Strana 4 z 13 PrváPrvá ... 23456 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 31 až 40 z 125

Téma: Reproduktory

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki
    Vitara 1,6 I VVT 2WD Premium

Predvolené Re: Reproduktory

Nikdy som nemal problemy s audiom, jazdil som niekolko rokov na inej značke...
    Toto je moje prvé auto Suzuki a zvuk, ktorý to produkuje je otrasný. Viem si urobiť skoro všetko, ale s týmto nemám skúsenosť. Takže skúsenejší by mi mohli poradiť.
    1)Vyčítal som tu, že priemer je 165mm. Čo je to za priemer? Je to rozstup skrutiek?
    2)Aká je hlbka, ktorú môžem využiť? Nechcem strhávať tapacírung zbytočne.
    Pomohlo by mi, keby tí, čo im menili reproduktory napísali presný typ reprákov, rozmery si vygooglim.
    3)Ako máte upevnené výškové reproduktory (typ? a bodlo by foto)
    4) Súčasťou výmeny je aj výhybka... Ako sa to zapája? Potrebuje to aj napätie, alebo dva vodiče ,ktoré išli do pôvodných repro sú prívody a dva vodiče idú spodného a dva vodiče idú horného repráku.
    alarm.ba@gmail.com

Moje Suzuki
    Suzuki SX4 S-CROSS moja radost, 1,6 VVTI, Elegance, modra farba

Zdravim pani, chcel by som sa spytat ci nahodou niekto neviete kto robi vytlmenie dveri a taktiez aj moznu vymenu reproduktorov v okoli Ziliny, sice nemam vitaru tak ak som zle ospravedlnujem sa..Mam SX4-S CROSS. Auto mam este v zaruke takze skor by som to dal odbornikovi do ruky. Moc dakujem

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Vitara 8/2015 Elegance, 1,6 benzin, 4WD, MT

Citácia Pôvodne odoslal alarm Zobraziť príspevok
    4) Súčasťou výmeny je aj výhybka... Ako sa to zapája? Potrebuje to aj napätie, alebo dva vodiče ,ktoré išli do pôvodných repro sú prívody a dva vodiče idú spodného a dva vodiče idú horného repráku.
    Viem ti odpovedat len na toto. Vyhybka sluzi na to aby rozdelila frekvencie audia tak aby kazdy reproduktor spracovaval len tie, ktore dokaze spracovat. Cize basovy reproduktor spodnu cast spektra, stredovy strednu a vyskovy vysoke frekvencie. V principe existuju aj pasivne aj aktivne vyhybky. Pokial je pouzita pasivna vyhybka je zlozena z cievok a kondenzatorov, nepotrebuje ziadne napajanie a vtedy stacia povodne 2 vodice.
    Predpokladam, ze vo Vitare pouzili len 2-pasmovu pasivnu vyhybku (basy a stredy do jedneho repro, vysky do druheho)...

V elegance su predne vyskove repro uz vo vybave, takze predpokladam, ze tam bude minimalne vpredu aj dvojpasmova vyhybka.
    V premium vybave vyskove repro nie su. Ci tam je vyhybka a staci tie repro len dokupit a zapojit (podobne ako je tam GPS, a staci dokupit SD kartu s navigaciou), alebo tam nedali ani vyhybku to netusim

S.

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Vitara premium 2WD (Natural 95)

firma, cena?

Citácia Pôvodne odoslal ]Rebro[ Zobraziť príspevok
    Tak som to nevydrzal a dal si tiez vytlmit Vitaru. Konecne som s autom spokojny Dvere vyrazne otazeli, zvuk je fantasticky. Osadene repraky HERTZ Energy. Zatial je to len na vstavanom radiu, uvidim casom ci pridam zosilovac. Nateraz to staci.
    Mohli by sme dat stretko, nech si vypocujem i ine instalacie.

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Vitara, 1.6 Benzin

Ja som to dal robit v uz overenej firme Audiotuning. Moja prerabka je tu: http://audiotuning.sk/reproduktory1/...tara-hertz-stp Cena je 500-600E, zalezi od toho ake sa pouziju tlmiace materialy alebo repraky.
    Je tam vidiet ako je napojena i vyhybka. Mozem nafotit a pomerat original reprak, mam ich odlozene. Stredobas s vyskacom. Co je zaujimave, ze je tam napisane SVK a 4 Ohm 25W

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki
    SX4 GL/AC Plus 4x4, 1,6 VVT 88 kW

Citácia Pôvodne odoslal ]Rebro[ Zobraziť príspevok
    Ja som to dal robit v uz overenej firme Audiotuning.
    To je pěkná práce a určitě ještě pěknější zvuk. Za ty peníze jsi určitě spokojený.
    Na moje rádio RockZone a manželčino Country by to bylo ale zbytečné.
    Zaujaly mě tam ty přidané a přiznané výškáče. Vypadá to pěkně, ale asi bych se bál, že to někdo nechtíc utrhne. Na zadních dveří ty výškáče nevidím, kde jsou?

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki

Pokial viem, na zadné sa nedávajú bežne...
    Už som prezrel net, chcel som nejaké polozapustené výškové a trochu natočené, ale zatial som nič neobjavil...
    alarm.ba@gmail.com

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Vitara, 1.6 Benzin

Tie predne vyskace su vlastne v takom mieste, ze pri beznom pouzivani sa tam ani omylom nedostanes. Takze nemam obavu ze by to niekto urval.
    Do zadnych dvier som ich mohol dat tiez, ale nechcel som vrtat do plata a tak som zvolil koaxialy. Ale hraju i tie pekne.
    Uz mam nafotene tie povodne repraky, este pomeram a dam to sem.

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Vitara, 1.6 Benzin

Ak nieco ine treba este zmerat a odfotit dajte vediet. Idem este spravit vyskac.
    Náhľady príloh Náhľady príloh Klikni pre väčší obrázok

Názov:	IMG_20160929_100300.jpg‎ 
Zobrazení:	181 
Veľkosť:	60,1 KB 
ID:	8838   Klikni pre väčší obrázok

Názov:	IMG_20160929_100314.jpg‎ 
Zobrazení:	184 
Veľkosť:	90,6 KB 
ID:	8839   Klikni pre väčší obrázok

Názov:	IMG_20160929_100334.jpg‎ 
Zobrazení:	185 
Veľkosť:	93,3 KB 
ID:	8840   Klikni pre väčší obrázok

Názov:	IMG_20160929_100349.jpg‎ 
Zobrazení:	162 
Veľkosť:	49,3 KB 
ID:	8841  

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki
    SX4 GL/AC Plus 4x4, 1,6 VVT 88 kW

Citácia Pôvodne odoslal alarm Zobraziť príspevok
    Pokial viem, na zadné sa nedávajú bežne...
    No vidíš jak jsem hloupej. Naivně jsem si myslel, že když byly ve staré SX4, tak budou i v nové Vitaře. Asi se šetří kde to jde.
    V SX4 jsou v zadních dveřích na perfektním místě - prakticky kousek od uší vepředu sedících. Ono najít ideální prostorový zvuk v autě může najít jen ten, kdo sedí vzadu uprostřed.

Klikni pre väčší obrázok

Názov:	Zadní dveře.jpg 
Zobrazení:	149 
Veľkosť:	89,0 KB 
ID:	8842

Strana 4 z 13 PrváPrvá ... 23456 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •