Zobrazenie výsledkov ankety: Ste za zákaz ochranných rámov?

Hlasujúcich
46. V tejto ankete nemôžeš hlasovať
  • Áno

8 17,39%
  • Nie

38 82,61%
Strana 4 z 5 PrváPrvá ... 2345 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 31 až 40 z 44

Téma: Chrómový ochranný rám

Lokalita
    BA - RAčA
    Moje Suzuki
    sx4 1.5 r2008

Predvolené Re: Chrómový ochranný rám

ahojte
    mam otazku ohladom ochranneho ramu na sx4

že vraj to treba mať jedine od vyrobcu spravene (čiže hned ako auto kupujem aby to tam bolo) že sa to neda dorobiť, ak hej su s tym problemy ohladom Techničaku alebo policajtov ked ma zastavia? ešte upevnenie že to nemože byť prizvarane, skratka nejake skusenosti ohladom tejto "ochrany" mate?

a suzukiiiii neber to prosím ťa ako reklamu na www stranku
    Naposledy upravil kobliha; 20-10-2010 o 19:29
    sx4 1.5 r2008
    strieborna metaliza

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Lightbulb Re: Chrómový ochranný rám

Citácia Pôvodne odoslal kobliha Zobraziť príspevok
    ahojte
    mam otazku ohladom ochranneho ramu na sx4 ....
    Presunul som tvoj príspevok sem, lebo niekde vyššie, ak dobre pamätám, sa už píše o tom zápise rámu do TP, preštuduj.

Btw. čo máte furt s tou reklamou? Je mi úplne šum a fuk keď sa tu linkuje obrázok alebo odkaz na nejaký konkrétny produkt, ktorý si niekto kúpil, chce kúpiť a pod.
    Zakázaná je bez predošlého dohovoru komerčná reklama v tom zmysle, že máš firmu a budeš tu prezentovať svoj výrobok v štýle "aha, kúpte si to odo mňa", ale nie takéto niečo. Dúfam, že sa už rozumieme.

Lokalita
    Martin
    Moje Suzuki
    SX4 - 1,9 DDiS (4WD)

Citácia Pôvodne odoslal kobliha Zobraziť príspevok
    ahojte

a suzukiiiii neber to prosím ťa ako reklamu na www stranku

Trafil si do čierneho, to foto mi je akesi povedomé
    Díky

Lokalita
    Martin
    Moje Suzuki
    SX4 - 1,9 DDiS (4WD)

Aby sme sa vrátili k tým rámom.
    Minulý rok som niekde čítal, že EU schválila (alebo navrhla), že predné rámy sa na auta od roku 2010 budu mocť montovať len priamo pri kúpe, ale neviem či musia byť zapísané v TP.
    Do roku 2010 sa rámy nezapisovali do TP, ale musia mať certifikat, popripade cert.značku na ráme.
    Skús zavolať tomu pánovi odkiaľ si vytiahol tu fotku a mal by Ti to vysvetliť ako to teraz funguje. Inak celkom šikovný maník.

A ten rám nemôže byť privarený. Zo spodu je upevnený na držiakoch dvoma skrutkami, ktoré su montované priečne voči vozidlu, aby v prípade nárazu vrchná časť rámu presunula smerom ku kapote.

Lokalita
    BA - RAčA
    Moje Suzuki
    sx4 1.5 r2008

na googli som našiel tu fotku takže mu asi nezavolam. a tak ma napada jedna vec, ako zistia že ja to nemam od vyroby spraveny ram? či nato je nejake označenie niekde? kupiš namontuješ niekde v servise a ako by zistili že to neni original od vyroby? sice, sx4 urban line to asi nebude mat od vyroby hehe , strašne by som niečo take chcel
    sx4 1.5 r2008
    strieborna metaliza

Lokalita
    Martin
    Moje Suzuki
    SX4 - 1,9 DDiS (4WD)

Pravdepodobne ho zapíšu v predajni do TP.

Lokalita
    Turzovka/Žilina
    Moje Suzuki
    Ignis 1.3VVT 69kW

Ja tiez rozmyslam o rame na predok...nasiel som za 2tis. pouzity ale neviem ako s TP
    Suzuki Ignis 1.3VVT r.v.2005

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

K rámu musíš dostat atest. Na rámu musí být holografická značka, výr.číslo - které se dá přečíst v zrcátku vč.výrobce. Rámy se montují i nadále, ale jak píšeš, jsou zespod na šroubech; i když to nebude žádná novinka, páč na mém rámu z r.2004 je to také. No a měl bys mít něco od montáže.
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

9. Predvolené Re: Chrómový ochranný rám

A k čemu je vlastně takový ochranný rám dobrý? Chápu smysl ochranné lyžiny pod motor nebo diferenciál, ale že bych tímto rámem něco chtěl prorážet?? Děkuji za odpovědi.

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

Citácia Pôvodne odoslal Pepin Zobraziť príspevok
    A k čemu je vlastně takový ochranný rám dobrý? Chápu smysl ochranné lyžiny pod motor nebo diferenciál, ale že bych tímto rámem něco chtěl prorážet?? Děkuji za odpovědi.
    To by se potom nejmenovalo - ochranný rám, ale třeba beranidlo. Tato diskuze a polemika se tady již vedla a dosti emotivně, tak nemá cenu to opět otvírat.
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

Strana 4 z 5 PrváPrvá ... 2345 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •