Strana 2 z 2 PrváPrvá 12
Zobrazenie výsledkov 11 až 18 z 18

Téma: Audio/DVD/GPS do S-Cross

1. Predvolené Re: Audio/DVD/GPS do S-Cross

Rozdiel je v tom, ze Pioneer ti nespravi 6hranne radio, aby dizajnovo sedelo do s-cross, ale cinan ano Staci vygooglit "android radio s-cross". Kvalitou su rozne, ale pri androide ked vezmes 4-core CPU, 1 GB RAM tak to fungovat bude. Plus je k tym radiam dost velky support na xda-developers. Samozrejme netreba cakat kvalitu ako od Pioneeru (ani cenu), ale rozhodne je to podla zahranicnych for vysoko pouzitelne.

Moje Suzuki
    GV 2010 2.4VVT

Predvolené Re: Audio/DVD/GPS do S-Cross

To že aj značkový výrobcovia produkujú v číne sa vie už dosť dlho. Je ale trošku rozdiel ak tam nad žltými hlavami plieska bičom biely Európan vo fabrike alebo či to tie žlté hlavy bastlia sami na kolene a kopírujú Európou vyvinuté dizajny. Ja mám v Grand Vitare taký čínsky nedorobok - nejaký model S60 podľa krabice (dal si to tam pôvodný majiteľ, ale videl som tieto pokusy osadené v autách aj v inzerátoch na mobile.de). A mám chuť to autorádio vyhodiť von oknom – bluetooth neskomunikujem (skúšal som 5 rôznych mobilov), prehrieva sa to autorádio, minule mi zamrzlo a nešlo ovládať cez obrazovku (musel som ho vypnúť), má aj DVBT tuner ale nenájde ani jednu stanicu, pri funkcii Dual zone neviem ktorú hlasitosť ovládam – či GPS navigáciu alebo rádio (CD, DVD, MP3). Vraj už sa sem na Slovensko vozia nejaké lepšie verzie s vraj odladeným softvérom, ale zatiaľ som to neskúšal. Chcú za 2DIN multi-funkčnú stanicu okolo 500 Eur + kamera cúvacia okolo 80 Eur.
    Od Kenwoodu stojí 2DIN rádio, kamera cúvacia, rámček, kabeláž a montáž cca. 1135 Eur aj zos DPH. Takže je otázne či chceš polovičné riešenie za polovičnú cenu a budeš stým žiť, alebo si priplatíš a mal by si mať pokoj.

Inak mne behá iGO na dvoch zariadeniach bez problémov a sekania - jedna riadne stará navigácia softvérovo upgradnuta a spomínaný číňan S60 tiež softvérovo upgradnutý.

3. Predvolené Re: Audio/DVD/GPS do S-Cross

V mraze tie rádia nefungujú. Nie sú na to stavané. Odchadzaju.

Moje Suzuki
    GV 2010 2.4VVT

Citácia Pôvodne odoslal mambov Zobraziť príspevok
    V mraze tie rádia nefungujú. Nie sú na to stavané. Odchadzaju.
    To by sa dalo povedať aj o dízlových motoroch VW pre *****porter T5, ktoré sa vyrábali čo som očul v Brazílii. V lete pohoda a v európskej zime smrť .

5. Predvolené Re: Audio/DVD/GPS do S-Cross

Citácia Pôvodne odoslal satanokky Zobraziť príspevok
    Od Kenwoodu stojí 2DIN rádio, kamera cúvacia, rámček, kabeláž a montáž cca. 1135 Eur aj zos DPH. Takže je otázne či chceš polovičné riešenie za polovičnú cenu a budeš stým žiť, alebo si priplatíš a mal by si mať pokoj.
    A ten Kenwood ti za tych 1000e preda radio 6-hranne v dizajne ako original s-cross? Alebo obycajny 2DIN obdlznik, ktory sa do toho auta absolutne nehodi?

Moje Suzuki
    GV 2010 2.4VVT

Citácia Pôvodne odoslal marki Zobraziť príspevok
    A ten Kenwood ti za tych 1000e preda radio 6-hranne v dizajne ako original s-cross? Alebo obycajny 2DIN obdlznik, ktory sa do toho auta absolutne nehodi?
    Ja som si to overoval do Grand Vitary a tam je normálny obdĺžnik a nie nejaký abstraktný mnoho-neviemčo-uholník. Ak chceš kontakt na firmu čo mi to naceňovala tak mi pošli súkromnú správu.

Lokalita
    Rožňava
    Moje Suzuki
    Ignis 1,3 2WD, S-Cross 1.4 Allgrip

da sa vymeniť prútová anténa na streche s-crossu za dátovú anténu v tvare plutvy žraloka?

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki
    SX4 GL/AC Plus 4x4, 1,6 VVT 88 kW

Citácia Pôvodne odoslal huncutik33 Zobraziť príspevok
    da sa vymeniť prútová anténa na streche s-crossu za dátovú anténu v tvare plutvy žraloka?
    Ano, dá. Podívej se na české fórum, tam už jí někdo měnil - https://www.suzukiclub.cz/forum-tema...#message114405
    Naposledy upravil Mite; 04-10-2020 o 14:24

Strana 2 z 2 PrváPrvá 12

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •