Strana 3 z 24 PrváPrvá 1234513 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 21 až 30 z 232

Téma: GPS / elegance - premium?

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Vitara premium 2WD (Natural 95)

Predvolené Re: GPS / elegance - premium?

Ja som vyzdvihol vitaru pred 2 tyzdnami, o chvilu prehliadka..., najazdene cca 900km. najviac sa mi paci biela bez metalizy, ale nebola skladom...
    takze biela met. (cool white pearl
    )
    premium, 16" letne + 16" zimne + 16" dojazdova (http://auto.bazos.sk/inzerat/5099090...Novy-model.php)
    potom hod foto

Klikni pre väčší obrázok

Názov:	11824123_10206305554189551_1460920173_n.jpg 
Zobrazení:	286 
Veľkosť:	65,7 KB 
ID:	8504

Citácia Pôvodne odoslal Adrian Zobraziť príspevok
    Toto by celkom zaujimalo aj mna.
    Dnes si idem pre Vitaru vo vybave Premium. Som zvedavy, co bude na displeji miesto navigacie.

Lokalita
    Roznava
    Moje Suzuki
    Vitara 1,6 VVT, 4WD, Premium, Rugged

Tak dnes som si prevzal Vitaru vo vybave premium. Co sa tyka multimediálneho systemu, tak je to clenene na casti: Radio, Mobil, Media (USB, Bluetooth, SD karta a mobil) a posledna stvrta cast je mirror link. Navigacia tam nie je vôbec.
    Vsetky displeje v aute mam v anglictine, co mi nevadi. Podla slov predajcu sa chysta v buducnosti aj ceska lokalizacia systemov, ale iba do novovyrobenych aut. Uz predane auta tuto moznost vraj mat nebudu.
    Neviem sice preco, ked by to malo byt iba vecou upgrade software...

Inak medialny system funguje paradne, radio je na slusnej urovni, dotykova obrazovka reaguje svizne na povely.

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Vitara premium 2WD (Natural 95)

aka farba? hod foto

Citácia Pôvodne odoslal Adrian Zobraziť príspevok
    Tak dnes som si prevzal Vitaru vo vybave premium. Co sa tyka multimediálneho systemu, tak je to clenene na casti: Radio, Mobil, Media (USB, Bluetooth, SD karta a mobil) a posledna stvrta cast je mirror link. Navigacia tam nie je vôbec.
    Vsetky displeje v aute mam v anglictine, co mi nevadi. Podla slov predajcu sa chysta v buducnosti aj ceska lokalizacia systemov, ale iba do novovyrobenych aut. Uz predane auta tuto moznost vraj mat nebudu.
    Neviem sice preco, ked by to malo byt iba vecou upgrade software...

Inak medialny system funguje paradne, radio je na slusnej urovni, dotykova obrazovka reaguje svizne na povely.

Moje Suzuki
    Vitara 2015, 1.6 benzín, 2WD

No na tom linku, co som sem hadzal je komplet operacny system toho multimedialneho zariadenia. Cize ak vydaju novu verziu a pribudne na tom linku nova verzia, potom uz len zistit ako to nahrat do toho radia (asi pravdepodobne cez zadny port) a mas aktualizovanu verziu. Urcite by sa to malo dat aj dodatocne upgradnut.

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Vitara 2015-1,6 VVT 2WD Dual color

Citácia Pôvodne odoslal Sanchez Zobraziť príspevok
    4x4, benzin, elegance, cierna metaliza. Podla predajcu by mala ist do vyroby v druhej polke jula a ja by som ju mal mat koncom jula / zaciatkom augusta.
    Tak uvidim. Mal som 9 rokov SX4 a ziaden problem, preto som zostal verny a dufam, ze nova Vitara bude rovnako bezproblemova
    Už Ti prišla Vitara,alebo stále čakáš ? Vraj začali dovážať autá s iným typom elektrónov,nestíhali dodávať.

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Vitara 8/2015 Elegance, 1,6 benzin, 4WD, MT

Momentalne maju vo vyrobe celozavodnu dovokenku. Moj kus stihli vyrobit uz pred dovolenkou, ale uz ju nestihli expedovat
    Tak snad buduci tyzden...

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki

No konecne som mal cas skusit tu navigaciu vo Vitare. Dost dolezita vec, co ma zarazila je, ze pocas navigacie nezobrazuje aktualnu rychlost. Neda sa do favoritov ulozit aktualna GPS pozicia (da sa len pre Home).
    Ako som pozeral, tak mapy su tam zrejme z konca roku 2014. Pokial Suzuki nedoriesi update map, nebude sa dat na nu v buducnosti spolahnut Takze je vysoko pravdepodobne, ze budem pouzivat navigaciu v mobile namiesto vstavanej.
    Mirrorlink v spolupraci s iPhone zatial nefunguje, BT handsfree bez problemov.

Skusal som namiesto SD karty s navigaciou vlozit inu. Vyzera to, ze podporuje len SDHC karty (do 32GB), ked som tam vlozil 64GB SDXC kartu, tak ju nespoznalo. Skusal som skopirovat navigaciu na vacsiu kartu, zatial sa mi to nepodarilo (ani pomocou image). Ked budem mat cas este skusim skopirovat SD kartu na rovnaku velkost (origo je 16GB) mozno si navigacia kontroluje aj velkost SD karty, tazko povedat. Ale urcite budem experimentovat dalej

Moje Suzuki
    Vitara 2015, 1.6 benzín, 2WD

Mna skor zarazilo, ze v navigacii nie su zobrazene max. dovolene rychlosti :/

Co sa tyka mirror linku a apple: Apple tuto technologiu nepodporuje - oni pouzivaju carplay/airplay. Ale su rozne zariadenicka, ktore dokazes napojit na obrazovku a urobia ti prevodnik z airplay na mirrorlink a tak sa to da pouzivat (napr na ebay)

Ku SD kartam, skus ich kopirovat pomocou dd prikazu v linuxe alebo v Macu(ak mas s tym skusenosti)

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki

Presne tak som to robil. A to je prvy krat, co ani dd nezabralo. ale budem experimentovat dalej.

Ziadne 3rd skatulky zatial neplanujem montovat.
    Naposledy upravil Sanchez; 09-09-2015 o 11:14

Lokalita
    Praha, ČR
    Moje Suzuki
    Suzuki Vitara 2015, 1.6 VVTI AT All Grip, Suzuki Grand Vitara 2l 103kW, 2005

Citácia Pôvodne odoslal Sanchez Zobraziť príspevok
    Presne tak som to robil. A to je prvy krat, co ani dd nezabralo. ale budem experimentovat dalej.

Ziadne 3rd skatulky zatial neplanujem montovat.
    Otázkou je zda to nekontroluje i UUID zařízení, případně výrobce a označení té SD carty.

Strana 3 z 24 PrváPrvá 1234513 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •