Strana 1 z 2 12 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 12

Téma: Sedačka - rezonuje

Lokalita
    Topoľčany

Predvolené Sedačka - rezonuje

Mám drobný problémik so spolujazdcovou sedačkou. Keď prejdem po nejakej nerovnosti tak tam niečo rezonuje. Keď je zaťažená tak nič nepočuť... Mali ste už niekto takýto problém? Myslím že tam bude len niečo uvolnené, ale nechcem sa v tom moc vŕtať, a pri sedačke som našiel takú čudnú bielu plastovú vec(pravdepodobne nejaká zabudnutá západka alebo ochranný kryt). Mám s tým ísť do servisu či skúsiť podoťahovať uchytenie sedačky?
    Suzuki Splash 1,2 GS Lagoon Turquoise

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: Sedačka - rezonuje

Problémy s vŕzgajucou a uvoľnenou sedačkou sa vyskytli vo väčšej miere u SX4. Menili sa tam skrutky uchytenia koľajníc.

Vyreklamuj to, máš nové auto, nemá zmysel to skúšať robiť svojpomocne.

Lokalita
    Topoľčany

Ďakujem, pôjdem to teda reklamovať, to môžem v hociktorom suzuki alebo iba tam kde som kúpil?

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Kdekoľvek, záruka je celoeurópska. Ale predpokladám, že snaha bude odoslať ťa tam, kde si auto kúpil Daj vedieť potom výsledok.

Lokalita
    Topoľčany

Tak v servise mi tu sedačku mierne rozobrali... premazali a podoťahovali všetko čo sa dalo, ale stále tam niečo rezonuje... Aspon vŕzganie sa im podarilo odstrániť.. Servisný technik sa skočil pozrieť aj do predajne na sedačky na nových autách a tiež mali podobnú vôlu. (a tá čudná plastová vec vôbec nepatrila do splash-íka, bola to nejaká západka zo swiftu a nikto netuší ako sa mi tam mohla dostať ) Cestou zo servisu ma napadla taká vec, zdvihol som tú sedačku tou ručnou pumpou vyššie a ten rachotivy zvuk bol slabší... Neviem čo to tam spôsobuje..

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Monty: Nekvalitny mechanizmus zdvihania sedacky a vobec cela ta cast uchytenia sedacky posuvania atd. Mne ked rezonovala (Ignis) tak som kolajnicky a vsetky diely okolo co som nasiel nastriekal WD40 a je to o poznanie lepsie
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Lokalita
    Topoľčany

Citácia Pôvodne odoslal Duch
    Monty: Nekvalitny mechanizmus zdvihania sedacky a vobec cela ta cast uchytenia sedacky posuvania atd. Mne ked rezonovala (Ignis) tak som kolajnicky a vsetky diely okolo co som nasiel nastriekal WD40 a je to o poznanie lepsie
    Veď dnes mi na kolajničky a tie ostatné veci striekali niečo podobné ako WD40, len ono to ma zvuk ako keby je tam niečo uvolnené vnútri... Keď budem mať čas tak tú sedačku zdvihnem max koľko dá a pozriem sa na to zospodu.. možno bude stačiť keď aj tam nastriekam to WD...

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Tak som to aj myslel. V servise tiez nemali moc na vyber. Tusim ze na SX4 ci na Swifte neviem sa aj menili nejake sroby na sedacke za hrubsie a potom to prestalo.
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

Klucíííí ! Vy nemáte v autech rádio ?
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

Lokalita
    Topoľčany

Citácia Pôvodne odoslal ROSI45
    Klucíííí ! Vy nemáte v autech rádio ?
    Jasné že máme , ale sme detailisti (teda aspom ja)

Strana 1 z 2 12 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •