Strana 1 z 2 12 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 11

Téma: Aký auto alarm a GPS sledovanie?

1. Question Aký auto alarm a GPS sledovanie?

Dobrý deň.
    Kupujem 4ročnú SX4ku a zvažujem aj vhodné zabezpečenie auta. Pri systémoch ktoré som našiel ma odrádza privysoká cena v stovkách euro.
    Zabezpečenie by malo spĺňať nasledovné podmienky:
    -alarm s odosielaním sms
    -gps sledovanie
    -jednoduchá montáž užívateľom
    -a samozrejme čo najnižšia cena
    Budem vdačný za rady, skúsenosti, tipy alebo recenzie na konkrétne zariadenia.

Lokalita
    Praha CZ

Predvolené Re: Aký auto alarm a GPS sledovanie?

Citácia Pôvodne odoslal sparx76 Zobraziť príspevok
    ...Zabezpečenie by malo spĺňať nasledovné podmienky:
    -gps sledovanie
    -jednoduchá montáž užívateľom....
    ...už tyto dvě podmínky nelze splnit a vzájemně si odporují. Kdyby tomu totiž tak bylo, byla by možná i jednoduchá demontáž zlodějem a systém by tím pádem byl k ničemu.
    "horský sokol"

Moje Suzuki
    SX4,1.6 GS, AT

sparx76..cece prave gsm/gps alarm, sa pohybuje v radovo v 100kach Eur. Ak nechces fake, tak si priprav dost ecok cca od 400 a viac Neviem v akej stvrti byvas ..ale zrovna Sx4 nie su v hladaciku zlodejov a ten superhyper alarm je zbytocne luxus pre suzuki
    2016- Opel Zafira 1,9 CDTI
    2011-2016 SX 4 , 1.6 GS/ AT Urban Line

4. Predvolené Re: Aký auto alarm a GPS sledovanie?

Citácia Pôvodne odoslal vedek Zobraziť príspevok
    sparx76..cece prave gsm/gps alarm, sa pohybuje v radovo v 100kach Eur. Ak nechces fake, tak si priprav dost ecok cca od 400 a viac Neviem v akej stvrti byvas ..ale zrovna Sx4 nie su v hladaciku zlodejov a ten superhyper alarm je zbytocne luxus pre suzuki
    Praveze na sidlisku a tu clovek nikdy nevie a v to dufam ze toto auto nie je prave v hladaciku

Moje Suzuki
    SX4,1.6 GS, AT

sparx76..aj ja parkujem na sidlisku (asi ako aj 70 per. dalsich aut) spolu s dalsimi 12 SX4 v radiuse 500 metrov..a zatial v poho. Ak nepocitam vandalizmus No ak trvas na gsm/gps alarme, tak v pohode..len si myslim, ze to je zbytocna investicia v pripade SX4..ale mozem sa mylit
    2016- Opel Zafira 1,9 CDTI
    2011-2016 SX 4 , 1.6 GS/ AT Urban Line

Lokalita
    Ba
    Moje Suzuki
    SUZUKI SWIFT 5-dv. 1,2 VVT GS AAC/ ASuperior White

Ahoj, Jablotron má takýto alarm ale s instalaciou je to cca 600,-€ a sám to asi nespravíš.
    Daj si tam skrytý vypínač a máš to zabezpečené, auto z miesta neodíde, takže GPS sledovanie je zbytočné . Keď ho bude niekto chcieť doškrabať tak ti alarm nepomôže. Na japonca skutočne viac netreba.
    PS: alarm na mojom zatiaľ nikto okrem mňa nespustil.

7. Predvolené Re: Aký auto alarm a GPS sledovanie?

Mohlo by vas zaujimat jednoduche a lacne riesenie pouzitim android aplikacie.
    Kedze takmer kazdy smartfon standardne obsahuje vsetko co je potrebne (GPS, akcelerometer aj gsm vysielac), stary alebo lacny smartfon a vhodna aplikacia je jedine co potrebujete. Aplikacia sa vola "careye" a da sa stiahnut z google play obchodu. V pripade pohybu auta vam odosle sms a auto mozte nasledne sledovat na svojom smartfone alebo kdekolvek z internetu. Viac info najdete na stranke: http://careyesecurity.com
    Mam ju osobne odskusanu a funguje perfektne. Jedinu nevyhodu vidim v tom, ze ak chcem mat alarm spusteny nonstop a auto nepouzivam casto, musel som priviest napajaci kabel s koncovkou na zapalovac na skryte miesto. Kvoli nabijaniu baterie. Potom som telefon uz len pripojil standardnym auto usb kablom. Za symbolicku cenu super alternativa draheho systemu.

Lokalita
    Ba
    Moje Suzuki
    SUZUKI SWIFT 5-dv. 1,2 VVT GS AAC/ ASuperior White

No zaujímavá možnosť ale par otázok by bolo:
    1 keď sa premiestňuješ autom viac krát za deň tak to nenápadne vypínaš ale si celý deň dopisuješ s autom?
    2 ak rozbijú okno alebo otvoria dvere ? dokáže to reagovať?
    3 je tam možnosť cestovného denníka ?
    Ale ako najlacnejšia forma s gps je to asi dobrá voľba.

9. Arrow Re: Aký auto alarm a GPS sledovanie?

1- Nedopisujem Telefon zasuvam pod sedacku, takze ho len vytiahnem a na 2 kliknutia je to aktivovane, alebo deaktivovane.
    2- Okno nemam odskusane , ale ked som to skusal, stacilo sadnut do auta a spustilo to.
    3- Dennik tam nie je. Ukazuje to vzdy len aktualnu (alebo poslednu znamu) poziciu a cas. Ale to v podstate staci.

10. Predvolené Re: Aký auto alarm a GPS sledovanie?

FLAJZAR elektro ma alarm do zásuvky zapalovače, stoji 3000, Kč a splňuje skoro vše, co si prejes. A když mas T-Mobile v Česku, tak jde i sledovat, kde auto je. Jen ho schovat na místo, kde by nebyl na očích....

Strana 1 z 2 12 PoslednáPosledná

Tagy tejto témy

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •