Strana 2 z 4 PrváPrvá 1234 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 11 až 20 z 31

Téma: Pevné zásterky

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: Pevné zásterky

Citácia Pôvodne odoslal Erricco
    Neviete kde a kolko by ma stali zasterky pevne na swifta ?
    U ktoréhokoľvek autorizovaného predajcu Suzuki, cena cca 1100.- predné a 1300.- zadné, presne ti povedia na predajni.

Aj ja musim take nieco nahodit teda, dat nahodit inak keby som nahadzoval ja tak by to dopadlo , len neviem ci pevne ci gumove, ktore zachytavaju lepsie strk a tak gumove ci pevne na SX4 myslim

Prave som zistil kedze mam oplastovanie karoserie nedaju sa mi tam dat pevne zasterky len gumove
    Zajtra idem prezut do suzuki aj dat zasterky

Mne osobne sa páčia gumové. Aj ich mám. Auto je štýlovejšie.
    Škoda 100, 120L , Sx4 (1,6 5dv. GS, 4x4, ABS, ESP, AAC, MP3, 2007)

Citácia Pôvodne odoslal nalim
    Mne osobne sa páčia gumové. Aj ich mám. Auto je štýlovejšie.
    Mas pravdu Dnes som bol v suzuki vymena pneu, vymena ziaroviek + zasterky. Mam oplastovanie takze jedine gumove a su
    Su pologumove takze vyzera to v pohode. Myslel som si ze to bude horsie

6. Predvolené Re: Doplnky na Splash

ahojte. mohli by ste mi poradit kde kupit pevne zasterky na splash? predne aj zadne. a pripadne aj s nejakym cennikom? som z okolia TT a akosi to tu nie je dostat. a rad by som sa este opytal ci je mozne ich aj nastriekat vo farbe karoserie, pretoze som dostal take info tak ci je to pravda.

par doplnkov uz je tu spomenutych, ale rad by som sa opytal odkial kupujete (kde su najvyhodnejsie ceny).

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

O zásterkách, cenách a kde ich kúpiť je písane vyššie - v skratke u každého predajcu Suzuki.
    Sú lakovateľné, ale do toho by som ja osobne nešiel, lebo to je tak na jednu zimu, po ktorej budú aj tak celé otasané, nehovoriac o tom, že ja do nich aj kopem, aby som dostal prilepený sneh preč predtým, než auto zagarážujem.

Lokalita
    žilina
    Moje Suzuki
    suzuki SX4 1,5 GLX AC

Citácia Pôvodne odoslal viper0512 Zobraziť príspevok
    ahojte. mohli by ste mi poradit kde kupit pevne zasterky na splash? predne aj zadne. a pripadne aj s nejakym cennikom? som z okolia TT a akosi to tu nie je dostat. a rad by som sa este opytal ci je mozne ich aj nastriekat vo farbe karoserie, pretoze som dostal take info tak ci je to pravda.

par doplnkov uz je tu spomenutych, ale rad by som sa opytal odkial kupujete (kde su najvyhodnejsie ceny).
    Cennik suzuki Žilina www.aauto.sk
    Zásterky (predné/zadné) mäkké/tvrdé

Cena s DPH: 33,00 € / 49,00 €
    994,16 Sk / 1 476,17 Sk

Montáž: 9,00 € / 271,13 Sk za pár

Moje Suzuki
    Suzuki Splash 1.0 SE (2009; Galactic grey)

Ahojte. Vyrábam si zásterky za predné kolesá môjho Splešíka, no potrebujem dlhšie príchytky, ako sú tam štandardne. Máte niekto zásterky? Ak originál, ako držia? Majú príchytky vcelku so zásterkou, alebo zvlášť (v tom prípade by sa mali dať kúpiť). A ak ste si zásterky vyrobili, čím ste ich uchytili? Dík vopred.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Viď príspevky vyššie pre zakladné info. Ja som si ich aj sám montoval, ale už ani nepamätám, či sa predné uchytili originálnymi klipmi, alebo boli k zásterkám ďalšie.... cez víkend kuknem, pripadne ti to nafotím.

Strana 2 z 4 PrváPrvá 1234 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •