Zobrazenie výsledkov 1 až 5 z 5

Téma: Osvetlenie kufra

1. Predvolené Osvetlenie kufra

Ahojte, mozete mi prosim niekto poradit. Auto sa mi vratilo zo servisu bez ziarovky v malom svetielku v kufre. Nikde som nenasiel aku ziarovku tam mozem strcit... mate s tym niekto skusenost? Dakujem za odpoved.

Moje Suzuki
    GV 2010 2.4VVT

Predvolené Re: Osvetlenie kufra

Nazdar. Ja mám Grand Vitaru 2010 a do kufra ide žiarovka W5W (12V, 5W). Model žiarovky som našiel v užívateľskej príručke ktorá je v aute - vzadu (skoro celkom na konci) v oddelení "Špecifikácie". Tak si to naštuduj a verím, že to nájdeš. A tieto žiarovky majú v každej jednej mototechne.
    No a keď ti došlo auto zo servisu nazad bez žiarovky, tak sa im pri najbližšej návšteve za to "poďakuj".

Citácia Pôvodne odoslal lubos.s Zobraziť príspevok
    Ahojte, mozete mi prosim niekto poradit. Auto sa mi vratilo zo servisu bez ziarovky v malom svetielku v kufre. Nikde som nenasiel aku ziarovku tam mozem strcit... mate s tym niekto skusenost? Dakujem za odpoved.
    Mohol by si napísať ktorý to bol servis, aby sme vedeli kde si dať pozor, dnes to bola žiarovka za 0,1€, zajtra to môze byť rezervné koleso za 100€.
    A uz z princípu by som sa tam šiel opýtať kde sa stala chyba, možno nesvietila. Chceli ju vymeniť a nakoniec na to zabudli
    SUZUKI SX4 S-CROSS 1,6 Comfort 2WD, SUZUKI SX4 1,5 GLX ABS AC Urban Line,

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

Takisto súhlasím - určite to nenechaj tak!
    Keď si si istý, že si ju tam určite mal (aj keď nesvietila), tak im choď riadne nabrýzgať!
    Suzuki Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

5. Predvolené Re: Osvetlenie kufra

Citácia Pôvodne odoslal acla Zobraziť príspevok
    Mohol by si napísať ktorý to bol servis, aby sme vedeli kde si dať pozor, dnes to bola žiarovka za 0,1€, zajtra to môze byť rezervné koleso za 100€.
    A uz z princípu by som sa tam šiel opýtať kde sa stala chyba, možno nesvietila. Chceli ju vymeniť a nakoniec na to zabudli
    Nemozem nikoho obvinovat, lebo som nato prisiel po 2tyzdnoch asi, ked som si vsimol, ze v kufri je otvorene svetielko. V servise to bolo kvoli tukancu zozadu od motorkara, 2.den od kúpy Kazdopadne v servise Suzuki (Ela car piestany) boli ustretovi a s tou ziarovkou sa mohlo stat cokolvek. Kým to je len ziarovka tak ma to nejak netrapi Kazdopadne dakujem za rady.

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •