Zobrazenie výsledkov 1 až 2 z 2

Téma: Moto dovolenka

Lokalita
    Banská Bystrica
    Moje Suzuki
    SX4 1,6 DDiS

Predvolené Moto dovolenka

Zdravím, moja vysnívaná dovolenka na motorke (nikdy som si nemyslel že to bude skúter ) bola návšteva rodiny a priateľov po Morave a Česku.
    Burgman mal nainštalovaný kufor za spolujazdcom a ja som ho dovybavil dvomi bočnými kuframi. Predbežná dlžka trasy bola okolo 1300 km ale s výletmi po okolí a
    blúdením to vyšlo na zhruba 1600 km. Neviem to presne lebo tankovanie a km som si značil do fónu ktorý som po ceste zresetoval .
    Cestovanie trvalo 10 dní a nevyšla mi na spiatočnej ceste zastávka v Prostejove tak sme to zobrali jednym vrzom z Prahy domov.
    Na to že bolo búrkové obdobie, sme zmokli len raz a aj to rovno pred zaparkovaním v Dalešicích. Celý čas sme mali besne horúco čo sa prejavilo pri každej zastávke úplnym prepotením. Pri ceste domov sme sa ale museli po 100 km zastaviť a obliecť pretože bolo iba 18 stupňov.
    Burgman šiel celou cestou uplne pohodovo. Používal som len automatické radenie a tlačítko power len pri predbiehaní na okreskách. Jediné čo mu chýba je spiatočka
    Navigáciu som mal pripevnenú na štíte prísavkou a zaistenú dvoma šnúrkami na riadidlách ak by nedržala prísavka. Nakoniec 2x vyskočila z držiaka po prejdetí nejakej nerovnosti. Pridávam nejaké fotočky a budem dúfať že sa mi podarí nahovoriť polovičku na jazdu do chorvátska .
    Náhľady príloh Náhľady príloh Klikni pre väčší obrázok

Názov:	cestovatel.jpg‎ 
Zobrazení:	148 
Veľkosť:	84,8 KB 
ID:	8310   Klikni pre väčší obrázok

Názov:	mapa.jpg‎ 
Zobrazení:	152 
Veľkosť:	58,2 KB 
ID:	8309   Klikni pre väčší obrázok

Názov:	start v Dalešicích.jpg‎ 
Zobrazení:	144 
Veľkosť:	80,1 KB