprava, pretoze onedlho, ked to budu mat otestovane, pravdepodobne pridaju sekciu na download update + tento navod.
    Postup je jednoduchy, takze uz len pockat na update ...

Moje Suzuki

ja si skorej myslim, ze na tom sharepointe sa da niekde prihlasit a vtedy uvidis subory, ktore bezny uzivatel nevidi a medzi nimi aj tieto update subory, ktore len flaknes na sdkartu a zapichnes do systemu

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki

obsah tam vidis celkom jednoducho, ale ked som to pozeral pred cca mesiacom, tak tam urcite ten manual nebol.
    Preto si myslim, ze to onedlho zverejnia pre vsetkych...
    Naposledy upravil Sanchez; 23-09-2015 o 09:31

Strana 4 z 24 PrváPrvá ... 2345614 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •