Strana 2 z 2 PrváPrvá 12
Zobrazenie výsledkov 11 až 13 z 13

Téma: Ofukovanie predného skla

Moje Suzuki
    GV 2010 2.4VVT

Predvolené Re: Ofukovanie predného skla

Citácia Pôvodne odoslal krpet Zobraziť príspevok
    Peľový filter som na jar menil, bolo leto, ofukovanie nebolo treba, tak sa nedalo odskúšat a teraz som raz potreboval a zdá sa, že nefúka dobre, peľovým filtrom to teda nebolo si myslím, podla mna, ked prečistovali odpad z klímy, niečo inak naklonili na ofuk
    Pár otázok:
    1.) Na jar si menil peľový filter ty osobne, alebo to robili niekde v servise?
    2.) Odrosovanie funguje za dažďa len vtedy ak je aj klimatizácia zapnutá - samotné fúkanie vlhkého vzduchu zvonku nebude fungovať.
    3.) Odpad z klímy je väčšinou len hadička ktorá trčí z kabíny do motorového priestoru a potom ide trochu dole aby kondenzát (voda) stekal pekne na rám auta, alebo na nápravy - moja praktická skúsenosť. Neviem ako ti ten "odpad z klímy" čistili. Ak to len prefúkli tak tam nemali čo dokefovať. Ak ale mali dole celú tu spodnú časť klimatizačnej jednotky tak to mohli domrviť pri skladaní.
    4.) A regulácia ventilátora ti funguje?
    5.) Fúka z ostatných výfukov vzduch keď si to prepneš napr. na nohy či telo?

Lokalita
    Hlohovec
    Moje Suzuki
    SX4,1,5,GLX,Special edition Urban Line,P,M5

satanokky
    1. Peľový filter som si menil sám
    2.Na odrosovanie predneho skla, ani inak som nikdy nezapínal klimatizáciu, veď ako sa odrosuje na autách kde nie je klíma? Myslím ze dobre nastavené fúkanie odrosí sklo aj bez klimatizácie.
    3.Nebol som pri tom ako mi to precistovali a neviem co vsetko bolo zdemontované
    4.5. Regulácia a ventilator funguje inak super aj rychlosti, aj fuka tam kde si prepnem
    Všetko je OK az na to fúkanie na predne sklo

Moje Suzuki
    GV 2010 2.4VVT

Citácia Pôvodne odoslal krpet Zobraziť príspevok
    satanokky
    1. Peľový filter som si menil sám
    2.Na odrosovanie predneho skla, ani inak som nikdy nezapínal klimatizáciu, veď ako sa odrosuje na autách kde nie je klíma? Myslím ze dobre nastavené fúkanie odrosí sklo aj bez klimatizácie.
    3.Nebol som pri tom ako mi to precistovali a neviem co vsetko bolo zdemontované
    4.5. Regulácia a ventilator funguje inak super aj rychlosti, aj fuka tam kde si prepnem
    Všetko je OK az na to fúkanie na predne sklo
    No tak to vyzerá tak, že ti neprepne správne klapky do polohy na ofukovanie predného skla. A keď zapneš len ofuk na predné sklo a dáš ventilátor na maximum tak ti z tých predných fukárov pod sklom ide prúd vzduchu?

Strana 2 z 2 PrváPrvá 12

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •