Zobrazenie výsledkov 1 až 6 z 6

Téma: S-Cross Strešné okno - Sunroof

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Swift 2005 1.3

Question S-Cross Strešné okno - Sunroof

Zdravím, mám otázky na majiteľov S-Cross prípadne ľudí, ktorí sedeli v modeli so strešným oknom prípadne skúsených, ktorí by vedeli poradiť:

1. Je možné jazdiť so ZATVORENÝM oknom a len stiahnutou clonou tak aby boli výhľad na oblohu, ale zároveň nepršalo,nesnežilo, neunikalo teplo?
    (videa som videl, ale všade po stiahnutí clony otvárali okno prípadne sa prvý panel potvoril o par cm a tým pádom voda, sneh atd. malo možnosť padnuť do kabíny)

2. Je možné jazdiť s OTVORENÝM oknom a zatiahnutou clonou?

3. prípadne za a proti strešnému oknu na S-Cross

Je to efektný a krásny doplnok, len či je aj praktický a stojí za to ho zvoliť pri dlhodobejšom používaní auta. Viem, že citeľne znižuje strechu v interiéri to by možno až tak nevadilo.
    Dík za reakcie

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

Predvolené Re: S-Cross Strešné okno - Sunroof

Skúsim odpovedať čo najstručnejšie:

1. Áno.

2. Áno, ale iba pomaly. Rýchlo iba raz, potom už bez clony.

3. Je to fajn doplnok, ale iba do prvej poruchy.

Strešné okná boli pôvodne veľmi vhodné najmä u áut, ktoré nemali klimatizáciu. Teraz už strácajú na praktickom význame (preto sú teraz v móde najmä presklené pevné strechy) a je to ďalšia vec, ktorá sa môže v aute pokaziť.
    Suzuki Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

Lokalita
    Košice
    Moje Suzuki
    SX4 S-Cross

Citácia Pôvodne odoslal falco78 Zobraziť príspevok
    Zdravím, mám otázky na majiteľov S-Cross prípadne ľudí, ktorí sedeli v modeli so strešným oknom prípadne skúsených, ktorí by vedeli poradiť:

1. Je možné jazdiť so ZATVORENÝM oknom a len stiahnutou clonou tak aby boli výhľad na oblohu, ale zároveň nepršalo,nesnežilo, neunikalo teplo?
    (videa som videl, ale všade po stiahnutí clony otvárali okno prípadne sa prvý panel potvoril o par cm a tým pádom voda, sneh atd. malo možnosť padnuť do kabíny)

2. Je možné jazdiť s OTVORENÝM oknom a zatiahnutou clonou?

3. prípadne za a proti strešnému oknu na S-Cross

Je to efektný a krásny doplnok, len či je aj praktický a stojí za to ho zvoliť pri dlhodobejšom používaní auta. Viem, že citeľne znižuje strechu v interiéri to by možno až tak nevadilo.
    Dík za reakcie

Mám strešné okno na S-Crosse a jeho význam je jediný. Nárazové odstránenie tepla z vozidla pri vysokých teplotách vonku ešte pred naštartovaním. (rýchlejšie ako pri otvorených všetkých oknách.)
    Inak už len negatíva. Hluk pri jazde s otvoreným oknom, krútenie karosérie, po roku minimálneho užívania, klepavé zvuky zozadu. Zníženie "plafóna" vzadu je to najmenšie.

4. Predvolené Re: S-Cross Strešné okno - Sunroof

Citácia Pôvodne odoslal fotograf Zobraziť príspevok
    Skúsim odpovedať čo najstručnejšie:

1. Áno.

2. Áno, ale iba pomaly. Rýchlo iba raz, potom už bez clony.

3. Je to fajn doplnok, ale iba do prvej poruchy.

Strešné okná boli pôvodne veľmi vhodné najmä u áut, ktoré nemali klimatizáciu. Teraz už strácajú na praktickom význame (preto sú teraz v móde najmä presklené pevné strechy) a je to ďalšia vec, ktorá sa môže v aute pokaziť.
    zaujimalo by ma, ako je mozne mat otvorene okno a zatiahnutu clonu?

Lokalita
    Košice
    Moje Suzuki
    SX4 S-Cross

Citácia Pôvodne odoslal tommi2 Zobraziť príspevok
    zaujimalo by ma, ako je mozne mat otvorene okno a zatiahnutu clonu?
    Nie je možné mať otvorené strešné okno a zatiahnutú roletu. (tá je skoro z papiera a nápor vzduchu by ju roztrhal po pár metroch.)

6. Predvolené Re: S-Cross Strešné okno - Sunroof

Citácia Pôvodne odoslal pastik0042 Zobraziť príspevok
    Nie je možné mať otvorené strešné okno a zatiahnutú roletu. (tá je skoro z papiera a nápor vzduchu by ju roztrhal po pár metroch.)
    jedna vec je, ze je to taka sietovana roletka, ktoru by odfuklo ako zaclonu, ale roletku aj tak nie je mozne vysunut pri otvorenom okne

Tagy tejto témy

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •