Strana 1 z 2 12 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 11

Téma: Radenie spiatočky SX4 4x4

1. Predvolené Radenie spiatočky SX4 4x4

Zdravím, chcem sa spýtať. Mám novú SX4 1.6 vvti 4x4 kúpenú 10/2014 naj. 1800km a teraz v týchto mrazoch mám problém zaradiť spiatočku. Zapadne tak na 3-4 krát. Ostatné rýchlosti padnú ako uliate...na prvý krát. Je to normálne? Máte s tým niekto skúsenosti? Ďakujem za odpovede

Lokalita
    Žilina
    Moje Suzuki
    Swift sport 2013 bolo 2012 1,6(RIP) , BMW R1200GS

Predvolené Re: Radenie spiatočky SX4 4x4

Do servisu az to nastavia. Moja SX4 mala 365000km pri predaji a nemal som jedinu zavadu. Swift sport mam uz druhy ale to len preto ze mi prvy zroloval kamion. Oba sporty super. Jednoducho suzuki.

Lokalita
    Vrable
    Moje Suzuki
    Suzuki SX4 1.5 GLX 99PS

Citácia Pôvodne odoslal bubak99 Zobraziť príspevok
    Do servisu az to nastavia. Moja SX4 mala 365000km pri predaji a nemal som jedinu zavadu. Swift sport mam uz druhy ale to len preto ze mi prvy zroloval kamion. Oba sporty super. Jednoducho suzuki.
    to vazne tolko km????? a motor co chytal OK ????? ja mam na nej este len 55000km

Lokalita
    Praha CZ

Citácia Pôvodne odoslal mirec1 Zobraziť príspevok
    Zdravím, chcem sa spýtať. Mám novú SX4 1.6 vvti 4x4 kúpenú 10/2014 naj. 1800km a teraz v týchto mrazoch mám problém zaradiť spiatočku. Zapadne tak na 3-4 krát. Ostatné rýchlosti padnú ako uliate...na prvý krát. Je to normálne? Máte s tým niekto skúsenosti? Ďakujem za odpovede
    Ano, je to normálne. Zpátečka nemá synchron a za studena tam jde někdy hůř, hlavně u nové, nezaběhané převodovky s první olejovou náplní. Je nutno pustit a znovu sešlápnout spojku v poloze neutrál, někdy i opakovaně. Seřídit ani promazat se na tom seriózně nic nedá.
    "horský sokol"

Lokalita
    Žilina
    Moje Suzuki

dobre citas a teraz ma viac ako 400tis. Kupil ju chalanisko ktory si ju uziva do prace. Startuje na prvy krat. Ale servis bol robeny pravidelne po celu zivotnost. To ze sa zoslapne spojkovy pedal viac krat beriem uz ako samozrejmost Ale na swifte to ide lahsie. Som zvedavy na novu Vitaru, len dufam, ze tam nebude len 1,6 motor, ale aj 2,4 mozno casom.

Lokalita
    Vrable
    Moje Suzuki
    Suzuki SX4 1.5 GLX 99PS

dobre citas a teraz ma viac ako 400tis. Kupil ju chalanisko ktory si ju uziva do prace. Startuje na prvy krat. Ale servis bol robeny pravidelne po celu zivotnost. To ze sa zoslapne spojkovy pedal viac krat beriem uz ako samozrejmost Ale na swifte to ide lahsie. Som zvedavy na novu Vitaru, len dufam, ze tam nebude len 1,6 motor ale aj 2,4 mozno casom
    U mna sú len dve možnosti Mazda cx5 a Suzuki Vitara, ešte počkám na ceny. Ten benzín mohol byt aspoň 100kw, no čo už 88 je dosť malo, ale stále lepšie ako tie turbobenziny čo onedlho pravdepodobne začne Suzuki vyrábať, kedže TREND JE TREND a treba sa opicit po koncerne. Ešteže tá Mazda urobila skyactiv, je to stále lepšie ako turbo.

Lokalita
    Žilina
    Moje Suzuki

Mazda ma momentalne navrch skyaktivom a 6-stupnovou prevodovkou. Nechapem preco to suzuki nedava do aut, v swift sport to funguje perfektne. A tych 100kw je super, ale v sporte a nie vo vitare co ma 2tony tam treba 2,4. 1,6 je malo na slusny chod po ceste a nie este do terenu, tam sa 1,6 utrápi a ked ju sprevoduju do terenu, bude nanic na cestach.

Lokalita
    Vrable
    Moje Suzuki
    Suzuki SX4 1.5 GLX 99PS

Ber ale ohlad, ze ta vitara ma v zaklade len 1075 kg, takze tych 120 koni celkom staci, aj ked do terenu to je malo samozrejme ak berieme do uvahy benzin.

Lokalita
    Žilina
    Moje Suzuki

To bude co za auto? ved moj 3D swift sport ma 1040 kg. to bude mat Vitara skor 2075 min kg

Lokalita
    Praha CZ

To bude co za auto? ved moj 3D swift sport ma 1040 kg. to bude mat Vitara skor 2075 min kg
    Krátká 3D Grand Vitara, s benzínovým motorem 1,6 má pohotovostní hmotnost necelých 1 400 kg, tedy jenom o málo více než dieselová SX4 jejíž výkon je podobný.
    "horský sokol"

Strana 1 z 2 12 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •