Strana 1 z 2 12 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 11

Téma: Návleky na hadice

1. Predvolené Návleky na hadice

Zdravicko pani,
    nemate co robit cez vikend? kupte si navleky na hadice a o zabavu mate postarane, a vysledny efekt je super Jedine na co treba davat bacha je to, ze to nemozte dat vsade kvoli teplotam.

Moj vysledny efekt:

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

Predvolené Re: Návleky na hadice

Asi mi unikla pointa... - a načo je to dobré? (teda okrem tej spomínanej "zábavy")
    Veď hladká hadica sa lepšie umýva ako toto "rapavé" čudo.
    Suzuki Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Neviem prečo, asi mám stihomam alebo niečo podobné, ale mám pravidelne nutkanie vizuálne skontrolovať okrem iného aj stav hadíc v motorovom priestore a dávať vždy dole nejaké návleky....

Lokalita
    Praha CZ

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    Neviem prečo, asi mám stihomam alebo niečo podobné, ale mám pravidelne nutkanie vizuálne skontrolovať okrem iného aj stav hadíc v motorovom priestore a dávať vždy dole nejaké návleky....
    Přesně, já mám podobný stihomam kontrolovat neustále tu nízkotlakou hadici od kompresoru klimatizace pohmatem, zda je za provozu studená. A když na ní bude navlečen nějaký "husací krk", tak poznám prd...
    "horský sokol"

5. Predvolené Re: Návleky na hadice

Skontrolovat sa to da aj ked su tam navleky, staci trochu posunut navlek a je to .... hmm padla otazka naco je to dobre, podla mna to je krajsie ako cierne hadice, ide o skraslenie, este musim zhodit ten cierny plastovy kryt a nejako ho skraslit... (alebo to mozes nazvat mania na čačkanie auta vid môj fotoalbum)
    Naposledy upravil GATTO; 11-03-2014 o 14:27

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

Hmm... No ja teda zvyknem skrášľovať ozdobami iba vianočný stromček, aj to len pod nátlakom...
    Ako vidím, tak niekto aj motorový priestor - "proti gustu žiaden dišputát".
    Suzuki Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

Tak mě ty origo návleky sežrala téměř celé kuna. Nevím, ale myslím, že ten husí krk nebude pro ni to pravé ořechové na kousání.........i když, kdo ví.
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

8. Predvolené Re: Návleky na hadice

Tak a teraz je to uz kompletne...kazdemu sa paci nieco ine...pridany športový filter K&N RC-2600
    Klikni pre väčší obrázok

Názov:	IMAG0448.jpg 
Zobrazení:	291 
Veľkosť:	93,0 KB 
ID:	8279

9. Predvolené Re: Návleky na hadice

Jak to jezdí s tím filtrem, pozoruješ nějaké zlepšení?

10. Predvolené Re: Návleky na hadice

Citácia Pôvodne odoslal radim Zobraziť príspevok
    Jak to jezdí s tím filtrem, pozoruješ nějaké zlepšení?
    zdravicko, pri zrychleni je citit ze to lepsie dycha...ma to lepsi tah (zvuk je šupa, počuješ ako to krasne syči pri nasavani, nieco ako blow off ventil).... no naopak pri nizkych otackach obcas sa mi stane, ze ho dusi (nedokazes ist na nizkych otackach tak ako na original filtri) treba castejsie podradovat, ale neni to nic hrozne, len si treba zvyknut, ze sa neda ist do takych nizkych otacok ako sa dalo s boxom...ale uz som si teraz aj zvykol a je to vsetko ok

Strana 1 z 2 12 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •